Rexia.PL > Pytania i Problemy

Addony

<< < (3/3)

Reanimator:
Ta i na forum Sandała pyta które questy na outfity trzeba zrobić xd

Alkoholik:

--- Cytat: Omamle w 07 Grudzień 2022, 11:01:20 ---Ta i na forum Sandała pyta które questy na outfity trzeba zrobić xd

--- Koniec cytatu ---

Nie myli się ten, który nic nie robi  ;)

Wolałem się upewnić niż palić glupa jak inni ze wszystko wiedza i powielają głupie informacje. Ten stereotyp ze tutorzy czy administracja musza wszystko wiedzieć zostawcie dla siebie, bo nawet Mrozu który to tworzył o połowy rzeczach nie wie :P

Jedni jak ja otwarcie mówią o swoich błędach, a niektórzy jak np Omen, jak dostaje w łeb to go nie ma na walce nigdy, a jak wygrywają to nagle wlatuje omen w kolorkach swoich, kmwtw.

Nie wiem wszystkiego, popełniam błędy i się tego nie wstydzę, bo nie mam obowiązku wszystkiego wiedzieć a jak się już nie gra na zwykłych postaciach to wylatują z głowy pewne rzeczy.

Pozdro, płaczcie dalej to dodaje mi otuchy :D

Omen:

--- Cytat: Alkoholik w 07 Grudzień 2022, 11:15:45 ---
--- Cytat: Omamle w 07 Grudzień 2022, 11:01:20 ---Ta i na forum Sandała pyta które questy na outfity trzeba zrobić xd

--- Koniec cytatu ---

Nie myli się ten, który nic nie robi  ;)

Wolałem się upewnić niż palić glupa jak inni ze wszystko wiedza i powielają głupie informacje. Ten stereotyp ze tutorzy czy administracja musza wszystko wiedzieć zostawcie dla siebie, bo nawet Mrozu który to tworzył o połowy rzeczach nie wie :P

Jedni jak ja otwarcie mówią o swoich błędach, a niektórzy jak np Omen, jak dostaje w łeb to go nie ma na walce nigdy, a jak wygrywają to nagle wlatuje omen w kolorkach swoich, kmwtw.

Nie wiem wszystkiego, popełniam błędy i się tego nie wstydzę, bo nie mam obowiązku wszystkiego wiedzieć a jak się już nie gra na zwykłych postaciach to wylatują z głowy pewne rzeczy.

Pozdro, płaczcie dalej to dodaje mi otuchy :D

--- Koniec cytatu ---

Syndrom Omena, czy to przez to, ze co jestem lame ci te 2 lewe rece? Ani do gry pvp ani na tutora sie nie nadajesz nieudaczniku, przymykam

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej