Rexia.PL > Pytania i Problemy

Forumowicz here

<< < (9/9)

godejro:
no i skonczylo sie tak jak sie zawsze konczylo, pozdro omen

vitamins:

--- Cytat: Alkoholik w 08 Październik 2021, 20:30:23 ---Kolejny farmazon bo o tasku była mowa ale expieniu nie wiec skończ pierdolic policyjna kurwo bo na każdym kroku próbujesz jakiś farmazon wcisnąć, prawda jest taka ze nawet ludzie z którymi grasz cię bez przerwy cisną, jak do huszczy na tsa wszedłeś to tez azzan i cała reszta cię cisnęła ze jesteś gownem w tibie,lola i csa a ty się coś poczuwasz i pierdolisz

Całe życie cisniety i się przyzwyczaj bo za 2 latka skończysz szkółkę policyjna i mundurek i na krawężnik i wtedy nie tylko w internecie cię cisnąć będą bo ty będziesz pewnie służbista jebany i wymyślał jakieś farmazony jak już w gierce wymyślasz

--- Koniec cytatu ---
Lepiej mowic ze D.K to nie ty farmazonie XDDDDDDD jestes jebanym gownem i rozjebancem ityle w temacie AUU

Alkoholik:
ja mam 50 fejk kont z czego te inicjaly które podajesz ma pół otsa więc mnie to nie rusza, tak jak twoje komisarzu A.B

pol roku temu na steamie miałeś "jebac psy raków to my" a teraz wklejasz fotke kamizelki i pały policyjnej i się jarasz XDDDDD wielki kibic rakowa co na policjanta poszedł i ze starym na mecze jezdzi

OMEN KOCUR:

--- Cytat: godejro w 08 Październik 2021, 21:04:22 ---no i skonczylo sie tak jak sie zawsze konczylo, pozdro omen

--- Koniec cytatu ---

czyli mam rozumiec ze znow dostaliscie kopy od questowiczow?

godejro:
https://aju.pl/wiadomosci/ich-pierwszy-raz-skonczyl-sie-na-pogotowiu-partner-kobiety-wazyl-180kg/

tropeheus mial wypadek, dobrej rehabilitacji

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej