Inne > Pytania i Problemy

Aktualizacja - Support

<< < (4/5) > >>

Sell:
Ale czego wy tak placzecie, skoro wam sie nie podoba to mozecie xloga jebnac nikt za wami plakac nie bedzie Mrozu robi co moze zeby wam urozmaicic rozgrywke a wam jeszcze malo. Prawda ten support moze nie byl strzalem w 10 ale przynajmniej cos robi i nie ma wyjebane w tego otsa, pozatym nie wiem czy wiecie ale solo eka w 3 nie ujebiecie a z rp kazdy ale to kazdy serwer ma zawsze problem. Jak na moje Mrozu powinienes zrobic item do zmiany profesji i usunac tego supporta z rozgrywki bo zawsze bedziesz mial z tym problem.

Mrozu:
Item do zmiany profesji zabiłby cały rynek postaci.

Sell:
Mialem na mysli item ktory tylko moze support uzyc :D

Jerzy:
Co tu mówić ja osobiście jestem za pozostawieniem suporta tak jak jest. Powodów za jest stosunkowo więcej niż przeciw wszystkie jakie widać zaczynają się i kończą o płaczu pvp ilości osób na respie itp. Zamiast ludzie cieszyć się ze wracają osoba zaczyna się więcej dziać czy też osoby które chciały spokojnie pograć mogą zdobyć jakiś sensowny lvl i zobaczyć rzeczy które przedtem były nieosiągalne ze względu na deski od typów na MC czy tez rebornów. Moim zdaniem jest to kwestia do dopracowania niż usuwania :)

kowalfps:
normlanie support do 2 reborna i przy wbijaniu drugiego reborna tp do temple i wybierasz profe.  -  takim trybem sztywno dostanie na pizde za 2 miesiace jak beda mieli ludzi do walki z 2/3 rebami :]               kazdy nowy bedzie mogl sie wyexpic i w odpowiednim momencie a mysle ze to drugi reb bedzie mogl dolaczyc do wojny.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej