Here you can change website language:

Autor Wątek: Skarga na gracza Magical  (Przeczytany 6184 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Samgold

Odp: Skarga na gracza Magical
« Odpowiedź #15 dnia: 14 Listopad 2021, 11:47:10 »
@cyni0  mordzia jesli nie masz co jesc i twoja rodzina daj mi nr. Konta PW a wysle ci cos pieniedzy zebys kupil sobie i rodzinie jedzenie
Taka moja mala rada nie sell ani nie probuj sell cos za pln bo ban !!!
Graj sobie to tylko gra tu sie trzeba bawic a nie zarabic lub wyslij starego do pracy a nie logujesz na ots gdzie chcesz zarabiac ;/;/

Lepiej słownik kup zamiast tej Fantazji i naucz sie układać zdania bo aż ciężko się to czyta XD
« Ostatnia zmiana: 14 Listopad 2021, 11:54:01 wysłana przez Samgold »
 
Osoby które lubią ten post: Lolkazapale889

Lolkazapale889

Odp: Skarga na gracza Magical
« Odpowiedź #16 dnia: 14 Listopad 2021, 12:01:21 »
@cyni0  mordzia jesli nie masz co jesc i twoja rodzina daj mi nr. Konta PW a wysle ci cos pieniedzy zebys kupil sobie i rodzinie jedzenie
Taka moja mala rada nie sell ani nie probuj sell cos za pln bo ban !!!
Graj sobie to tylko gra tu sie trzeba bawic a nie zarabic lub wyslij starego do pracy a nie logujesz na ots gdzie chcesz zarabiac ;/;/

Lepiej słownik kup zamiast tej Fantazji i naucz sie układać zdania bo aż ciężko się to czyta XD


Ciebie tez moge kupic tylko podaj cene mordzia
 

Niesprawiedliwosc

Odp: Skarga na gracza Magical
« Odpowiedź #17 dnia: 14 Listopad 2021, 12:18:28 »
jeszcze miesiąc temu bezrobotny byles a teraz wszystkich chcesz kupowac bo 10 był i wypłata za sprzątanie kiblow w angli wpadła za pierwszy miesiąc?
 

Sandal

Odp: Skarga na gracza Magical
« Odpowiedź #18 dnia: 14 Listopad 2021, 12:26:00 »
jeszcze miesiąc temu bezrobotny byles a teraz wszystkich chcesz kupowac bo 10 był i wypłata za sprzątanie kiblow w angli wpadła za pierwszy miesiąc?


jak tam expiolka postaci po cichu ?? coś się expi ???  bo z tego co pamiętam byłeś u nas na ts a charki expiły mury 5 i 6 ;) oraz plusy +3  X D E

TAKIE TAK CICHE EXPIENIE POSTACI by pekińczyk oraz zikssu AJEEEE
 

Lolkazapale889

Odp: Skarga na gracza Magical
« Odpowiedź #19 dnia: 14 Listopad 2021, 12:29:20 »
jeszcze miesiąc temu bezrobotny byles a teraz wszystkich chcesz kupowac bo 10 był i wypłata za sprzątanie kiblow w angli wpadła za pierwszy miesiąc?


Czy ja bylem na bezrobotnym to moja sprawa moje zasoby gotowki na to mi pozwalaja to chuj ci do tego kiedy chce kupuje i co chce nie musze patrzec na dzien wyplaty ja ty kurwo rozjebana biedaku !!!!!
 

Lolkazapale889

Odp: Skarga na gracza Magical
« Odpowiedź #20 dnia: 14 Listopad 2021, 12:33:11 »
jeszcze miesiąc temu bezrobotny byles a teraz wszystkich chcesz kupowac bo 10 był i wypłata za sprzątanie kiblow w angli wpadła za pierwszy miesiąc?



Ty zapewne jestes prezes z berlem

i zarabisz 2.5k i jestes zadowolony logujesz na ots zeby cos dorobic bo nie stac Cie zeby zabrac rodzine do kina smieciu biedny!!
 

Niesprawiedliwosc

Odp: Skarga na gracza Magical
« Odpowiedź #21 dnia: 14 Listopad 2021, 12:53:28 »
Bezrobocie na emigracji auuu
 

Lolkazapale889

Odp: Skarga na gracza Magical
« Odpowiedź #22 dnia: 14 Listopad 2021, 12:55:51 »
Bezrobocie na emigracji auuu

myslkisz ze kazdy wyjezdza zeby zapierdalac jak ty i expic na ots dla zarobku hahahah smies jestes biedny i zazdrosnik ze ktos ma a ty musisz sie prosic hahahaha jebac cie
 

Lolkazapale889

Odp: Skarga na gracza Magical
« Odpowiedź #23 dnia: 14 Listopad 2021, 13:00:10 »
Bezrobocie na emigracji auuu

Ja juz w swoim zyciu sie napracowalem zarobilem na tyle zeby w domu siedziec a ty dalej kurwo musisz zapierdalac zeby mic co jesc nieudaczniku i tak bedziesz zapierdalac do 65 roku zycia i nigdy sie nie dorobisz tego co ja zarobilem przez 10 lat haha jebac cie biedaku!!!!!!


podaj nr. konta to wysle ci pieniadze to kupisz mamie Bombonierke!!! pw zapraszam nie wstydz sie !!!
« Ostatnia zmiana: 14 Listopad 2021, 13:02:38 wysłana przez Lolkazapale889 »
 

Lays

Odp: Skarga na gracza Magical
« Odpowiedź #24 dnia: 14 Listopad 2021, 13:24:50 »
4200 brutto ajee
 
Osoby które lubią ten post: Lolkazapale889

Niesprawiedliwosc

Odp: Skarga na gracza Magical
« Odpowiedź #25 dnia: 14 Listopad 2021, 13:31:34 »
Troepeheus taki bogaty jesteś ze musiałeś do 10 czekać aż ci wypłata z magazynu przyjdzie bo wcześniej bezrobocie i pieniążków nie było

Kto jest bardziej zagnojony i nieudacznikiem, osoba która gra se w gierkę ma wyjebane stawia bota i przy tym robi hajs, czy osoba która kupuje postacie za pln żeby sobie nimi postać w temple?

A teraz cichutko idźcie jebac na te magazynki żeby charki które expimy miał kto kupić
 

Lolkazapale889

Odp: Skarga na gracza Magical
« Odpowiedź #26 dnia: 14 Listopad 2021, 13:43:14 »
Troepeheus taki bogaty jesteś ze musiałeś do 10 czekać aż ci wypłata z magazynu przyjdzie bo wcześniej bezrobocie i pieniążków nie było

Kto jest bardziej zagnojony i nieudacznikiem, osoba która gra se w gierkę ma wyjebane stawia bota i przy tym robi hajs, czy osoba która kupuje postacie za pln żeby sobie nimi postać w temple?

A teraz cichutko idźcie jebac na te magazynki żeby charki które expimy miał kto kupić

hahah na magazynie mylisz mnie z soba czy z kim? no wlasnie kto jest zarobiony mnie stac na to zeby kupowac chary za e pt i stac nimi w temple a ty sie pocisz zeby chara za pln spredac i miec na kawalek chleba smieciu !!!


Uciszac mozesz sobie swoja mame jak pieje za sciana czaisz jestes bez podjazdu !!!

kurwo nawet na bezrobociu kupowalem chary za e pt a ciebie w nigdy nie bedzie stac na to zeby sobie kupic bo masz taka dobra wyplate :):)  zarobas !!!!


« Ostatnia zmiana: 14 Listopad 2021, 13:49:10 wysłana przez Lolkazapale889 »
 

Niesprawiedliwosc

Odp: Skarga na gracza Magical
« Odpowiedź #27 dnia: 14 Listopad 2021, 14:03:17 »
Co tak krzyczysz zioła jeszcze nie zajarales ćpunek i delire masz?
 
Osoby które lubią ten post: Lolkazapale889

Lolkazapale889

Odp: Skarga na gracza Magical
« Odpowiedź #28 dnia: 14 Listopad 2021, 14:26:17 »
Co tak krzyczysz zioła jeszcze nie zajarales ćpunek i delire masz?

ty jestes idiota bo placa ci za to czy masz tak od urodzenia ? szczerzsze
 

cyni0

Odp: Skarga na gracza Magical
« Odpowiedź #29 dnia: 14 Listopad 2021, 15:56:59 »
czekaj czekaj to wy gracie tu 4fun i kupujecie sobie wszystko i zamiast sie bic na tym otsie to expicie chary tak? brakuje wam na chleb czy brakuje etatow na magazynei i zmywaku w tej Anglii?