Rexia.PL > Pytania i Problemy

lukasz ek rp ed ms

<< < (2/4) > >>

godejro:
dzieki za odpowiedz, w takim razie czy mozna prosic o zakres bonusow ktore mozna otrzymac? chodzi mi nie o ilosc, a typy tych bonusow (dmg, prot, exp)

ewentualnie jezeli mialaby to byc niespodzianka to prosiłbym o info co ile mozna robic tego questa i jak wyglada mniej wiecej jaka nagroda zostanie nam przyznana, czy bedzie to losowe i czy ilosc wykonanych questow cos da (przykladowo czy 5 postaci da tyle bonusu co 10)

OMEN KOCUR:

--- Cytat: Mrozu w 11 Październik 2021, 09:32:05 ---
--- Cytat: godejro w 11 Październik 2021, 07:56:28 ---Mam trzy pytanka, czy bonus gildii jest dla wszystkich w gildii? i czy kazda postac moze oddać Łukasza jak i robic ten quest na bonus? @Mrozu

--- Koniec cytatu ---
Tak

--- Koniec cytatu ---

Ogolnie to jak nie wiedzialem to teraz po Twoim wytlumaczeniu nadal nie wiem.

godejro:
prawdopodobnie udzielil odpowiedz "tak" na wszystkie moje zadane pytania wiec bonus gildii jest dla wszystkich, mozna zrobic dostep dowolnym charem z lostem i robic questa rowniez

Mrozu:

--- Cytat: godejro w 11 Październik 2021, 10:43:16 ---dzieki za odpowiedz, w takim razie czy mozna prosic o zakres bonusow ktore mozna otrzymac? chodzi mi nie o ilosc, a typy tych bonusow (dmg, prot, exp)

ewentualnie jezeli mialaby to byc niespodzianka to prosiłbym o info co ile mozna robic tego questa i jak wyglada mniej wiecej jaka nagroda zostanie nam przyznana, czy bedzie to losowe i czy ilosc wykonanych questow cos da (przykladowo czy 5 postaci da tyle bonusu co 10)

--- Koniec cytatu ---

questa można co 7 dni robić, a co do bonusów to aktualnie jest to tylko dodatkowy EXP dla wszystkich członków gildii (10%) na 24h, ale będzie on rozwijany o kolejne bonusy  :D

OMEN KOCUR:

--- Cytat: Mrozu w 11 Październik 2021, 11:36:32 ---
--- Cytat: godejro w 11 Październik 2021, 10:43:16 ---dzieki za odpowiedz, w takim razie czy mozna prosic o zakres bonusow ktore mozna otrzymac? chodzi mi nie o ilosc, a typy tych bonusow (dmg, prot, exp)

ewentualnie jezeli mialaby to byc niespodzianka to prosiłbym o info co ile mozna robic tego questa i jak wyglada mniej wiecej jaka nagroda zostanie nam przyznana, czy bedzie to losowe i czy ilosc wykonanych questow cos da (przykladowo czy 5 postaci da tyle bonusu co 10)

--- Koniec cytatu ---

questa można co 7 dni robić, a co do bonusów to aktualnie jest to tylko dodatkowy EXP dla wszystkich członków gildii (10%) na 24h, ale będzie on rozwijany o kolejne bonusy  :D

--- Koniec cytatu ---

no czyli znow dodane cos bez sensu

zmniejsz cap tego gowna, niech 1 z liderow gildi to moze tylko oddawac plus ten bonus 10% expa to o kant pizdy rozbic.

Czemu nie zrobisz jakiejs protekcji na mooby 3-5% 24h wtedy przynajmniej knight utrzymalby bestie po skosie XD

No i ten TP na blessing deedzie gdzie wchodzisz a tam 5 bestii rozpierdala system, gz

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej