Here you can change website language:

Autor Wątek: BAN DLA ŻYDA  (Przeczytany 3472 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Snieg

BAN DLA ŻYDA
« dnia: 08 Maj 2021, 22:47:09 »
@Mrozu

Witam, zwracam się z prośbą o bana dla żyda za zabijanie randomów. Poniżej wysyłam dowody który mam nadzieje przyczynią się do banicji owych osobników.

opis sytuacji: Z racji, że dostęp mam do max lvl EKA postanowiłem na prośbe randomów bloknąć quesciwo co by nie mieli tak trudno na starcie. Po jakimś czasie przybyli bezkarne żydy i postanowili ich zabić :D z tego co się orientuje na swoim przykladzie - owe czyny skutkować powinny BANEM, ponadto chciałbym zaznaczyć, że jest to nie pierwszy raz gdy ktoś z nich próbuje zniszczyć komuś dobrą zabawę która jak mniemam jest na tym OTS'ie priorytetowa. Chciałbym też zaznaczyć, że mnie nie zabili więc działam tu tylko i wyłącznie w imieniu "randoma"

pozdrawiam i przedstawiam dowody.

@Mrozu
« Ostatnia zmiana: 08 Maj 2021, 23:21:11 wysłana przez Snieg »
 
Osoby które lubią ten post: merry, kakmak, sir metka, Bikon, Torso, Pszczoła

Bikon

Odp: BAN DLA ŻYDA
« Odpowiedź #1 dnia: 08 Maj 2021, 23:08:15 »
oni codziennie kogoś zabijają, mnie też pare razy zabijali bez podstawnie, skoro jest regulamin, dlaczego oni go nie przestrzegają?
 

sir metka

Odp: BAN DLA ŻYDA
« Odpowiedź #2 dnia: 08 Maj 2021, 23:16:18 »
Najlepiej przebieg sytuacji podsumowuje ostatnie zdanie Wiki dzisiaj na pw do mnie
22:47 Wika Support [645]: odechcialo mi sie juz na dzis grac w to

Nawet nie wiem czy ma tą bombe czy nie.
Pozostaje albo osłabić moby na tyle, żeby Randomy w swoich grupkach mogły robić questy (większość z nas nie ma VPS ani po 2 postaci do leczenia O.o) skoro nawet jak uzyskamy pomoc w questach to się wybijają w gruncie rzeczy naszym kosztem. Bo gdzieś było napisane, że h lvl mogą czyścic za dc innym questy no to questy zapłacone nie zrobione bo albo się biją albo są tak zalurowane specjalnie np. Lost Ring, że 3 Reb mówi niewykonalne.
Szkoda.
 

Vallention

Odp: BAN DLA ŻYDA
« Odpowiedź #3 dnia: 08 Maj 2021, 23:18:29 »
Po chyba 2 tygodniach szukania blokera w końcu ktoś się znalazł no niestety z wynikiem jakim widzimy na screenach. Jak spella nie było tak ni ma ;/
 

sir metka

Odp: BAN DLA ŻYDA
« Odpowiedź #4 dnia: 08 Maj 2021, 23:24:59 »
siema szukalem blokera az wkoncu znalazlem po dogadaniu sie powiedzial ze bloknie
wybralismy sie na niego w pare osob 400/600k gdzie szukalismy ciagle az nam ktos bloknie w pewnym momencie wpadla jaka ekipa po 3 reb wszyscy i nas wszystkich ze tak powiem zaje..bali nie wspominajac ile tez zbieralem na dostep do tego questa ...
Korona Wirus

Wy szukaliście kogoś do wyczyszczenia przez tydzień chyba co nie? Bo jeszcze Krzychu MS do Babci czy gdzieś z rodzicami nie pojechał a w piątek wyjeżdżał
 

sir metka

Odp: BAN DLA ŻYDA
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Maj 2021, 23:57:06 »
30.
8.05.2021 23:14:29   
Springerid killed at level 549241 by Dennis Rozrabiaka, by Exploit i przez a Stone Pterodactyl


Dennis Rozrabiaka to już by pewnie kończył wbijanie 3 reba ale co ja tam wiem xD ponad miesiąc mnie na Ptero nie było on tam dalej zabija xd a Springerid bardzo spoko randomowy gość :) Polecam gościa żeby sobie pogadać
 

Mrozu

Odp: BAN DLA ŻYDA
« Odpowiedź #6 dnia: 09 Maj 2021, 12:42:32 »
Zajmę się tym, czyli to Kineker pozabijał, tak?
 

Snieg

Odp: BAN DLA ŻYDA
« Odpowiedź #7 dnia: 09 Maj 2021, 12:47:06 »
Kineker, zly nie dobry, Pal wroty, Pele, alfie salomons   - wszystko jest na screenie ze strony
« Ostatnia zmiana: 09 Maj 2021, 12:48:51 wysłana przez Snieg »
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: BAN DLA ŻYDA
« Odpowiedź #8 dnia: 09 Maj 2021, 13:47:39 »
Daj im znowu bana na jeden dzień, a Kineker i zły już chyba z 4 ban za zabijanie randomow, a my po 1 razie ban na miesiąc.


 
Osoby które lubią ten post: sir metka

Mrozu

Odp: BAN DLA ŻYDA
« Odpowiedź #9 dnia: 09 Maj 2021, 14:04:07 »
Przecież ten ban na śniegu trwał 3 dni.
 

Snieg

Odp: BAN DLA ŻYDA
« Odpowiedź #10 dnia: 09 Maj 2021, 16:58:56 »
Ale zranił mi serce :(
 

sir metka

Odp: BAN DLA ŻYDA
« Odpowiedź #11 dnia: 09 Maj 2021, 21:22:21 »
a każdy dzień bez Rexii dłużył się jak miesiąc. xD

no ale i tak ten post z dowodami czy bez nic nie zmienił jak cała reszta postów xD
 

Mrozu

Odp: BAN DLA ŻYDA
« Odpowiedź #12 dnia: 10 Maj 2021, 11:19:36 »
Zbanowani.
 
Osoby które lubią ten post: Vallention, vitamins, KapitanBomba, kakmak, Alkoholik, sir metka