Here you can change website language:

Autor Wątek: pani Flexy  (Przeczytany 6133 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Vectar

pani Flexy
« dnia: 27 Styczeń 2021, 16:51:01 »
Pani flexy na prywatnym charze nie mogła przebić przez mwalla, po czym po przebiciu została wyjaśniona. Oczywiście nie wytrzymała ciśnienia i trzeba było zalogować na [ST]Flexy i postraszyć. Bardzo proszę, nie nadużywaj swoich uprawnień tylko dlatego że nie umiesz grać w tibię. ;)

27.01.2021 16:24:17   
Mrs Flexy killed at level 252354 by Vectar RP

https://gyazo.com/fe83879fc8a0aad9b8f46b4e8aaa0abd

^^To takie wielkie "utrudnianie".


 
Osoby które lubią ten post: merry, Samgold, KapitanBomba

Rumeye

Odp: pani Flexy
« Odpowiedź #1 dnia: 27 Styczeń 2021, 16:55:07 »
Były już płaczki, że przejść przez skrypt na poprawianie magic walla nie potrafili.
Była też odpowiedź mroza na to twierdząca, że to żaden problem.

Jesteś kolejnym borowikiem, który nie potrafi grać
W dodatku myślisz, że jak masz zderzaki z przodu i piszesz przez "am", to możesz robić co ci sie podoba i te pierdolone stulejarze będą na to iść

Wracaj kurwa do szeregu

A poza tym nie wyexpisz tego chara mrs flexy.
Polecam dalej siedzieć z tymi upośledzonymi ludźmi z iq sosny dalentilami, tropeheusami, skunosami etc
 
Osoby które lubią ten post: merry, Samgold, GrubasQ, KapitanBomba, Flexy

Flexy

  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 80
  • Polubień: 49
  • Reputacja: 14
  • Hit me, baby, one more time
    • Zobacz profil
Odp: pani Flexy
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Styczeń 2021, 17:29:13 »
Drogi Vectarze,
przez walla jak najbardziej przeszłam.
Problemem nie jest to, że mnie zabiłeś tam, bo zrobiłam to specjalnie, ale to, że blokujesz resp niepotrzebnie bo i tak da się na niego wbić.
Reaguje tak samo na każde zgłoszenie odnośnie blokowania czegokolwiek. Nie zostałeś ukarany bo Ci odpuściłam wiedząc, że zaraz wyskoczysz z tym na forum bo jesteś bezkarny jak cała Twoja gildia :)




Z tego co się dowiedziałam była rozmowa na ten temat, że tam można blokować, ale jakby nie ma zawartego tego w regulaminie.
Nie zrobiłam niczego wbrew regulaminowi zawartemu na stronie ani nawet nie zostałeś ukarany, więc daruj sobie.

Nie mam nic więcej do dodania,
pozdrawiam.

« Ostatnia zmiana: 27 Styczeń 2021, 17:41:45 wysłana przez Flexy »
 

Vectar

Odp: pani Flexy
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Styczeń 2021, 17:42:25 »
Drogi Vectarze,
przez walla jak najbardziej przeszłam.
Problemem nie jest to, że mnie zabiłeś tam, bo zrobiłam to specjalnie, ale to, że blokujesz resp niepotrzebnie bo i tak da się na niego wbić.
Reaguje tak samo na każde zgłoszenie odnośnie blokowania czegokolwiek. Nie zostałeś ukarany bo Ci odpuściłam wiedząc, że zaraz wyskoczysz z tym na forum bo jesteś bezkarny jak cała Twoja gildia :)




Z tego co się dowiedziałam była rozmowa na ten temat, że tam można blokować, ale jakby nie ma zawartego tego w regulaminie.

Nie mam nic więcej do dodania,
pozdrawiam.

Bezkarny jak cała gildia? Przypominam, że za tą sprawę: https://mrozuots.pl/index.php?topic=2726.0 dalej nikt nie został ukarany, więc Twoja wypowiedź jest co najmniej nie na miejscu. Walle będę rzucał bo Twoi nieudolni koledzy zanim przez nie przebiją to ja zdążę ich wybić. Więc czemuś one służą :) Zwłaszcza, że sama tego doświadczyłaś, bo zdążyłem z expa zejść i pobiec Cię ubić zanim przebiłaś przez tego walla.
 

KaKe HeRe

Odp: pani Flexy
« Odpowiedź #4 dnia: 27 Styczeń 2021, 17:48:32 »
To niezłe blokowanie... Trzymanie keep'a... XD To żadne blokowanie, blokowanie polega na całkowitym zablokowaniu dojścia do danej części mapy, aleee
jakieś kurwa Vectary, Sraly, Rumeye bez rąk rządzą OTS'em... Cieszcie się że macie te śmieszne 3 reby i że ots polega na tym kto szybciej przyznaczy ;)
Jeśli owa Pani coś zrobiła, powinna dostać uwagę do dzienniczka od Mroza. ;)

Co do tego kto potrafi grać w tibijke, to raczej żadna osoba z tego tematu nie potrafi w nią grać, bo kliknąć ikonkę każdy potrafi, kliknąć jeden klawisz by MCki biły, każdy potrafi, skrypty na pushowanie każdy może skołować. Chcecie sprawdzić kto potrafi grać w tibijke, polecam iść na 7.9 ots'a ;)


"Czarne chmury nad miastem przykryły blask słońca
Człowiek w człowieku widzi zabawkę-początek końca
Znów czarna owca wyróżnia się ze stada
Sobą pozostać w tych czasach wyzwanie nie lada"
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: pani Flexy
« Odpowiedź #5 dnia: 27 Styczeń 2021, 17:56:15 »
Nie zostałeś ukarany bo Ci odpuściłam wiedząc, że zaraz wyskoczysz z tym na forum bo jesteś bezkarny jak cała Twoja gildia :)

Z tego co się dowiedziałam była rozmowa na ten temat, że tam można blokować, ale jakby nie ma zawartego tego w regulaminie.

To skoro wiedziałaś ze można tam blokować to co mu odpuściłas? XD

Pogralas miesiąc na otsie, dwa tygodnie poodpisywalas na helpie i na forum i dostałaś tutora, później miesiąc na afku i ST, prawda jest taka ze osoby które grają u Nas najkrócej grają na tym otsie dłużej od Ciebie.

Tak to jest jak się bierze do administracji osoby które grają dwa miesiące na otsie i nie znają kwestii które były już wyjaśniane niejednokrotnie, które dwa questy na loscie zrobiły, które nie znają odpowiedzi na 70% pytań.

Najpierw grozisz nam ze nie mozemy Cię zabijać, teraz ustalasz jakieś swoje własne regulaminy, nie umiesz się dostosować to idź w Simsy pograć tam możesz układać sobie wszystko tak jak Ci się podoba.

To nie pierwsza sytuacja odkąd się do Nas o coś przypierdalasz, bo grasz z oponentami przykłady:

- kiedy oponenci robili sobie Lost helmet questa pojawiłas się tam dziwnym trafem o 3 w nocy i pisałaś ze jak coś zobaczysz to się to złe skończy (czy coś w tym stylu”
- zabiliśmy Ci 2 reb palka to napisałaś ze skończy się to banem bo nie można bić randomow (2 reb tutor random xD)
- nie mozemy blokować mostku

Jak myślisz ze jesteśmy jak połowa tego otsa ze sobie dasz nick queen i dodasz na snapie i będziemy walić konia, to chyba Cię pojebalo



 

Rumeye

Odp: pani Flexy
« Odpowiedź #6 dnia: 27 Styczeń 2021, 18:00:09 »
Swoją drogą ciesz się, że nie nagrałem tego jak blokowałaś divine przed zabiciem damaged psyche na queście na lost helmet ;)
Tak więc reasumując wracaj do szeregu i zamknij pizde

A, no dodam że stałaś sobie postacią ST przez która nie można przejść ani pushnąć
« Ostatnia zmiana: 27 Styczeń 2021, 18:02:42 wysłana przez Rumeye »
 

exori boli

Odp: pani Flexy
« Odpowiedź #7 dnia: 27 Styczeń 2021, 18:03:01 »
szkoda ze tego punktu regulaminu sie tak nie trzymacie
6. Handel

a) Zabrania się handlowania postaciami za prawdziwe pieniądze, grozi za to trwała banicja, a postać trafia na aukcje postaci.
pozdro dla pana menela i pani smoczycy

a co do tej flexy to wlasciciel tej postaci to ladnie ma cos z garem nie tak pozdrawiam i zycze szczesliwego nowego roku
 
Osoby które lubią ten post: Rumeye, merry, Alkoholik

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: pani Flexy
« Odpowiedź #8 dnia: 28 Styczeń 2021, 00:57:50 »
Ogólnie to Flexy powinnas miec tutaj bana, nie mówiąc juz i tutorze, ciekawe czy pochwalilas sie Mrozowi ze na nieuzywanych postaciach pisze ze postac kosztuje 150k pp a realnie pobiera 20k.

Razem z Twoim kolega Biggusiem handlowaliscie takimi postaciami, np postac Ocean która pisalas ze kupiłaś za 20k pp z full eq, a Wystawilas ja za 60k pp bez niczego i napisalas "kocham te aukcje nieuzywanych postaci" czy cos w tym stylu.

To bylo po prostu wykorzystywanie buga na stronie  w celach zarobkowych.

A później chlopy sie dziwią skad gosc w domku ma itemow za 500k pp.
« Ostatnia zmiana: 28 Styczeń 2021, 01:02:14 wysłana przez Alkoholik »


 
Osoby które lubią ten post: Rumeye, merry

Lays

Odp: pani Flexy
« Odpowiedź #9 dnia: 28 Styczeń 2021, 10:18:13 »
Nie macie kogo sie juz przyjebac to uderzacie w Administracje SZWEDZKIE KURWISZONY,tak jak Flexy napisala jak dupa piecze to z placzem na FORUM lecicie! Rumeye, Alkoholiki kto to kurwa jest?
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: pani Flexy
« Odpowiedź #10 dnia: 28 Styczeń 2021, 10:43:58 »
Nie macie kogo sie juz przyjebac to uderzacie w Administracje SZWEDZKIE KURWISZONY,tak jak Flexy napisala jak dupa piecze to z placzem na FORUM lecicie! Rumeye, Alkoholiki kto to kurwa jest?

o legendarny trawa stresy które biegał o 4 w nocy, 30 minut za moim wagonem na -1 druidem którym wystarczyło parala rzucić i się cały wagon wypierdala ale to Cie przerosło.

Ty tak najwięcej pierdolisz a jesteś najgorszym gównem z wszystkich tam xD


 

Frosto

  • V.I.P
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 381
  • Polubień: 52
  • Reputacja: -29
  • Oddział Gwiezdnej Floty
    • Zobacz profil
Odp: pani Flexy
« Odpowiedź #11 dnia: 28 Styczeń 2021, 11:59:00 »
Elo kake gdzieś się chujku chował, dobrze gadasz po co dominowac zdechalaka jak mozna wbic na np na inna tibijke albo na RLEVO pokazać np taka dominacje Mazurowi Warriorowi lub Paczkowi, 2-3 dni expisz 170 lvl na tej Real Mapie no panowie. A znajac zycie bedzie w przyszlosci reset rexi gity wbija, no i nie bedzie expa przez jakiś czas, tym bardziej gicie jest tam turniej na 1k PLN, a co do tego blokowania to smiech na sali,

a w sumie to juz po otsie chyba
 "gracie w ta gierke od 10 lat i 0 progressu, ludzi
dalej macie chujowych i dalej nie potraficie
postawic full afka, lata mijaja a dey/warrior
dalej sa jebanymi szczochami takimi jak byli w
2k13 zal mi was gajs

nigdy oporu nie
stawiales i nigdy nie postawisz jeden z drugim
cheers
" ~~~Wypowiedz mazura.
To możecie dalej na iglicy zostać ;p
« Ostatnia zmiana: 28 Styczeń 2021, 12:04:42 wysłana przez VOLKSWAGEN »

⚡GG:50619121
 
Osoby które lubią ten post: Rumeye

Lays

Odp: pani Flexy
« Odpowiedź #12 dnia: 28 Styczeń 2021, 12:10:40 »
Szkoda ze nie pochwalisz sie tym jak sie wjebales na respa i niby exp wielce chciales 2x lura wyjebales no polance i ZGASLES JAK MINUTOWKA NA KLTCE trzymaj pizde utkaną
 

vitamins

Odp: pani Flexy
« Odpowiedź #13 dnia: 28 Styczeń 2021, 12:29:54 »
Szkoda ze nie pochwalisz sie tym jak sie wjebales na respa i niby exp wielce chciales 2x lura wyjebales no polance i ZGASLES JAK MINUTOWKA NA KLTCE trzymaj pizde utkaną
E ale wyjdziesz na walke i pokazesz co umiesz? czy tylko na forum potrafisz cos napisac :D
 

Lays

Odp: pani Flexy
« Odpowiedź #14 dnia: 28 Styczeń 2021, 12:30:45 »
pff