Here you can change website language:

Autor Wątek: Odnośnie aktualizacji  (Przeczytany 5115 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Rumeye

Odp: Odnośnie aktualizacji
« Odpowiedź #15 dnia: 11 Grudzień 2020, 13:52:20 »
I potem robią się takie wyklutki liczące na bezkarność by mrozu
 
Osoby które lubią ten post: merry

Cynio

Odp: Odnośnie aktualizacji
« Odpowiedź #16 dnia: 11 Grudzień 2020, 13:56:45 »
Smiech na Sali, nie moge kogos Ubic bo sie poplacze Ale Jak kurwa wbilem se Reba i jakies kurwy mi stawiaja chary zebym nie mogl expic,wpadaja po moje chary itp itp TO KURWA CO ? Nie ubijamy Kazdego to po pierwsze
Po 2 Jak ktos Jest smieciem i wyzywa to czemu Mam mu dawac grac bo Co ? Jest cwelem i trzeba Go gnoic proste.

Kazdy Kto Normalnie potrafi napisac bez wyzywania dostanie Normalna odpowiedz.
Chlopy jakims 200K lvlom pomagaja w questach,sypna jakims itemkiem a i tak sie jakies kurwy sapia (czytaj grubasqu, killersi)

Nie po to ktos siedzial dzien/noc zeby teraz jakiegos randoma nie ubic Co sie wjebal na expa czy kogos wyniesc.

Pomysl czasami zanim cos zrobisz.
Ale ty pierdolisz ha jak wypierdaliacie ludzi na questach albo wpadalaliscie po nich bez powodu to się dziwicie ze teraz kiedy wbił iście reby upierdalaja was to działa w obie strony a kij zawsze ma 2 końce więc przemyscie co robiliście kiedy jeszcze sztywno grało i wtedy zacznijcie wypowiadać, na agresję zawsze odpowiedzią będzie agresja zaczęliście sami to macie skutki xD

Najpierw szkolka, potem sie wypowiadaj. Zaden random nie jest zabity bez powodu, jest duzo takich ktorzy normalnie sobie robia predatorka z nami i bossika pvp, ale ty bedziesz ruchany do konca otsa razem z wielorybica i innymi kolegami
 
Osoby które lubią ten post: merry

Rumeye

Odp: Odnośnie aktualizacji
« Odpowiedź #17 dnia: 11 Grudzień 2020, 13:59:17 »
Na zethara, który jest bossem PVP też wpuszczamy ludzi, którzy żyją z nami w zgodzie lub po prostu nam nie podpadli
 

ChceTylkoPostac

Odp: Odnośnie aktualizacji
« Odpowiedź #18 dnia: 11 Grudzień 2020, 14:08:19 »
i bardzo mnie ciekawi czy mrozu to czyta bo leci drugi dzien a brak odpowiedzi z jego strony
 

Cynio

Odp: Odnośnie aktualizacji
« Odpowiedź #19 dnia: 11 Grudzień 2020, 14:11:49 »
Smiech na Sali, nie moge kogos Ubic bo sie poplacze Ale Jak kurwa wbilem se Reba i jakies kurwy mi stawiaja chary zebym nie mogl expic,wpadaja po moje chary itp itp TO KURWA CO ? Nie ubijamy Kazdego to po pierwsze
Po 2 Jak ktos Jest smieciem i wyzywa to czemu Mam mu dawac grac bo Co ? Jest cwelem i trzeba Go gnoic proste.

Kazdy Kto Normalnie potrafi napisac bez wyzywania dostanie Normalna odpowiedz.
Chlopy jakims 200K lvlom pomagaja w questach,sypna jakims itemkiem a i tak sie jakies kurwy sapia (czytaj grubasqu, killersi)

Nie po to ktos siedzial dzien/noc zeby teraz jakiegos randoma nie ubic Co sie wjebal na expa czy kogos wyniesc.

Pomysl czasami zanim cos zrobisz.
Ale ty pierdolisz ha jak wypierdaliacie ludzi na questach albo wpadalaliscie po nich bez powodu to się dziwicie ze teraz kiedy wbił iście reby upierdalaja was to działa w obie strony a kij zawsze ma 2 końce więc przemyscie co robiliście kiedy jeszcze sztywno grało i wtedy zacznijcie wypowiadać, na agresję zawsze odpowiedzią będzie agresja zaczęliście sami to macie skutki xD
wracajac do tego to jak sztywno zabijali na questach albo ubjali szwedow na taskach to oni płakali do godow a teraz narzekają że ktoś na nich robi posty
? XD screen/dowod
 

Rumeye

Odp: Odnośnie aktualizacji
« Odpowiedź #20 dnia: 11 Grudzień 2020, 14:13:38 »
Smiech na Sali, nie moge kogos Ubic bo sie poplacze Ale Jak kurwa wbilem se Reba i jakies kurwy mi stawiaja chary zebym nie mogl expic,wpadaja po moje chary itp itp TO KURWA CO ? Nie ubijamy Kazdego to po pierwsze
Po 2 Jak ktos Jest smieciem i wyzywa to czemu Mam mu dawac grac bo Co ? Jest cwelem i trzeba Go gnoic proste.

Kazdy Kto Normalnie potrafi napisac bez wyzywania dostanie Normalna odpowiedz.
Chlopy jakims 200K lvlom pomagaja w questach,sypna jakims itemkiem a i tak sie jakies kurwy sapia (czytaj grubasqu, killersi)

Nie po to ktos siedzial dzien/noc zeby teraz jakiegos randoma nie ubic Co sie wjebal na expa czy kogos wyniesc.

Pomysl czasami zanim cos zrobisz.
Ale ty pierdolisz ha jak wypierdaliacie ludzi na questach albo wpadalaliscie po nich bez powodu to się dziwicie ze teraz kiedy wbił iście reby upierdalaja was to działa w obie strony a kij zawsze ma 2 końce więc przemyscie co robiliście kiedy jeszcze sztywno grało i wtedy zacznijcie wypowiadać, na agresję zawsze odpowiedzią będzie agresja zaczęliście sami to macie skutki xD
wracajac do tego to jak sztywno zabijali na questach albo ubjali szwedow na taskach to oni płakali do godow a teraz narzekają że ktoś na nich robi posty

???????????
Ktokolwiek płakał?
Zabijali nas, bo dominacje mieli, a my byliśmy ich oponentami.
Tak jak ty jesteś naszym, do czego się przyznałeś, ale jesteś na tyle zaruchany, że stoisz w depo i czekasz aż nam coś Mrozu zrobi. Już nawet grubasq nie płacze, tylko próbuje nam coś zrobić na otsie.

Postaw opór ;)

//

Kogokolwiek boli że wylewasz swoje żale na forum? Mamy totalną beke z zaruchańca
 
Osoby które lubią ten post: merry

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Odnośnie aktualizacji
« Odpowiedź #21 dnia: 11 Grudzień 2020, 14:15:05 »
Mój ostatni post podsumowujący Wasze płacze:

Zamiast pierdolić jeden z drugim, wklejcie screeny jak według Was zabijamy na quescie, zabijamy randomów czy jakiekolwiek inne Nasze przewinienia.

Jak grało sztywno, latali po KAŻDYM expie nawet po questach i zabijali KAŻDEGO kto miał 200k+ i nie płakał nikt, nie pozwalali nikomu zrobić stone bo każdy padał, bossa PVP, predatora ani nawet questa.
My nigdy nie zabiliśmy randomów na quescie, bo sami pisaliśmy do Mroza że to bez sensu po akcji z defenderem.

A teraz znalazły sie takie kurwy co kiedyś nam uprzykrzały grę i wpisaliśmy sobie ich na "czarną listę" i pozostało im płakać na forum bo nic więcej nie mogą zrobić.

Jak ktoś już wcześniej pisał, jak nie macie psychy do tej gry to wypierdalac na simsy, tam wszystko idzie według Waszej myśli a nie zaśmiecacie forum, reporty do mroza, facebooka i wszystko inne swoimi żalami.

POWTARZAM JAK ZABILIŚMY JAKIEGOS RANDOMA POZA CZYSZCZENIEM SE RESPA, TASKA, ALBO JAK NAM PODPADŁ DAJCIE TUTAJ SCREENA OSOBIŚCIE GO ZAGNOIMY ZANIM MROZU GO ZBANUJE



 
Osoby które lubią ten post: Rumeye, merry, Cynio, Vectar, nevermind, Rozczarowany gracz

Snieg

Odp: Odnośnie aktualizacji
« Odpowiedź #22 dnia: 11 Grudzień 2020, 14:54:28 »
Nie gram tu wcale długo, ale przez kilka dni poznałem paru tych gości ze szwedów i ciężko powiedziec żeby utrudniali grę a wręcz małe lvle o mikołaja który pomagał w questach (szwed) pytają do dzisiaj :D sam tez ostatnio zrobiłem z nimi lost bp bo wyczyscili wszystko.
 
Osoby które lubią ten post: Rumeye, merry, Cynio, nevermind, Alkoholik