Multimedia > Screeny

BLESSING DEED

<< < (5/6) > >>

Omen:

--- Cytat: Alkoholik w 23 Październik 2021, 12:02:35 ---
--- Cytat: OMEN KOCUR w 23 Październik 2021, 11:55:45 ---
--- Cytat: Alkoholik w 23 Październik 2021, 11:46:47 ---Przyznaje ze nie blokowali pz, tylko wejście na questa , chyba ze coś mnie ominęło

--- Koniec cytatu ---

wejscie na questa tez bylo odblokowane ;)

--- Koniec cytatu ---

przed bramka stało 10 charów i blokowało wejście

--- Koniec cytatu ---

moze tam stac i 500 osob gostek i co z tego? mogliscie ich zabic ale nie bylo buta i teraz placzecie, otrzasnij sie

Omen:

--- Cytat: Mrozu w 23 Październik 2021, 15:22:57 ---Kiedy tak mówiłem, jeśli masz jakiegoś screena z mojej wypowiedzi to odbanuje, luz, ale wydaje mi się to nielogiczne, jak ktoś z kimś trzyma to zawsze musi być w gildii.

--- Koniec cytatu ---

a to pragne ci jeszcze przypomniec ze pisalem ci o GrubesQ EK ktory zapierdalal bez gildi i gral z opponentami ale miales na to wyjebane a teraz chcesz zeby ci screeny wysylkac jak sie sam w zeznaniach pierdolisz, tu ludzie juz nie wiedza co mozna a co nie bo masz zasady jak rudy z blok ekipy - zadnych

Alkoholik:
Co wy pierdolicie, ile było osób od nas co dostały bana na tydzień za brak gildi a wy myślicie ze przegadacie mroza  i wciśniecie mu kity, grubesq ek tez od początku miał gildie tyle ze swoją

A co do questa to wyjebane mam ile tam charow stało ale pisałeś ze bramka nie była blokowana nikt nie płacze ze blokowaliscie

Alkoholik:

--- Cytat: OMEN KOCUR w 23 Październik 2021, 11:55:45 ---
--- Cytat: Alkoholik w 23 Październik 2021, 11:46:47 ---Przyznaje ze nie blokowali pz, tylko wejście na questa , chyba ze coś mnie ominęło

--- Koniec cytatu ---

wejscie na questa tez bylo odblokowane ;)

--- Koniec cytatu ---

..

Omen:

--- Cytat: Alkoholik w 23 Październik 2021, 17:32:08 ---Co wy pierdolicie, ile było osób od nas co dostały bana na tydzień za brak gildi a wy myślicie ze przegadacie mroza  i wciśniecie mu kity, grubesq ek tez od początku miał gildie tyle ze swoją

A co do questa to wyjebane mam ile tam charow stało ale pisałeś ze bramka nie była blokowana nikt nie płacze ze blokowaliscie

--- Koniec cytatu ---

chuj mnie to obchodzi ze ma inna gildie bylo jasno powiedziane ze kazdy ma dolaczyc do gildi to se resjerek zrobil swoja i ten grubbas ek tez XDD


no i dalej twierde ze bramka nie byla blokowana nie wiem czy ty z kraweznika spadles czy juz brak postawienia oporu cie meczy ale mogliscie sobie wyjsc i zabic chary no ale niestety ginekolog zrobil podjazd zdechl, ty na tym mortalixie to samo z tych charow co macie to nie wiem czy byscie usadzili 3reba eka teraz :D:D:D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej