Rexia.PL > Błędy

Bug - Dark Emo (Sand City)

(1/1)

Majka:
Cześć, dziś napotkałem ciekawy bug! w miejscu zaznaczonym "X" czasami staje potwór, przez co nie można wejść na exp!



Mrozu:
Błędy mapowe zgłaszamy przez komendę !bug na przyszłość (to nam automatycznie pozycje wysyła).
Dzięki.

Rstfj:
Przy okazji jeśli mogę dopisać - ciężko bardzo też jest tam zgubić PZ, bo respią się na statku i nie obejmuje tego komenda !zgubpz, ale nie wiem czy to bug, czy po prostu tak ma być ;)

Koxterier:
Czy po wpisaniu wspomnianej wyżej komendzie zgłoszone czarne SQM są liczone? aby za 3 zgłoszenia dostało się Bug Achivement?

Co jeżeli znajdzie się ich kilka obok siebie? Liczone jako jedno? Czy od razu Achi wlatuje.

Mrozu:
Przed restartem/aktualizacją odpalam sobie plik z raportami zgłoszonymi przez uptime serwera i lecę od pierwszego zgłoszenia, jeżeli potem natrafię sie, ze kolejny nick zglosil to samo to automatycznie nie przyznaje tego achiva, dlatego te achivy są teraz głównie przyznawane co aktualizację. Chyba, ze to nie blad mapowy tylko jakis inny duzy, ktory daje komus korzysci, ale to wtedy tez punktami nagradzam lub plnami.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej