Rexia.PL > Skargi i Pochwały

Pochwały i skargi - [GOD] Krzyz

<< < (2/4) > >>

Korupcja:
Wybija ludzi na quescie, żeby w przyszłości nie dostać w pizde. Wielki -.

Quickly:

--- Cytat: Korupcja w 01 Grudzień 2019, 18:59:44 ---Wybija ludzi na quescie, żeby w przyszłości nie dostać w pizde. Wielki -.

--- Koniec cytatu ---

Zrobił to na Swoim charze nie tucie, nim sobie w niczym nie pomógł ;) Więc miał do tego prawo, a co do waszego płaczu o to.. to skończcie być hipokrytami bo sami coś robicie a u innych tego nie widzicie, mało na questy wpadacie jak się low lvl coś bloka? No więc właśnie. :)

NELFISEK:
no wiec właśnie dlatego albo ktoś powinien być w administracji albo być zwykłym graczem prostem , wiele by to rzeczy pozmieniało tutaj a nie jest jak jest :)

Ave AVA:
Ty nelfis na prawde jestes na etapie neandertalczyka.
To ze ktos ma tutora albo gma to dostal go za pomaganie gracza a nie za to ze expi.
Ludzie zrozumcie w koncu ze tutor nie moze pomagac sobie w niczym na postaci normalnej poniewaz jest pod scisla obserwacja @Mrozu

Earante:
Moje Uszanowanie, krótko zwięźle i na temat.
Gram tu wystarczająco długo, żeby pozwolić sobie wyrazić opinię o tym człowieku
[CM] Krzyz:

Opinia 11/10 - Bardzo pomocny, techniczny człowiek. Im problem poważniejszy, tym nie idzie na łatwiznę - wręcz przeciwnie, szuka rozwiązania tak długo, aż go znajdzie.
Wiele razy pisałem z różnych noobów, noobowałem - jednak za każdym razem ten człowiek podchodził do sprawy fachowo i stanowczo reprezentował dobrze - swoje stanowisko.

Duży plus za pracę Krzyz - Pozdrawiam, Earante.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej