Here you can change website language:

Autor Wątek: Notoryczne zabijanie randomów  (Przeczytany 3512 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Przebojowy

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 2
  • Reputacja: 1
    • Zobacz profil
Notoryczne zabijanie randomów
« dnia: 04 Luty 2022, 15:04:21 »
Witam chciałem zgłosić graczy o nicku Aglemoron, Kvoka, Muminxx z racji tego że zabijają notorycznie randomów. proszę o podjęcie akcji w tym kierunku. Bo z tego co wiem randomów nie wolno bić.
 

dcmaker

Odp: Notoryczne zabijanie randomów
« Odpowiedź #1 dnia: 04 Luty 2022, 15:05:30 »
ja chcialem zglosic ze 50rc/20ec z random lost boxa za 50 zl to czysty skandal
 

Mrozu

Odp: Notoryczne zabijanie randomów
« Odpowiedź #2 dnia: 04 Luty 2022, 15:08:02 »
@dcmaker
No to czas zwiększyć, powiedz mi jakie wartości exp coin/rexia coin byłyby tak okej (min i max), czy może całkowicie wyrzucić to albo to, albo to i to???
 

dcmaker

Odp: Notoryczne zabijanie randomów
« Odpowiedź #3 dnia: 04 Luty 2022, 15:16:52 »
delete
albo zrob drugiego boxa z ec/rc/dc a w random lost boxie zostaw lost itemy jak nazwa mowi
« Ostatnia zmiana: 04 Luty 2022, 15:24:24 wysłana przez dcmaker »
 
Osoby które lubią ten post: Omen

Rai I Tort

Odp: Notoryczne zabijanie randomów
« Odpowiedź #4 dnia: 04 Luty 2022, 15:32:19 »
popieram nie raz sie otwiera 2 boxy i 2 z rzędu dają ec :/
 

Czlowiek

Odp: Notoryczne zabijanie randomów
« Odpowiedź #5 dnia: 04 Luty 2022, 15:51:16 »
Popieram, biegają, zabijają i czyszczą respy tak po prostu. Btw piszcie na temat posta xD
 

Omen

Odp: Notoryczne zabijanie randomów
« Odpowiedź #6 dnia: 04 Luty 2022, 16:42:04 »
ja chcialem zglosic ze 50rc/20ec z random lost boxa za 50 zl to czysty skandal
@dcmaker
No to czas zwiększyć, powiedz mi jakie wartości exp coin/rexia coin byłyby tak okej (min i max), czy może całkowicie wyrzucić to albo to, albo to i to???
prosta matma po mniej wiecej aktualnych cenach
random box 15-17k pp
100ec - 5-7k pp
100rc - 5k pp

watpie ze sie na to chcesz pisac mordula
« Ostatnia zmiana: 04 Luty 2022, 16:49:23 wysłana przez Omen »
 

dcmaker

Odp: Notoryczne zabijanie randomów
« Odpowiedź #7 dnia: 04 Luty 2022, 17:34:26 »
chociaz co z tego ze usuniesz ec/rc jak i tak wypadnie lost knight armor
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Notoryczne zabijanie randomów
« Odpowiedź #8 dnia: 04 Luty 2022, 18:57:24 »
Problemem boxa nie są itemy którego z niego wypadają, tylko to ze ludzie zaniżają ceny jak pojebani, ja się pytam czemu np. lost wand który quest jest sporo trudniejszy niż skull, a jest 2 razy tańszy. Poprostu tutaj ludzie zaniżają ceny jak pojebani, jak widzę ze nie ma wanda na markecie, to wystawiam go po 7k. Elite amulet jest na markecie za 1500pp, a questa robi się 5 minut albo nawet przebiega, a Lost knight armor na który trzeba robić dostęp na losta, quest jest dużo trudniejszy, a wartość itemu tez 1500pp. Tak samo exp coiny, 100 ec to powiedzmy 6k pp, żeby uzbierać 100ec trzeba na 3 charach przez 33 dni robić bossy. miesiąc bossy robić za 6k pp.

Także pozdrawiam osoby które nie cenią swojego czasu i zaniżają za wszelka cenę wartości przedmiotu byleby sprzedać.

Potem pretensje do Mroza a tak naprawdę on nie ma żadnego wpływu na ceny tych rzeczy xD

A później się dziwić ze ludzie płaczą ze im Lost knight armor o wartości 1500pp wypada, albo ze na blessy nie ma xD
« Ostatnia zmiana: 04 Luty 2022, 19:00:18 wysłana przez Alkoholik »


 
Osoby które lubią ten post: Nyga Ricz

Szukam Przygód

Odp: Notoryczne zabijanie randomów
« Odpowiedź #9 dnia: 04 Luty 2022, 19:04:41 »
ja chcialem zglosic ze 50rc/20ec z random lost boxa za 50 zl to czysty skandal
@dcmaker
No to czas zwiększyć, powiedz mi jakie wartości exp coin/rexia coin byłyby tak okej (min i max), czy może całkowicie wyrzucić to albo to, albo to i to???
prosta matma po mniej wiecej aktualnych cenach
random box 15-17k pp
100ec - 5-7k pp
100rc - 5k pp

watpie ze sie na to chcesz pisac mordula


jak dalentil mowil ze boxy sa po 6k
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Notoryczne zabijanie randomów
« Odpowiedź #10 dnia: 04 Luty 2022, 19:30:05 »
Może chciał kupić od Ciebie dlatego Ci tak mówił, ja najtaniej przez ostatnie pół roku to może 11.500 widziałem. Zreszta prosty przelicznik patrząc na ceny huntingow jak się sprzedają, 1 ep - 1.5k pp, przecież logiczne ze jak ktoś może kupić 96 huntingow za 10ep i sprzedać je za 15k, to nie kupi boxa za 10 ep i sprzeda za 6k xD

Może z rok temu jak nie było huntingow i EP nie było tyle warte to można było kupić za 5-6k


 
Osoby które lubią ten post: Omen

Nyga Ricz

Odp: Notoryczne zabijanie randomów
« Odpowiedź #11 dnia: 04 Luty 2022, 20:34:26 »
Problemem boxa nie są itemy którego z niego wypadają, tylko to ze ludzie zaniżają ceny jak pojebani, ja się pytam czemu np. lost wand który quest jest sporo trudniejszy niż skull, a jest 2 razy tańszy. Poprostu tutaj ludzie zaniżają ceny jak pojebani, jak widzę ze nie ma wanda na markecie, to wystawiam go po 7k. Elite amulet jest na markecie za 1500pp, a questa robi się 5 minut albo nawet przebiega, a Lost knight armor na który trzeba robić dostęp na losta, quest jest dużo trudniejszy, a wartość itemu tez 1500pp. Tak samo exp coiny, 100 ec to powiedzmy 6k pp, żeby uzbierać 100ec trzeba na 3 charach przez 33 dni robić bossy. miesiąc bossy robić za 6k pp.

Także pozdrawiam osoby które nie cenią swojego czasu i zaniżają za wszelka cenę wartości przedmiotu byleby sprzedać.

Potem pretensje do Mroza a tak naprawdę on nie ma żadnego wpływu na ceny tych rzeczy xD

A później się dziwić ze ludzie płaczą ze im Lost knight armor o wartości 1500pp wypada, albo ze na blessy nie ma xD

A juz myslalem, ze tylko ja nie rozumiem tych cen :D
Lost mage shield, quest z cycami... Cena nawet po 3k chodzily. Kpina.
Lost sword - udalo mi sie kupic za 5k pp.

Mozna w sumie sporo wymieniac.
Oczywiscie jako kupujacy jest mi to na reke, ale nie rozumiem tego zanizania. Chyba po prostu Ci co wystawiaja maja to z boxa i questa nie widzieli na oczy :D
 

Szukam Przygód

Odp: Notoryczne zabijanie randomów
« Odpowiedź #12 dnia: 04 Luty 2022, 21:26:06 »
Może chciał kupić od Ciebie dlatego Ci tak mówił, ja najtaniej przez ostatnie pół roku to może 11.500 widziałem. Zreszta prosty przelicznik patrząc na ceny huntingow jak się sprzedają, 1 ep - 1.5k pp, przecież logiczne ze jak ktoś może kupić 96 huntingow za 10ep i sprzedać je za 15k, to nie kupi boxa za 10 ep i sprzeda za 6k xD

Może z rok temu jak nie było huntingow i EP nie było tyle warte to można było kupić za 5-6k

 nie nie on twardo mowil ze on caly czas kupuje po 6/7k boxy teraz XD
 

Omen

Odp: Notoryczne zabijanie randomów
« Odpowiedź #13 dnia: 04 Luty 2022, 22:55:38 »
Problemem boxa nie są itemy którego z niego wypadają, tylko to ze ludzie zaniżają ceny jak pojebani, ja się pytam czemu np. lost wand który quest jest sporo trudniejszy niż skull, a jest 2 razy tańszy. Poprostu tutaj ludzie zaniżają ceny jak pojebani, jak widzę ze nie ma wanda na markecie, to wystawiam go po 7k. Elite amulet jest na markecie za 1500pp, a questa robi się 5 minut albo nawet przebiega, a Lost knight armor na który trzeba robić dostęp na losta, quest jest dużo trudniejszy, a wartość itemu tez 1500pp. Tak samo exp coiny, 100 ec to powiedzmy 6k pp, żeby uzbierać 100ec trzeba na 3 charach przez 33 dni robić bossy. miesiąc bossy robić za 6k pp.

Także pozdrawiam osoby które nie cenią swojego czasu i zaniżają za wszelka cenę wartości przedmiotu byleby sprzedać.

Potem pretensje do Mroza a tak naprawdę on nie ma żadnego wpływu na ceny tych rzeczy xD

A później się dziwić ze ludzie płaczą ze im Lost knight armor o wartości 1500pp wypada, albo ze na blessy nie ma xD

alko przemysl dlaczego wand i lost knight armor jest tanszy od skulla :)

 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Notoryczne zabijanie randomów
« Odpowiedź #14 dnia: 04 Luty 2022, 23:34:28 »
Problemem boxa nie są itemy którego z niego wypadają, tylko to ze ludzie zaniżają ceny jak pojebani, ja się pytam czemu np. lost wand który quest jest sporo trudniejszy niż skull, a jest 2 razy tańszy. Poprostu tutaj ludzie zaniżają ceny jak pojebani, jak widzę ze nie ma wanda na markecie, to wystawiam go po 7k. Elite amulet jest na markecie za 1500pp, a questa robi się 5 minut albo nawet przebiega, a Lost knight armor na który trzeba robić dostęp na losta, quest jest dużo trudniejszy, a wartość itemu tez 1500pp. Tak samo exp coiny, 100 ec to powiedzmy 6k pp, żeby uzbierać 100ec trzeba na 3 charach przez 33 dni robić bossy. miesiąc bossy robić za 6k pp.

Także pozdrawiam osoby które nie cenią swojego czasu i zaniżają za wszelka cenę wartości przedmiotu byleby sprzedać.

Potem pretensje do Mroza a tak naprawdę on nie ma żadnego wpływu na ceny tych rzeczy xD

A później się dziwić ze ludzie płaczą ze im Lost knight armor o wartości 1500pp wypada, albo ze na blessy nie ma xD

alko przemysl dlaczego wand i lost knight armor jest tanszy od skulla :)

nie wiem powiedz mi