Here you can change website language:

Autor Wątek: Wiosenna Aktualizacja  (Przeczytany 2222 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mrozu

Wiosenna Aktualizacja
« dnia: 15 Marzec 2022, 15:39:25 »
Mam pytanie jakbyście to widzieli jeżeli chodzi o znęcanie się nad graczami, wiecie, że usuwamy status randoma, ale jednak nie chce sytuacji, gdzie jedna osoba będzie się znęcała nad paroma osobami bez powodu, da się to jakoś rozwiązać myślicie?
 
Osoby które lubią ten post: NELFISEK

NELFISEK

Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #1 dnia: 15 Marzec 2022, 15:43:48 »
ciekawe kogo miałeś na myśli to pisząc xd
 

Omen

Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #2 dnia: 15 Marzec 2022, 15:47:48 »
ta, niech zajebia xloga jak nie wiedza o co chodzi w tej grze
 

Simon

Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #3 dnia: 15 Marzec 2022, 15:51:14 »
Mam pytanie jakbyście to widzieli jeżeli chodzi o znęcanie się nad graczami, wiecie, że usuwamy status randoma, ale jednak nie chce sytuacji, gdzie jedna osoba będzie się znęcała nad paroma osobami bez powodu, da się to jakoś rozwiązać myślicie?

Nie rozumiem teraz twojego toku myślenia bo wprowadziłeś status by normalni gracze mogli coś pograć na tym otsie teraz go chcesz usunąć i jednocześnie chcesz by oni jakoś se radzili xD
 
Osoby które lubią ten post: NELFISEK

Omen

Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #4 dnia: 15 Marzec 2022, 15:59:07 »
Mam pytanie jakbyście to widzieli jeżeli chodzi o znęcanie się nad graczami, wiecie, że usuwamy status randoma, ale jednak nie chce sytuacji, gdzie jedna osoba będzie się znęcała nad paroma osobami bez powodu, da się to jakoś rozwiązać myślicie?

Nie rozumiem teraz twojego toku myślenia bo wprowadziłeś status by normalni gracze mogli coś pograć na tym otsie teraz go chcesz usunąć i jednocześnie chcesz by oni jakoś se radzili xD


mieli wystarczajaco czasu zeby sie wyexpic i nazbierac dc =]
 

NELFISEK

Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Marzec 2022, 16:00:25 »
tak było
 

Omen

Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #6 dnia: 15 Marzec 2022, 16:05:26 »
tak było

o np taki nelfis, ostatnio mi spamowal na chacie ze gra 2 tyg i ma wiecej odemnie
 

NELFISEK

Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #7 dnia: 15 Marzec 2022, 16:15:25 »
mozna mozna ? :) 400k lvl wbija sie 1x dzien z tego masz prawie 2k pkt bocisz po 5 postaci dziennie z dniowki wyciagasz 10k ;]
 

NELFISEK

Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #8 dnia: 15 Marzec 2022, 16:21:54 »
a tak na marginesie kupiłbym twój domek jak bys chcial sell ; ]
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #9 dnia: 15 Marzec 2022, 17:40:15 »
Najpierw niedawno piszesz ze będzie zajazd no handow i skończy się bezkarność randomow zeby pvp na otsie ożyło, a teraz pytasz jak to rozwiązać zeby osoby które plują ci do ryja bo uważają się za randoma nie poczuły się za bardzo gnojone?

Jak dla mnie to ban powinien być np. za wlecenie na questa i rozjebanie wszystkich randomow, a nie znowu jakieś zjebane haczyki ze nie możesz najebac kopów randomowi który ci ciśnie wyzywa albo zabija kolegę, albo oponent który na vps expi chara i my o tym się dowiemy a ty pewnie do tego nie dojdziesz i będzie powód zajebania charow na aukcje
« Ostatnia zmiana: 15 Marzec 2022, 17:45:46 wysłana przez Alkoholik »


 
Osoby które lubią ten post: Simon

Omen

Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #10 dnia: 16 Marzec 2022, 07:48:11 »
a tak na marginesie kupiłbym twój domek jak bys chcial sell ; ]

Ten domek mi robi za schowek wiec nie :D
 

Isamu

Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #11 dnia: 29 Marzec 2022, 01:26:06 »
Będzie trudniej expic i taki Dexterr będzie już mógł bez karnie 2 charami ubijać innych na expach. Jak wejdzie usunięcie Randomów to ja kończę z OTS
 
Osoby które lubią ten post: Zielony

Omen

Odp: Wiosenna Aktualizacja
« Odpowiedź #12 dnia: 29 Marzec 2022, 07:19:39 »
Nikt nawet nie zauwazy
 
Osoby które lubią ten post: BoodyRPG, cyni0