Here you can change website language:

Autor Wątek: Kai  (Przeczytany 4282 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Sandal

Odp: Kai
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Październik 2021, 17:00:08 »
Ty właśnie mrozu miałeś zabrać postacie a zabrałeś tylko make, fantazje i reiser win ots resztę zostawiłeś z tego co widzieliśmy wczoraj

WEŹ TAM TYM OGÓREM UTKAJ SIĘ jak rozmawiają starsi ;) i wypierdalaj !!!!

I pisze się ressier a nie reiser BARANIE JEBANY !!!!

W chuju mam jak się go pisze
Utkaj tam wary i grzeczniej wieśniaku

gostek to nie ja mam nick na TS ogor konserwowy parówo jebana ;) , naucz się pisać i czytać nicki ;) dopiero potem weź coś pisz i mów

Sklej już ta pizde 😂 sandalico
Może być też ogór solony jak chcesz

e tym kiszonem śmieciu jebany , zacznij snejkować a nie na forum podrygi robisz i się upokarzasz za każdym razem PSIE
 

cyni0

Odp: Kai
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Październik 2021, 18:05:41 »
co wy macie w glowach, zalatwiajcie swoje romanse na tsie a nie na forum bo chuj nas to obchodzi
 

Nati

Odp: Kai
« Odpowiedź #17 dnia: 24 Październik 2021, 18:06:45 »
Ty właśnie mrozu miałeś zabrać postacie a zabrałeś tylko make, fantazje i reiser win ots resztę zostawiłeś z tego co widzieliśmy wczoraj

WEŹ TAM TYM OGÓREM UTKAJ SIĘ jak rozmawiają starsi ;) i wypierdalaj !!!!

I pisze się ressier a nie reiser BARANIE JEBANY !!!!

W chuju mam jak się go pisze
Utkaj tam wary i grzeczniej wieśniaku

gostek to nie ja mam nick na TS ogor konserwowy parówo jebana ;) , naucz się pisać i czytać nicki ;) dopiero potem weź coś pisz i mów

Sklej już ta pizde 😂 sandalico
Może być też ogór solony jak chcesz

e tym kiszonem śmieciu jebany , zacznij snejkować a nie na forum podrygi robisz i się upokarzasz za każdym razem PSIE

Widać że wieśniak spod Krakowa 😂😂😂😂😘
 

Sandal

Odp: Kai
« Odpowiedź #18 dnia: 24 Październik 2021, 18:16:11 »
Ty właśnie mrozu miałeś zabrać postacie a zabrałeś tylko make, fantazje i reiser win ots resztę zostawiłeś z tego co widzieliśmy wczoraj

WEŹ TAM TYM OGÓREM UTKAJ SIĘ jak rozmawiają starsi ;) i wypierdalaj !!!!

I pisze się ressier a nie reiser BARANIE JEBANY !!!!

W chuju mam jak się go pisze
Utkaj tam wary i grzeczniej wieśniaku

gostek to nie ja mam nick na TS ogor konserwowy parówo jebana ;) , naucz się pisać i czytać nicki ;) dopiero potem weź coś pisz i mów

Sklej już ta pizde 😂 sandalico
Może być też ogór solony jak chcesz

e tym kiszonem śmieciu jebany , zacznij snejkować a nie na forum podrygi robisz i się upokarzasz za każdym razem PSIE

Widać że wieśniak spod Krakowa 😂😂😂😂😘


bez komentarza , idż wal konia SWOIMI USTAMI
 
Osoby które lubią ten post: Nati

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Kai
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Październik 2021, 20:12:48 »
Kurwy robicie to co zawsze czyli spamujecie jakieś zjebane posty bo wiecie ze @Mrozu nie przeczyta jak zaspamujecie temat, ale nie bójcie się będziemy mu truć dupe dopóki się nie wypowie


 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Kai
« Odpowiedź #20 dnia: 25 Październik 2021, 20:29:31 »
I Ty coś gadasz o sprawiedliwości Mrozu jak ressiera 30 charow w 15 minut zbanowales za udawanie randoma, a tutaj typowi banujesz jakiegoś szczocha 620k 2 reb i nawet nie raczysz odpisać.

Logiczne ze jak sam potwierdziłeś ze udaje randoma to ma tez jakieś mainy, wiec dlaczego te mainy dalej grają?

Dalej mnie zastanawia jak Ty ustanawiasz długość bana, patrzysz ile kto charow ma do wyjebania na aukcje? Ile ktoś ep kupił? Czy jak, bo to jest kurwa nie możliwe ze komuś takie fory dajesz, zreszta chłopaki same przyznały ze jakbyś npvp włączył to by przestali chary kupywać ep, wiec chyba układ jest taki ze oni płaca ty nie banujesz?
« Ostatnia zmiana: 25 Październik 2021, 20:46:34 wysłana przez Alkoholik »


 

Mrozu

Odp: Kai
« Odpowiedź #21 dnia: 26 Październik 2021, 00:03:23 »
Ressier nie pierwszą akcje odwalił na tym serwerze to raz, dwa: typ jest z enemy teamu dlatego tak Ci zależy, żeby mu jak najbardziej dowalić, trzy: Ty już podobno skończyłeś z rexią, cztery: tej dwójce Waszej zwróciłem większość charów, pięć: skończ płakać, sześć: tam skala była dużo większa, siedem: zamykam temat, zabrałem tego chara w tej sytuacji i uważam, że to tutaj adekwatna kara i na tym kończe. 
 
Osoby które lubią ten post: Sandal, GrubasQ