Rexia.PL > Ogólne

Brakujące kwestie w regulaminie

(1/1)

Mrozu:
Jak wiecie mamy taki podpunkt w regulaminie:

--- Cytuj ---b) W przypadku gdy w regulaminie brak jest jakiejś kwestii lub przypadku decyzje o działaniu podejmuje administrator serwera.

--- Koniec cytatu ---
No i z tym podpunktem często wiążą się problemy, dlatego postanowiłem tutaj opisać najpopularniejsze kwestie, których nie zawarliśmy w regulaminie.

1. Używanie profesji Support do PVP (leczenie podczas PK, mwallowanie etc.) lub follow za postacią/lurowanie/blokowanie/utrudnianie expa jest karane banem.

2. Utrudnianie profesjami PVP gry Supportowi (np. follow/lurowanie), który nie ma innych postaci w jakikolwiek sposób jest karane banem.

3. Utrudnianie zdobywania doświadczenia na płatnych arenach przykładowo przez zostawianie tam wielu MC, aby osoba nie mogła bić UE jest karane banem.

4. Zablokowanie PZ postacią/postaciami (nie mwallem, bo mwalla da się przebić) na czas robienia questa, gubienia pz, czy po prostu zablokowanie przed wyjściem jest karane banem, zawsze musi być możliwość wyjścia i pushnięcia kogoś, aby mogła wybiec reszta.

5. Ustawianie deffów, które nie są do zabicia przez 6 postaci 3 reb+ 600k+ z EQ jest karane banem.

6. Expienie na follow profesji PVP z profesją Support jest karane banem.

7. Pozostawianie postaci na daily questach gdzie występuje non logout zone jest karane banem.

W niektórych sytuacjach zamiast kary banicji może zostać zabrana postać.

Mrozu:
Deff - jest to ustawienie postaci w miejscu blokującym dostęp do innego miejsca na mapie i niemożliwym do przebicia przez 6 postaci 3 reb+ 600k+. To jest wszystkie miejsca gdzie nie można nas atakować przez min. 6 postaci oraz takie, które nie są do zabicia przez podane powyżej wymagania.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej