Inne > Gildie

niezle

<< < (5/5)

Kamaz:

--- Cytat: Kimbotopdonate w 18 Luty 2017, 13:56:22 ---My ( ORGAZMY ) Sie nie wyexpimy a jak narazie to reszta ma 45 levele w gildi ; ) a my topki mlvl i lvl ;d ELO i oro

--- Koniec cytatu ---

Specjalnie zalozylem konto na tym forum zeby Ci odpisac, po pierwsze to zaden normalny teamek na drugi dzien otsa nie dodaje wszystkich osob do gildii no bo po chuj jak i tak ludzie sie expia, zarabiaja itd wiec sie nie sugeruj ze macie najwieksze lvle XD
po drugie, Wy Orgazmy? Kurwa typie, nie było mnie pare latek na tej zjebanej tibijskiej scenie ale mimo tego już po waszej nazwie moge stwierdzic ze jestescie kolejna kupa gowna pokroju foxhound, yamucha czy inne pink guysy ( tak wiem ze moze ta nazwa Ci nic nie mowi - nie te lata). Dla mnie to wy mozecie sie nazywac co najwyzej Sir Petowce elo

Kimbotopdonate:
dużo mówi ;p jestem pokroju last warning vexoria troche rl tibijki aldora z chosen ones / chosen ones na vexoria itp takie foxhoundy to kopane byly a teraz sobie wrócilem tak o pograć i 4 otsy gram sobie z tym teamkiem. To ja decyduje gdzie gram i z kim ;) odpisałem, że jeśli chodzi o levele co do waszych komentarzy ( że sie nie wyexpimy) to komentarze są nie trafne, pozdrawiam ;p


/ te cale varath ots itp ;p dobra po prostu 2k5 - 2k12 gralem ;p

fifazz:
polowa po 1 wpierdolu pojdzie z otsa standard

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej