Rexia.PL > Pytania i Problemy

Elite Azerus

<< < (11/11)

OMEN KOCUR:

--- Cytat: Ressier w 05 Październik 2021, 11:21:18 ---
--- Cytat: Omen w 05 Październik 2021, 11:15:16 ---
--- Cytat: Ressier w 05 Październik 2021, 11:09:36 ---
--- Cytat: Omen w 05 Październik 2021, 10:25:32 ---
--- Cytat: Ressier w 05 Październik 2021, 07:43:17 ---Obudź się bo się zesrałeś
Episz harki po cichu jako random a później sellasz za pp żeby na blessiki questy było
Gdy dowiedziałeś się ze Twoi bracia maja załamanie  i kłopoty psychiczne nie widziałeś co ze sobą zrobić. Myśli były już czarne, dzwonie do carmage i będą dymy.

--- Koniec cytatu ---

ok, daj nick 1 chara jak bedziesz mial racje daje ci godmena jak nie to usuwasz konto na forum i nigdy wiecej tu nie wracasz, czekam

--- Koniec cytatu ---


Gdyby nie to że pełnisz rolę mentora to randomamj było by z 20 postaci utkaj tam magazynier


Wyklutek Jerrego was zajechał, do tego stopnia ze zaczęliście się zgłaszać o podanie na randoma. Da się bardziej skurwić na tym otsie ? 😂😂😂😂

--- Koniec cytatu ---


no takze pierdolisz farmazony dzieciak i masz juz slabo z psycha od siedzenia do 4 zeby bota puscic ;)

nie wiem kogo ty wkurwiasz ziomek ale okej, dla mnie jestes zwyklym nieudacznikiem i dokladnie tak jak sie sam nazwales - wyklutkiem jerrego, tylko ze nawet on sie za ciebie wstydzi XD otrzasnij sie bo nic nie robisz plus nic nie grasz a sie poczuwasz esa

--- Koniec cytatu ---

Wbilalem na inne otsy oprócz rexi ale co ty możesz wiedzieć jak mnie nie znasz
Eee omen gdzie byłeś przez weekend?
Tlen zbierałeś na tydzień?

--- Koniec cytatu ---


wbijales na inne otsy XDD chlopie nawet sie wyexpic nie umiales a cos pierdolisz,

eee ressier czemu nie masz zycia i siedzisz w norze 24/h na garnuszku mamusi?


nie wiem ogolnie na chuj cos piszesz, ani to nikogo nie rusza ani nie zmienia faktu, ze jestes zyciowym przegrywem i nieudacznikiem, pewnie zwolnienia z wfu tez bierzesz jak na prawdziwa pizde przystalo esa

Ressier:
Slabo doinformowany jestes, bo nie na garnuszku mamusi, to że jestem ciagle nie znaczy że nie pracuje 🙃


Nie gdzie niby się nie wyexpilem farmazonie jebany xD
Ty to z młodym powinieneś być kumplem jesteście takimi samymi farmazonami
Jedyny nieudacznik który się odzywa tutaj to Ty, a na dodatek zakochany w otsie po uszy misiaku 😚

Motywuj dalej kolegów z drużyny questowiczow, bo jeszcze któryś zostanie zajechanym randomem. Już paru było tam jedna nogą 🙈🙈🙈🙉
Nie wiesz po co się odzywam ale jednak odpisujesz dupka cie piecze
Omen na widlaku auuuuu

OMEN KOCUR:

--- Cytat: Ressier w 05 Październik 2021, 15:56:48 ---Slabo doinformowany jestes, bo nie na garnuszku mamusi, to że jestem ciagle nie znaczy że nie pracuje 🙃


Nie gdzie niby się nie wyexpilem farmazonie jebany xD
Ty to z młodym powinieneś być kumplem jesteście takimi samymi farmazonami
Jedyny nieudacznik który się odzywa tutaj to Ty, a na dodatek zakochany w otsie po uszy misiaku 😚

Motywuj dalej kolegów z drużyny questowiczow, bo jeszcze któryś zostanie zajechanym randomem. Już paru było tam jedna nogą 🙈🙈🙈🙉
Nie wiesz po co się odzywam ale jednak odpisujesz dupka cie piecze
Omen na widlaku auuuuu

--- Koniec cytatu ---


gostek tobie to juz nawet psychiatryk nie pomoze XD

chlop zakochany po uszy w otsie gdzie siedzi 24/h z pizdami pod oczami bo alarmy wyja ale tak mow do kogos ze jest zakochany mnie to wcale nie rusza, zwlaszcza kiedy pierdoli smuty taki farmazoniarz jak ty Wayne

a teraz odpalaj allegro i szukaj rak do kupna, bardzo mi przykro ze urodziles sie bez, bez mozgu tez ale tego nie kupisz

esaaaa randomico ajee

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej