Here you can change website language:

Autor Wątek: Rubachem do Administracji  (Przeczytany 8000 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Rubachem

Rubachem do Administracji
« dnia: 11 Lipiec 2017, 05:24:26 »
-Nick w grze: Rubachem

-Wiek: 24 Lat

-Od kiedy grasz na Rexii? 02.07.2017 i stwierdziłem że będę grał na wszystkich edycjach bo bardzo dobry OTS.

-Ile czasu dziennie spędzasz na serwerze? Zależy. Jestem osobą pracującą. Jeżeli pracuje 6-14 gram po pracy nawet do 23:00, jeśli na 14-22 to gram przed pracą i po pracy do max 3 w nocy. W weekendy od 11 do mojego zmęczenia dochodzi nawet do nocek, jeżeli oczywiście nie mam planów.

-Coś od siebie: Siemanderko. Jestem Karol. Mam 24 lata. Mieszkam w Stargardzie (Woj. Zach-Pom). Aktualnie pracuje od 4 lat w Firmie HIAB. Mam moderatora u Jerre`go na Kanale YT. Moje zainteresowanie to Wędkarstwo. Jeżeli chodzi o Rekrutacje. Chciałbym zostać Helperem ponieważ, lubię pomagać odpisując na HELP tak samo jak w QUESTACH. Ludzie  robią dyskusje albo TRADE na kanale HELP. I zawsze im przypominam że HELP służy do Pomocy.Chciałbym pilnować porządku.Dodam też że mam doświadczenie w każdej posadzie ponieważ miałem swój serwer i serwery. Myślę że wszystko napisałem to co miałem napisać.

« Ostatnia zmiana: 11 Lipiec 2017, 19:27:22 wysłana przez Rubachem »
 

Most Hated F.

  • Obywatel
  • *
  • Wiadomości: 17
  • Reputacja: -3
    • Zobacz profil
Odp: Rubachem do Administracji
« Odpowiedź #1 dnia: 11 Lipiec 2017, 11:52:58 »
Chyba jedyna osoba, którą jestem w stanie poprzeć (która zgłosiła się do teraz, do godz. 12). Wiek na plus, aktywność na plus, wypowiedź w "coś o sobie" też nie najgorzej. Podsumowując polecam, jak narazie jedyny słuszny kandydat na to "zaszczytne" miejsce.
 

Big Bob

Odp: Rubachem do Administracji
« Odpowiedź #2 dnia: 11 Lipiec 2017, 18:33:46 »
Popieram  osoba jak najbardziej na + , wiek ogarnięty , poprosiłem o pomoc na start to nikt nie napisał  tylko on . Duzo udziela się na helpie , jak wybierzecie innego głupiego bachora to spierdalam stad za przeproszniem , każdy tylko spami na helpie i odpowiada byyle jak na latwe pytania , a jeśli chodzi o cos trudniejszego każdy milknie  oby więcej takich ludzi na SENIOR TUTOROW , Wiele razy byłem Senior Tutorem na innych serwerach i znam takich ludzi jak MOST TERROR , Dashuje na Paralu  itp... wezcie to pod uwagę kogo macie wybrać ;) pozdro
 
Osoby które lubią ten post: Rubachem

Super Saiyanin

Odp: Rubachem do Administracji
« Odpowiedź #3 dnia: 11 Lipiec 2017, 20:58:42 »
Moje zdanie o tym czlowieku, bardzo pomocny, odpisze na Help nawet na priv, pomaga w questach. To jest takie moje zdanie.
 
Osoby które lubią ten post: Rubachem

Te Amo

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Rubachem do Administracji
« Odpowiedź #4 dnia: 12 Lipiec 2017, 19:23:06 »
Popieram tą kandydaturę, jedyny człowiek który pomaga jak należy, bez jakiś tekstów typu "że nie mam czasu,że ogółem afk(a na helpie wielce aktywny)"
Jako administracja wy wybierzecie oczywiście, tylko nie wybierzcie jakiegoś sieroty co wielki helper na dni rekrutacji,a potem pełna wyjebka.
Wg. mnie Rubachem jest idealnym kandydatem na to stanowisko, ażeby być jednym z członków administracji serwera.
Pozdrawiam Te Amo V.
 

Frosto

  • V.I.P
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 381
  • Polubień: 52
  • Reputacja: -29
  • Oddział Gwiezdnej Floty
    • Zobacz profil
Odp: Rubachem do Administracji
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Lipiec 2017, 11:31:29 »
Popieram

⚡GG:50619121
 

WYLUZOWANY

Odp: Rubachem do Administracji
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Lipiec 2017, 14:56:55 »
Głęboko na nie, osoba przekupująca ludzi dając im itemki aby napisali miłe słowa na forum, wielki - dla tego pana, Zero pomocy na kanale "Help" Jednym słowem Osoba nie godna do tego stanowiska

Nie Pozdrawiam !