Here you can change website language:

Autor Wątek: sandal zbieraczka  (Przeczytany 1863 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cyni0

sandal zbieraczka
« dnia: 10 Listopad 2021, 21:16:03 »
hejka @Mrozu nie wypowiedziales sie na temat zbieraczki sandala, ale banowales wczesniej zbieraczki innych, daunlentila np. czyzby odcielo to twoje zasoby finansowe w postaci hunting fire? wypowiedz sie chociaz, dzieki

przypominam ze ja dostalem bana gdy wprowadzales te zasady na 3reb max lvl paladyna ktory mial moj nick i bil ich od lat i w dodatku bylem na zonie pvp gdzie niby tej gildii miec nie trzeba, a zbieraczka ktora zbiera dc przeciwnikowi moze biegac? slaba akcja
 

Sandal

Odp: sandal zbieraczka
« Odpowiedź #1 dnia: 10 Listopad 2021, 21:35:40 »
hejka @Mrozu nie wypowiedziales sie na temat zbieraczki sandala, ale banowales wczesniej zbieraczki innych, daunlentila np. czyzby odcielo to twoje zasoby finansowe w postaci hunting fire? wypowiedz sie chociaz, dzieki

przypominam ze ja dostalem bana gdy wprowadzales te zasady na 3reb max lvl paladyna ktory mial moj nick i bil ich od lat i w dodatku bylem na zonie pvp gdzie niby tej gildii miec nie trzeba, a zbieraczka ktora zbiera dc przeciwnikowi moze biegac? slaba akcja

nie wiedziałem na Ice Bitch można zbierać DC ;)

ps. najpierw upewnij się co z czego leci
 

cyni0

Odp: sandal zbieraczka
« Odpowiedź #2 dnia: 10 Listopad 2021, 21:39:56 »
wybaczam Ci, cofam oskarzenie bo obawiam sie o Twoje zdrowie, powaznie

a tak poza tym to zbieranie dc od zbierania szmatek niczym sie nie rozni, to i to jest warte pp, niczego to nie zmienia

tak jak mowilem cofam oskarzenie aby ots dalej trwal i sandal odzyskal zdrowie psychiczne i nie stracil fizycznego, pozdro.
 
Osoby które lubią ten post: vitamins