Rexia.PL > Pytania i Problemy

GladiatorOne

<< < (2/13) > >>

Mrozu:

--- Cytat: Alkoholik w 14 Październik 2021, 14:01:19 ---Ale ten GladiatorOne, GladiatorTwo, GladiatorThree to przecież ta sama osoba co Myniek, Pacyfikator, Szybki na których dostaliśmy zezwolenie na gnojenie ich, zgadza się @Mrozu ?

--- Koniec cytatu ---
Nie? Dlaczego ich powiązałeś?  :-\

Alkoholik:

--- Cytat: Mrozu w 14 Październik 2021, 14:02:53 ---
--- Cytat: Alkoholik w 14 Październik 2021, 14:01:19 ---Ale ten GladiatorOne, GladiatorTwo, GladiatorThree to przecież ta sama osoba co Myniek, Pacyfikator, Szybki na których dostaliśmy zezwolenie na gnojenie ich, zgadza się @Mrozu ?

--- Koniec cytatu ---
Nie? Dlaczego ich powiązałeś?  :-\

--- Koniec cytatu ---

Bo przecież to ten sam owner tylko nicki zmienione

Nawet porobił chary z 8 lvlem z tymi nickami xD

OMEN KOCUR:

--- Cytat: Mrozu w 14 Październik 2021, 14:01:49 ---No, ale to ja wiem, że to jego nicki, ale pod jakimi nickami gra z nimi, bo nie widzę żadnych powiązań z tamtą gildią.

--- Koniec cytatu ---


nie gra z nami chlopy cos nie moga przebolec,

ja tam bym sie dopierolil do goscia co kupil mojego OTS SECURITY, bo kazdy wie ze to nie random esa

OMEN KOCUR:

--- Cytat: Mrozu w 14 Październik 2021, 14:02:53 ---
--- Cytat: Alkoholik w 14 Październik 2021, 14:01:19 ---Ale ten GladiatorOne, GladiatorTwo, GladiatorThree to przecież ta sama osoba co Myniek, Pacyfikator, Szybki na których dostaliśmy zezwolenie na gnojenie ich, zgadza się @Mrozu ?

--- Koniec cytatu ---
Nie? Dlaczego ich powiązałeś?  :-\

--- Koniec cytatu ---

to ten sam chlop, zgody stalej i tak nie dostaliscie tylko jedno razowa za to ze czyscil sobie expa

Alkoholik:
To niezła jednorazowa zgoda Mrozu napisał ze zgadza się na zajechanie ich, a zajechanie to znaczy jednorazowe zabicie ? Zreszta skoro z wami nie gra to czemu przeszkadza wam zgoda na zajechanie go? Przecież wy tez macie zgodę

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej