Here you can change website language:

Autor Wątek: Pterodactyle max 2 reb ?  (Przeczytany 1693 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GrubasQ

Pterodactyle max 2 reb ?
« dnia: 22 Grudzień 2021, 10:33:54 »
Co to za sens dawanie ich do 2 reba ? jak juz wszyscy sie wyexpili robisz tylko wiekszosc pod gorke...

Jakis glupek alkoholik dal ci zaruchany pomysl a ty na to poszedles, ja jestem caly czas zdania ze ma byc caly czas te ptero nawet na 5 rebie, fajnie sie tam bilo. A tak ? nie ma nic!
 

Samgold

Odp: Pterodactyle max 2 reb ?
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Grudzień 2021, 10:45:26 »
Co to za sens dawanie ich do 2 reba ? jak juz wszyscy sie wyexpili robisz tylko wiekszosc pod gorke...

Jakis glupek alkoholik dal ci zaruchany pomysl a ty na to poszedles, ja jestem caly czas zdania ze ma byc caly czas te ptero nawet na 5 rebie, fajnie sie tam bilo. A tak ? nie ma nic!

Dla Ciebie fajnie bo w 5h wbijałes tyle ile teraz przez tydzien wbijesz
 
Osoby które lubią ten post: Krzychu

Aruniko

Odp: Pterodactyle max 2 reb ?
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Grudzień 2021, 11:30:31 »
Fajny opór wczoraj na castle
A co do bitek to ty się kurwa najwięcej tam biłeś, frosto ek nie możesz wyexpic bo zaruchany jesteś u wywody teraz piszesz na forum
« Ostatnia zmiana: 22 Grudzień 2021, 11:37:09 wysłana przez Aruniko »
 
Osoby które lubią ten post: Simon, Krzychu

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Pterodactyle max 2 reb ?
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Grudzień 2021, 13:52:29 »
Taki sens ze 3-4 reborn wbijał tam 50k na dzień, a Ty płaczesz bo mogłeś tam szybko sobie charki wyexpic a teraz znowu będziesz latał ujebany po płatnych expach.

Piszesz o mnie jakiś głupek, a to Ty jak jest bitka mimo ze masz 100 wędek to pierwszy spierdalasz 4 rebornami xD

Gold city, predator, -1, świta coś ?


 
Osoby które lubią ten post: Simon, Samgold, Krzychu

GrubasQ

Odp: Pterodactyle max 2 reb ?
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Grudzień 2021, 20:14:28 »
Fajny opór wczoraj na castle
A co do bitek to ty się kurwa najwięcej tam biłeś, frosto ek nie możesz wyexpic bo zaruchany jesteś u wywody teraz piszesz na forum
Co ty możesz wiedzieć dziecko. W ostatnich 2 tyg byłem 3h na tibi w totalu. Ale miej ten swój świat i krętki 😂😂

Tak Alkoholiku jesteś głupek, i tyle 🥳🥳 item znerfili to był ryk 🥳🥳 i dobrze niech on tak zostanie.