Here you can change website language:

Autor Wątek: Mrozu, rozdwojenie jaźni czy debilizm ?  (Przeczytany 3445 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

BoodyRPG

Mrozu, rozdwojenie jaźni czy debilizm ?
« dnia: 14 Październik 2021, 15:25:19 »
Mam pytanie zbanowales favele za zabicie osoby kiedy favela nie była w gildi a chciałbym zacytować co napisałeś:
"Każda osoba, która ma tag Szwed, a nie jest zabijania przez gildie 'Nowa Gildia', co jest równoznaczne z tym, że dalej z nimi trzyma zostanie zbanowana za brak dołączenia do gildii."
Postać ma tag szwed jest zabijana przez enemy gildie,ma inva do gildi,zabijała enemy gildie od x czasu a dostaje bana więc albo postanawiasz jedną rzecz albo drugą.
Myślę że powinieneś się lepiej zająć osobami,które podają się za randomow a nagle okazuje się że to osoby z enemy niż banować niesłusznie przez swoją głupotę.
 

Nightmares

Odp: Mrozu, rozdwojenie jaźni czy debilizm ?
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Październik 2021, 15:26:29 »
+1
 

Mrozu

Odp: Mrozu, rozdwojenie jaźni czy debilizm ?
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Październik 2021, 15:28:15 »
Czegoś chyba nie rozumiem, ta osoba grała z Wami więc musiała być w gildii, to wynika z tego cytatu, który został przytoczony :-\
 

Omen

Odp: Mrozu, rozdwojenie jaźni czy debilizm ?
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Październik 2021, 15:29:55 »
juz dawno ci powinien bana wypierdolic za to ze w gildi nie jestes pryszczaty
 

Nightmares

Odp: Mrozu, rozdwojenie jaźni czy debilizm ?
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Październik 2021, 15:31:35 »
juz dawno ci powinien bana wypierdolic za to ze w gildi nie jestes pryszczaty
Nikt Cię o zdanie nie pyta magazynier.
 

Nightmares

Odp: Mrozu, rozdwojenie jaźni czy debilizm ?
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Październik 2021, 15:32:51 »
Czegoś chyba nie rozumiem, ta osoba grała z Wami więc musiała być w gildii, to wynika z tego cytatu, który został przytoczony :-\
Tak czy siak napisał dobrze zajmij się "randomami" bo póki co to bezkarnie jakieś pekińczyki inne sandały bezkarnie sobie expią "random chary".

Wytłumaczyłem ci też all na FP więc możesz odbanować.
 

Mrozu

Odp: Mrozu, rozdwojenie jaźni czy debilizm ?
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Październik 2021, 15:34:17 »
Fanpage już nie czytam w takich sprawach tylko forum od pewnego czasu, żeby wszystko było jasne i klarowane, więc tutaj możesz coś dodać, ale wątpię, że to zmieni moją decyzję, bo po prostu nie byłeś w gildii, a powinieneś być  :-X
 

BoodyRPG

Odp: Mrozu, rozdwojenie jaźni czy debilizm ?
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Październik 2021, 15:34:39 »
Ty Trojanowski zamknij morde i się nie udzielaj Panie 15 cm w bicepsie.

Mrozu po prostu nie rozumiesz czemu w takiej sytuacji dajesz wysoki wymiar kary postacie nie moje nie mam 2fa każdy wie że to postać z gildi a nie grałem trochę wrocilem I chciałem zabic osobę z enemy, kolega jak mógł to od razu doszedł do gildi.
 

Mrozu

Odp: Mrozu, rozdwojenie jaźni czy debilizm ?
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Październik 2021, 15:36:10 »
Nie no, dałem taki sam jak dla innych daje (7 dni), ten Kai od nich też dzisiaj dokładnie taki sam dostał  :-[
 

BoodyRPG

Odp: Mrozu, rozdwojenie jaźni czy debilizm ?
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Październik 2021, 15:37:08 »
Ale on korzystał z udawania randoma a ja nie bo mnie zabijali a ja ich i każdy wiedział że to ryby postać która gram :/
 

Mrozu

Odp: Mrozu, rozdwojenie jaźni czy debilizm ?
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Październik 2021, 15:38:04 »
Dlatego jemu grozi zabranie tej postaci, a Tobie nie  :-X
 

Nightmares

Odp: Mrozu, rozdwojenie jaźni czy debilizm ?
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Październik 2021, 15:39:21 »
Nie no, dałem taki sam jak dla innych daje (7 dni), ten Kai od nich też dzisiaj dokładnie taki sam dostał  :-[
Ale każdy na otsie wiedział że to postać ryby który grał z nami cały czas więc w takim układzie jemu ban na 30dni jeżeli nam ma zostać 7 dni ...

Wracasz na otsa po pół roku ponad a tu zasady z kosmosu no cóż trzeba się dostosować to daj czas a nie z dnia na dzień napierdalasz.
 

BoodyRPG

Odp: Mrozu, rozdwojenie jaźni czy debilizm ?
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Październik 2021, 15:39:57 »
Moim zdaniem głupota kiedy to wiadomo że to jest osoba od nas i sie z tym nie kryje ale Ty się nie nauczysz żeby nie walić na przekór gildiom bo to zarobek na Ciebie my gramy oni są ruchani i idą przelewy na fire a Ty pomimo logicznego myślenia nie stosujesz się do tego.
Zasada byla wprowadzona po to żeby nie było podawania sie za randomow a w tej sytuacji nie było podawania się za randoma więc jaki sens ma ban?
« Ostatnia zmiana: 14 Październik 2021, 15:42:33 wysłana przez BoodyRPG »
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Mrozu, rozdwojenie jaźni czy debilizm ?
« Odpowiedź #13 dnia: 14 Październik 2021, 15:42:00 »
Zajebista logika, chłop zapomniał dodac do gildi i dostał bana na tydzień, a ostatnio była sytuacja z Twoja DED ze udawał randoma i tez dostał na tydzień, to jak usune gildie i zgłoszę wszystkie chary ze są bez gildi to cała gildie na tydzień zbanujesz mimo ze każdy wie kto jest kto i z kim ?

I jeszcze pisanie ze może się zastanowisz nad zabraniem postaci, a Ty odpiszesz w dwóch tematach a o trzecim zapominasz a mowisz o gościu co na tydzień dostał bana ze po tygodniu się zastanowisz xD


 

Mrozu

Odp: Mrozu, rozdwojenie jaźni czy debilizm ?
« Odpowiedź #14 dnia: 14 Październik 2021, 15:42:38 »
No i wleciał mój ulubiony case, czyli dla tych drugich jestem bardziej łaskawy, nawet nie skomentuje, bo za dużo razy na to odpowiadałem, ale jak nie jedni to drudzy w kółko jedno i to samo  ;D