Rexia.PL > Pytania i Problemy

T-Ring >:(

(1/1)

Ashiva:
Witam,dzisiaj w nocy robiąc taska (oczywiście na bocie) wydarzyła się bardzo zła rzecz :'( Ukończyłam taska o godzinie pomiędzy 1:00 albo 5:00 i dostałam nagrodę,niestety tak się niefortunnie złożyło że nie miałam miejsca w plecaku ( >:( ) i T-Ring oraz ten fajny plecaczek poszedł na ziemię,jest szansa na odzyskanie tego? może jest jakaś szansa sprawdzenia w logach jakie itemy zostały zebrane podczas clean'u,aktualnie mam 130K lvl,z góry przepraszam że dopiero teraz piszę ten post a nie wcześniej ale byłam w pracy.Nie widzę dalszej gry bez T-ringa ponieważ nie gram po to aby jakoś się bić z ludźmi czy coś tylko po to żeby porobić quest a szczególnie taski bo chcę być top 1 w taskach ;) Tak jak wyżej pisałam,nie widzę dalszej gry bez T-ringa ponieważ taski oraz questy są coraz cięższe.Bardzo proszę Administrację o to aby oddała mi tego ringa,dorzucam zdjęcie aby udowodnić że robię głównie taski w kolejności jak jest na stronie (rexia.pl/?subtopic=task).
Jeżeli Administracja nie odda mi T-ringa to chociaż bardzo dziękuję za poświęcenie chwili na czytanie tego "wątku" :)
Życzę udanych wypadów na exp wszystkim czytającym,cześć!


Zdjęcia się nie da dodać ponieważ waży za dużo,ale dam link do mojego "profilu"
Profil: rexia.pl/index.php?subtopic=characters&name=Ashiva

Neasty:
Odezwij sie w grze: Neasty..bede okolo 15

piotripiotri:
jaka szansa? na co? rowniez ja moge napisac ze nie mialem miejsca w bp i mi wylecialo. Robi sie miejsce jak robisz taski

Neasty:
Temat zalatwiony ;>

Mrozu:
Sprawa wyjaśniona, zamykam.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej