Here you can change website language:

Autor Wątek: Morda mordy i siochanie supporta  (Przeczytany 8297 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Omen

Morda mordy i siochanie supporta
« dnia: 18 Październik 2020, 02:33:07 »
Duzo nie trzeba pisac, przyslij pocztowke.

https://zapodaj.net/142edf334a608.png.html
 

Rumeye

Odp: Morda mordy i siochanie supporta
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Październik 2020, 02:39:56 »
25.09-21:39   Od teraz zabijanie, aby zniechęcić do gry randomowych graczy będzie karane banami/aukcjami postaci.
 

Omen

Odp: Morda mordy i siochanie supporta
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Październik 2020, 02:45:28 »
18 Oct 2020, 02:19   Zabity na poziomie 608086 przez Bigus Dickus, Handlarz Szymon i PISUAR [BLESS].
16 Oct 2020, 01:24   Zabity na poziomie 593392 przez Masny Pop, SUPPORTINI SZYMCIO i POEXPIMY RAZEM [BLESS].
15 Oct 2020, 17:20   Zabity na poziomie 592084 przez SUPPORT TWO, Masny Pop, SUPPORTINI SZYMCIO oraz Stone Pterodactyl [BLESS].
14 Oct 2020, 06:25   Zabity na poziomie 587721 przez Stone Pterodactyl i Grass Maister [BLESS].
13 Oct 2020, 21:15   Zabity na poziomie 585337 przez SUPPORT TWO, a Stone Pterodactyl i SUPPORT ONE [BLESS].

 

Simon

Odp: Morda mordy i siochanie supporta
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Październik 2020, 03:11:25 »
25.09-21:39   Od teraz zabijanie, aby zniechęcić do gry randomowych graczy będzie karane banami/aukcjami postaci.

Randomowy gracz z 600k lvlem ? Za siochanie supporta powinien gość bana wyrwać :)
 

killers

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Morda mordy i siochanie supporta
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Październik 2020, 09:51:06 »
25.09-21:39   Od teraz zabijanie, aby zniechęcić do gry randomowych graczy będzie karane banami/aukcjami postaci.

Randomowy gracz z 600k lvlem ? Za siochanie supporta powinien gość bana wyrwać :)

Z tego co czytałem, to wcześniej support nie powinien być używany do pvp a nie bylo nic o działaniu przeciwnym. Teraz po update, support jest częściowo postacią pvp ( i w dodatku nie posiada już sio, wiec podczas walk na supporty nie ma jak siochać innych) więc według mnie regulamin powinien zostać zmieniony, ze wzlędu na to,że mrożek usunąl sio supportowi.
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Morda mordy i siochanie supporta
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Październik 2020, 10:27:15 »
Cały ten regulamin powinien być zaaktualizowany, włącznie z tym ze powinien zostać dodany regulamin dla supportów i z ich udziałem, a nie ludzie dowiadują się ze czegoś nie można robić dopiero jak dostają bana.

Równie dobrze on mógł nawet nie wiedzieć ze to support, może to nie jego postać, tylko może po prostu zobaczył ze wbijacie komuś rsa i poszedł zobaczyć?

Bezkarny przemek dostał bana na 3 dni za używanie buga gry, a Wy oczekujecie ze jego chary pójdą na aukcje postaci czy jak, bo siochal kogoś.


Oddychacie?


 
Osoby które lubią ten post: Bajamor

Omen

Odp: Morda mordy i siochanie supporta
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Październik 2020, 10:39:14 »
25.09-21:39   Od teraz zabijanie, aby zniechęcić do gry randomowych graczy będzie karane banami/aukcjami postaci.

Randomowy gracz z 600k lvlem ? Za siochanie supporta powinien gość bana wyrwać :)

Z tego co czytałem, to wcześniej support nie powinien być używany do pvp a nie bylo nic o działaniu przeciwnym. Teraz po update, support jest częściowo postacią pvp ( i w dodatku nie posiada już sio, wiec podczas walk na supporty nie ma jak siochać innych) więc według mnie regulamin powinien zostać zmieniony, ze wzlędu na to,że mrożek usunąl sio supportowi.

jak leczylem supporta druidem to tez dostalem bana wiec sytuacja prosta.
 

Omen

Odp: Morda mordy i siochanie supporta
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Październik 2020, 10:41:01 »
Cały ten regulamin powinien być zaaktualizowany, włącznie z tym ze powinien zostać dodany regulamin dla supportów i z ich udziałem, a nie ludzie dowiadują się ze czegoś nie można robić dopiero jak dostają bana.

Równie dobrze on mógł nawet nie wiedzieć ze to support, może to nie jego postać, tylko może po prostu zobaczył ze wbijacie komuś rsa i poszedł zobaczyć?

Bezkarny przemek dostał bana na 3 dni za używanie buga gry, a Wy oczekujecie ze jego chary pójdą na aukcje postaci czy jak, bo siochal kogoś.


Oddychacie?

gostek na chuj cokolwiek piszesz jak wszystko co napiszesz to sterta gowna XDD

matke se mozesz w chuja robic nie mnie XD przybiegl ziomek widzi ze waliomy supporta pewnie przez przypadek ustawil na niego sio XDDDD

zegnamy
 

killers

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 6
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Morda mordy i siochanie supporta
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Październik 2020, 10:57:23 »


jak leczylem supporta druidem to tez dostalem bana wiec sytuacja prosta.
[/quote]

z tego co pamietam to dostales bana na 3 dni, więc w czym problem?
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Morda mordy i siochanie supporta
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Październik 2020, 10:58:50 »
Cały ten regulamin powinien być zaaktualizowany, włącznie z tym ze powinien zostać dodany regulamin dla supportów i z ich udziałem, a nie ludzie dowiadują się ze czegoś nie można robić dopiero jak dostają bana.

Równie dobrze on mógł nawet nie wiedzieć ze to support, może to nie jego postać, tylko może po prostu zobaczył ze wbijacie komuś rsa i poszedł zobaczyć?

Bezkarny przemek dostał bana na 3 dni za używanie buga gry, a Wy oczekujecie ze jego chary pójdą na aukcje postaci czy jak, bo siochal kogoś.


Oddychacie?

gostek na chuj cokolwiek piszesz jak wszystko co napiszesz to sterta gowna XDD

matke se mozesz w chuja robic nie mnie XD przybiegl ziomek widzi ze waliomy supporta pewnie przez przypadek ustawil na niego sio XDDDD

zegnamy

Gostek piszesz ze to co ja pisze to sterta gowna, a sam masz składnie jak mój 12 letni brat który nie zna podstawowych zasad ortografii i ma z 60 iq.

Żegnać to Ty sobie możesz swoją psychikę.

Nie ma co dyskutować z tym omenem śmieciem który jest gownem xD

TLEN NEED


 

Omen

Odp: Morda mordy i siochanie supporta
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Październik 2020, 11:23:10 »
Cały ten regulamin powinien być zaaktualizowany, włącznie z tym ze powinien zostać dodany regulamin dla supportów i z ich udziałem, a nie ludzie dowiadują się ze czegoś nie można robić dopiero jak dostają bana.

Równie dobrze on mógł nawet nie wiedzieć ze to support, może to nie jego postać, tylko może po prostu zobaczył ze wbijacie komuś rsa i poszedł zobaczyć?

Bezkarny przemek dostał bana na 3 dni za używanie buga gry, a Wy oczekujecie ze jego chary pójdą na aukcje postaci czy jak, bo siochal kogoś.


Oddychacie?

gostek na chuj cokolwiek piszesz jak wszystko co napiszesz to sterta gowna XDD

matke se mozesz w chuja robic nie mnie XD przybiegl ziomek widzi ze waliomy supporta pewnie przez przypadek ustawil na niego sio XDDDD

zegnamy

Gostek piszesz ze to co ja pisze to sterta gowna, a sam masz składnie jak mój 12 letni brat który nie zna podstawowych zasad ortografii i ma z 60 iq.

Żegnać to Ty sobie możesz swoją psychikę.

Nie ma co dyskutować z tym omenem śmieciem który jest gownem xD

TLEN NEED

typie nie ma co sie produkowac na forum z gowno randomami takimi jak ty ktorych lame w tej grze stopa XDD
 

GalAnonim

Odp: Morda mordy i siochanie supporta
« Odpowiedź #11 dnia: 18 Październik 2020, 11:37:24 »
Nikt nie jest tak bardzo głupi jak Ty omen serio , conajmniej 3 osoby widza jak się wkurwiasz i 24/7 Ci cisną na forum a Ty to łykasz i siedzisz spocony i komentujesz XDD

Godusie tibijski 2 lata na jednym serwerze, tibia auto i bugmapa, bez bota bys tu smieciu 300k nie wbił a myślisz ze coś znaczysz XD
 
Osoby które lubią ten post: Pentar

Pentar

Odp: Morda mordy i siochanie supporta
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Październik 2020, 11:38:20 »
Nie rozumiem po co ten temat, mrozu już ma upatrzone kogo zbanować i wystawić na licytację. Wszystko tylko po to żeby hajs się zgadzał  :D
 
Osoby które lubią ten post: Riss, killers

Bajamor

Odp: Morda mordy i siochanie supporta
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Październik 2020, 13:26:48 »
Bigusa tam widze ktory byl za pvp supportami i wbija komus rsa dobrze widze? Przypominam ze na forum byla sonda czy supp ma byc pvp i wiekszosc glosow byla przeciw a to wprowadzili. Fuck logic xD
 

Biggus Dickus

Odp: Morda mordy i siochanie supporta
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Październik 2020, 13:41:24 »
Ja go  tylko dobiłem na tym rs, nawet loota nie mam. Bardzo dobrze, że Mrozu wprowadził pvp między supportami. Dzięki temu są mniej gnojeni niż gracze z normalnym pvp ale nie są totalnie bezkarni. Nie ma już sytuacji, że Ci wchodzi jakis 500k support na najlepsze zombi core/achad i mówi żebyś wypierdalał bo to jego expowisko i gówno możesz z tym zrobić.
 
Osoby które lubią ten post: Rumeye, Riss, Omen, Eva Notty