Here you can change website language:

Autor Wątek: Strzał z dupy na gracza omen  (Przeczytany 2479 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Aruniko

Strzał z dupy na gracza omen
« dnia: 18 Styczeń 2022, 15:51:00 »
Uprzejmie donosze na gracza Godmen który expi sobie randomowo chary, ktore biegaja bez gildi. @Mrozu  mam nadzieje ze wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony

Chciałbym jeszcze abyś zwrócil uwage na gracza Szukam Cie bo uważam, że to jeden z kolejnych charków które expia jako random.

Cóż za ciekawa sytuacja nie zdązyłem posta napisać a omen juz charka do gildi dodał, chyba majty obsrane bo zalatuja aukcja
 

KapitanBomba

Odp: Strzał z dupy na gracza omen
« Odpowiedź #1 dnia: 18 Styczeń 2022, 15:53:08 »
Uprzejmie donosze na gracza Godmen który expi sobie randomowo chary, ktore biegaja bez gildi. @Mrozu  mam nadzieje ze wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony

Chciałbym jeszcze abyś zwrócil uwage na gracza Szukam Cie bo uważam, że to jeden z kolejnych charków które expia jako random.

Cóż za ciekawa sytuacja nie zdązyłem posta napisać a omen juz charka do gildi dodał, chyba majty obsrane bo zalatuja aukcja
Omen powie że zmieniali gildie nadal ;]]
 

Omen

Odp: Strzał z dupy na gracza omen
« Odpowiedź #2 dnia: 18 Styczeń 2022, 15:54:07 »
niech banuje, zajebalem sie proste

EDIT: aukcja mi nie grozi <3
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Strzał z dupy na gracza omen
« Odpowiedź #3 dnia: 18 Styczeń 2022, 15:55:23 »
Jeszcze zabijał charem bez gildii :/

Mrozu jak banujesz to banuj na IP, bo co mu po banie na chara który tydzień będzie wylogowany xD


 

Omen

Odp: Strzał z dupy na gracza omen
« Odpowiedź #4 dnia: 18 Styczeń 2022, 15:55:55 »
Uprzejmie donosze na gracza Godmen który expi sobie randomowo chary, ktore biegaja bez gildi. @Mrozu  mam nadzieje ze wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony

Chciałbym jeszcze abyś zwrócil uwage na gracza Szukam Cie bo uważam, że to jeden z kolejnych charków które expia jako random.

Cóż za ciekawa sytuacja nie zdązyłem posta napisać a omen juz charka do gildi dodał, chyba majty obsrane bo zalatuja aukcja
Omen powie że zmieniali gildie nadal ;]]

chary pozbieraj bo leza na glebie
 

Omen

Odp: Strzał z dupy na gracza omen
« Odpowiedź #5 dnia: 18 Styczeń 2022, 15:56:45 »
Jeszcze zabijał charem bez gildii :/

Mrozu jak banujesz to banuj na IP, bo co mu po banie na chara który tydzień będzie wylogowany xD

no jasne ze bez gildii bo sie zajebalem kretynie XDDD szkoda ze masz 5iq
takim charkiem zabilem wiec ten charek banicja esa
 

Aruniko

Odp: Strzał z dupy na gracza omen
« Odpowiedź #6 dnia: 18 Styczeń 2022, 15:59:52 »
essa to chyba Godmen nie zaloguje przez kolejne 7 dni , a kurwa przeciez zapomnialbym ze tam sie jeszcze pierwszy ban nie skonczyl

7. Podawanie się za randoma jest karane 7 dniowym banem na jedną z głównych postaci. ;*
 

Omen

Odp: Strzał z dupy na gracza omen
« Odpowiedź #7 dnia: 18 Styczeń 2022, 16:00:40 »
essa to chyba Godmen nie zaloguje przez kolejne 7 dni , a kurwa przeciez zapomnialbym ze tam sie jeszcze pierwszy ban nie skonczyl

7. Podawanie się za randoma jest karane 7 dniowym banem na jedną z głównych postaci. ;*

nie zaloguje sie do soboty a ty kiedy wbijesz reborna na aruniko bo bym cie chcial zagnoic?

twoj stary sie za randoma podaje jebany przychlast XD
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Strzał z dupy na gracza omen
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Styczeń 2022, 16:01:22 »
Ale mi się śmiać chce, robię sobie bezkarnie questa odlurowuje go padam i zaraz 3 wiadomości od braindeadow typu zielonyzip trawa i xoordis, co trzeba mieć w głowie żeby sie spuszczać ze ktoś na quescie padł xDd

Widzę omen tez już na ten etap wchodzisz


 

Omen

Odp: Strzał z dupy na gracza omen
« Odpowiedź #9 dnia: 18 Styczeń 2022, 16:03:38 »
Ale mi się śmiać chce, robię sobie bezkarnie questa odlurowuje go padam i zaraz 3 wiadomości od braindeadow typu zielonyzip trawa i xoordis, co trzeba mieć w głowie żeby sie spuszczać ze ktoś na quescie padł xDd

Widzę omen tez już na ten etap wchodzisz

ty robisz bezkarnie questy tak jak wczoraj booster, daj se siana, ponizasz sie XD
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Strzał z dupy na gracza omen
« Odpowiedź #10 dnia: 18 Styczeń 2022, 16:06:04 »
Ale mi się śmiać chce, robię sobie bezkarnie questa odlurowuje go padam i zaraz 3 wiadomości od braindeadow typu zielonyzip trawa i xoordis, co trzeba mieć w głowie żeby sie spuszczać ze ktoś na quescie padł xDd

Widzę omen tez już na ten etap wchodzisz

ty robisz bezkarnie questy tak jak wczoraj booster, daj se siana, ponizasz sie XD

I co na tym boosterze zrobiliście wyjebaliscie się 10 razy a od nas ani razu nikt przez was nie padł wiec co ty pierdolisz farmazonie, kolejne jakieś bajki wymyślone ale czego się spodziewać po naczelnym farmazoniarzu rexii


 

OMEN KOCUR

Odp: Strzał z dupy na gracza omen
« Odpowiedź #11 dnia: 18 Styczeń 2022, 16:10:54 »
Ale mi się śmiać chce, robię sobie bezkarnie questa odlurowuje go padam i zaraz 3 wiadomości od braindeadow typu zielonyzip trawa i xoordis, co trzeba mieć w głowie żeby sie spuszczać ze ktoś na quescie padł xDd

Widzę omen tez już na ten etap wchodzisz

ty robisz bezkarnie questy tak jak wczoraj booster, daj se siana, ponizasz sie XD

I co na tym boosterze zrobiliście wyjebaliscie się 10 razy a od nas ani razu nikt przez was nie padł wiec co ty pierdolisz farmazonie, kolejne jakieś bajki wymyślone ale czego się spodziewać po naczelnym farmazoniarzu rexii

zgnojeni na boosterze a pozniej fryta na fontannie lvlowej :* oj juz sie nie gniewaj :(
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Strzał z dupy na gracza omen
« Odpowiedź #12 dnia: 18 Styczeń 2022, 16:19:32 »
Twoja dwubiegunowosc i farmazoniarstwo jest już w tak zaawansowanym stopniu ze z dwóch kont piszesz

Wystarczy zobaczyć na deski kinekera, Jan power drugi i racaille i tak szybciutko się wyjaśnia farmazona jak zostaliście przez nas zagnojeni ❤️


 

Aruniko

Odp: Strzał z dupy na gracza omen
« Odpowiedź #13 dnia: 18 Styczeń 2022, 16:30:19 »
essa to chyba Godmen nie zaloguje przez kolejne 7 dni , a kurwa przeciez zapomnialbym ze tam sie jeszcze pierwszy ban nie skonczyl

7. Podawanie się za randoma jest karane 7 dniowym banem na jedną z głównych postaci. ;*

nie zaloguje sie do soboty a ty kiedy wbijesz reborna na aruniko bo bym cie chcial zagnoic?

twoj stary sie za randoma podaje jebany przychlast XD

Jedyny random który jest zaruchany to Ty aktualnie :D

Co do twoich wypowiedzi są godne 13 latka, brak argumentów wlecimy na starych

Są 3 rzeczy do których sie nadajesz:
1. Zajebac barana w sciane
2. Pierdolic bez sensu na forum ze nawet randomy randomy z ciebie juz beke cisna, w sumie wiadomo na jakiej podstawie xordis wybieral gildie poszedl do tych ktorzy reprezentuja ten sam poziom spierdolenia co on
3. Snejkowac o 4 nad ranem przed 6 rano magazyn


essa zaruchancu
 
Osoby które lubią ten post: Simon

Omen Xd Here

Odp: Strzał z dupy na gracza omen
« Odpowiedź #14 dnia: 18 Styczeń 2022, 16:39:59 »
Po pierwsze kupiłem te chary za ep i po drugie dedy są od ue na bocie na razie Pany.
Ps może kiedyś tam zmiennie nick ale bieda jak to mówią nie którzy nie ma na blessa 
« Ostatnia zmiana: 18 Styczeń 2022, 16:43:14 wysłana przez Omen Xd Here »