Rexia.PL > Pytania i Problemy

Mrozu, rozdwojenie jaźni czy debilizm ?

<< < (2/4) > >>

Nightmares:

--- Cytat: Mrozu w 14 Październik 2021, 15:28:15 ---Czegoś chyba nie rozumiem, ta osoba grała z Wami więc musiała być w gildii, to wynika z tego cytatu, który został przytoczony :-\

--- Koniec cytatu ---
Tak czy siak napisał dobrze zajmij się "randomami" bo póki co to bezkarnie jakieś pekińczyki inne sandały bezkarnie sobie expią "random chary".

Wytłumaczyłem ci też all na FP więc możesz odbanować.

Mrozu:
Fanpage już nie czytam w takich sprawach tylko forum od pewnego czasu, żeby wszystko było jasne i klarowane, więc tutaj możesz coś dodać, ale wątpię, że to zmieni moją decyzję, bo po prostu nie byłeś w gildii, a powinieneś być  :-X

BoodyRPG:
Ty Trojanowski zamknij morde i się nie udzielaj Panie 15 cm w bicepsie.

Mrozu po prostu nie rozumiesz czemu w takiej sytuacji dajesz wysoki wymiar kary postacie nie moje nie mam 2fa każdy wie że to postać z gildi a nie grałem trochę wrocilem I chciałem zabic osobę z enemy, kolega jak mógł to od razu doszedł do gildi.

Mrozu:
Nie no, dałem taki sam jak dla innych daje (7 dni), ten Kai od nich też dzisiaj dokładnie taki sam dostał  :-[

BoodyRPG:
Ale on korzystał z udawania randoma a ja nie bo mnie zabijali a ja ich i każdy wiedział że to ryby postać która gram :/

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej