Here you can change website language:

Autor Wątek: VENI VIDI VICI  (Przeczytany 10063 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

PAN ORDYNAToR

Odp: VENI VIDI VICI
« Odpowiedź #45 dnia: 17 Marzec 2022, 23:09:12 »
mowi sie zycie. czytales wczesniej forum bo sa wypowiedzi takze wiedziales i nie pal frana :)
BAN bedzie sprawiedliwy. Byla zgoda na mnie nie na wszystkich. POZDRO @Mrozu
 

Omen

Odp: VENI VIDI VICI
« Odpowiedź #46 dnia: 17 Marzec 2022, 23:16:30 »
mowi sie zycie. czytales wczesniej forum bo sa wypowiedzi takze wiedziales i nie pal frana :)
BAN bedzie sprawiedliwy. Byla zgoda na mnie nie na wszystkich. POZDRO @Mrozu

pluje ci do pyska, gdyby mi nie powiedzieli to bym ci wszystkie chary wyjebal szczochu
 

PAN ORDYNAToR

Odp: VENI VIDI VICI
« Odpowiedź #47 dnia: 18 Marzec 2022, 00:21:44 »
NO JESZCZE SIE POPLACZ. CHORAGIEWKO
 
Osoby które lubią ten post: Simon, VirtualHydra, NiesprawiedliwoscOTS

PAN ORDYNAToR

Odp: VENI VIDI VICI
« Odpowiedź #48 dnia: 18 Marzec 2022, 00:22:26 »
POZATYM NAWET NIE WIESZ JAKIE MAM CHARY XDD WIEC REALLY FUNNY BOY JESTES
 

Omen

Odp: VENI VIDI VICI
« Odpowiedź #49 dnia: 18 Marzec 2022, 07:17:47 »
NO JESZCZE SIE POPLACZ. CHORAGIEWKO

Poplacz? Choragiewko? Ty wiesz co te słowa znacza? Bo poki co to świecisz inteligencja tak samo jak te przychlasty co ci likują posty, a maja iq sosny. Przecież to ty się spłakałes ze ci wyjebalismy chary ty jebany hipokryto XD zobaczymy jak bedziesz szczekal niedlugo, zegnam randomie
 
Osoby które lubią ten post: Krzychu

Omen

Odp: VENI VIDI VICI
« Odpowiedź #50 dnia: 18 Marzec 2022, 07:20:28 »
POZATYM NAWET NIE WIESZ JAKIE MAM CHARY XDD WIEC REALLY FUNNY BOY JESTES

Nie ciezko wejść w gildia i jechać z góry do dołu XD ale jestes za glupi nawet na to żebym ci odpisywal
 

SiR mOST

Odp: VENI VIDI VICI
« Odpowiedź #51 dnia: 18 Marzec 2022, 07:22:27 »
Brakowalo tych emocji na forum
 
Osoby które lubią ten post: Simon, Nyga Ricz, GxC

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: VENI VIDI VICI
« Odpowiedź #52 dnia: 18 Marzec 2022, 07:43:15 »
POZATYM NAWET NIE WIESZ JAKIE MAM CHARY XDD WIEC REALLY FUNNY BOY JESTES

Właśnie przez takich psów kiedyś wszystkie randomy nawet niewinne miały zajazd, bo szczeka pies jeden z drugim bo myśli ze jest anonimowy, a później chary na aukcje wystawia albo nicki zmienia ewentualnie kupuje jakiegoś nowego chara i ujebany w kanałach expi


 

Pentar

Odp: VENI VIDI VICI
« Odpowiedź #53 dnia: 18 Marzec 2022, 07:57:07 »
I po co komu te spiny? Poczekajmy aż Mrozu się wypowie, żeby było jasne co z banami i czy Ordynator traci randoma czy ded za deda. Również nie wiadomo kogo dokładnie Mrozu miał na myśli,  bo w tych trzech dedach jest osiem różnych charow i ewidentnie widać, że na pewno 2 z 3 dedow to na expie od zebrania się kilku uekow ktoś padł.

Też nie rozumiem dlaczego mieszacie ludzi skoro każdy w naszej gildii ma osobną range więc jasno wiadomo kogo są jakie chary.
« Ostatnia zmiana: 18 Marzec 2022, 08:17:15 wysłana przez Pentar »
 

KapitanBomba

Odp: VENI VIDI VICI
« Odpowiedź #54 dnia: 18 Marzec 2022, 08:42:46 »
I po co komu te spiny? Poczekajmy aż Mrozu się wypowie, żeby było jasne co z banami i czy Ordynator traci randoma czy ded za deda. Również nie wiadomo kogo dokładnie Mrozu miał na myśli,  bo w tych trzech dedach jest osiem różnych charow i ewidentnie widać, że na pewno 2 z 3 dedow to na expie od zebrania się kilku uekow ktoś padł.

Też nie rozumiem dlaczego mieszacie ludzi skoro każdy w naszej gildii ma osobną range więc jasno wiadomo kogo są jakie chary.
Zajazd bez litości xD Jak Ukraina ruskim.
 

Omen

Odp: VENI VIDI VICI
« Odpowiedź #55 dnia: 18 Marzec 2022, 08:49:10 »
I po co komu te spiny? Poczekajmy aż Mrozu się wypowie, żeby było jasne co z banami i czy Ordynator traci randoma czy ded za deda. Również nie wiadomo kogo dokładnie Mrozu miał na myśli,  bo w tych trzech dedach jest osiem różnych charow i ewidentnie widać, że na pewno 2 z 3 dedow to na expie od zebrania się kilku uekow ktoś padł.

Też nie rozumiem dlaczego mieszacie ludzi skoro każdy w naszej gildii ma osobną range więc jasno wiadomo kogo są jakie chary.

Ostatnim razem jak tak było to krzysia gildia straciła status randomow i musieli dojść do Szwedów czemu teraz trzymamy się innej zasady? W gildii 40 charow z czego połowa 3/4 reborny I gostki są dalej randomami, latają na każdych zbieraczkach plus zabijają randomow I dalej są randomami, a Krzysiu przy 10 osobach w gildii stracił randoma XD
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik, Krzychu, Aruniko, Zielony

Pentar

Odp: VENI VIDI VICI
« Odpowiedź #56 dnia: 18 Marzec 2022, 10:57:31 »
I po co komu te spiny? Poczekajmy aż Mrozu się wypowie, żeby było jasne co z banami i czy Ordynator traci randoma czy ded za deda. Również nie wiadomo kogo dokładnie Mrozu miał na myśli,  bo w tych trzech dedach jest osiem różnych charow i ewidentnie widać, że na pewno 2 z 3 dedow to na expie od zebrania się kilku uekow ktoś padł.

Też nie rozumiem dlaczego mieszacie ludzi skoro każdy w naszej gildii ma osobną range więc jasno wiadomo kogo są jakie chary.

Ostatnim razem jak tak było to krzysia gildia straciła status randomow i musieli dojść do Szwedów czemu teraz trzymamy się innej zasady? W gildii 40 charow z czego połowa 3/4 reborny I gostki są dalej randomami, latają na każdych zbieraczkach plus zabijają randomow I dalej są randomami, a Krzysiu przy 10 osobach w gildii stracił randoma XD

Nie wiem jak było w przypadku Krzycha bo wtedy nie grałem, lecz my nie zabijamy w grupie ludzi, chyba jedyna osoba którą faktycznie zabiliśmy w 5-6 osób to był nelfis jak po nas wpadał pojedynczo :)

Prawie zawsze zabijamy gdy nas ktoś zabije lub obraża :)
« Ostatnia zmiana: 18 Marzec 2022, 11:00:15 wysłana przez Pentar »
 

PAN ORDYNAToR

Odp: VENI VIDI VICI
« Odpowiedź #57 dnia: 18 Marzec 2022, 11:05:03 »
hahaha GDZIE JA SIE SPLAKALEM GOSCIU ? POKAZ MI TO XD TO NIE MOJ CHAR WYSLALEM CHARA INNEGO KTOREGO ZABILISCIE TAK DLA ZABAWY ZEBY BYLO SMIESZNIEJ WIEC PRZESTAN ROBIC Z SIEBIE IDIOTY> BO WIEKSZA INTELIGENCJA TO SWICA DZIECI W PRZEDSZKOLU OD CIEBIE . SKONCZ JUZ PIERDOLIC, TAK JESTES CHORAGIEWKA CZEGO NIE ZROZUMIALES ???
 

PAN ORDYNAToR

Odp: VENI VIDI VICI
« Odpowiedź #58 dnia: 18 Marzec 2022, 11:06:26 »
JA SIE Z WAS SMIEJE BO TO WY MACIE MOKRE PLECY A NIE JA : D MOJ LAST KOMENTARZ Rob z siebie dalej posmiewisko OMEN
 

Omen

Odp: VENI VIDI VICI
« Odpowiedź #59 dnia: 18 Marzec 2022, 11:12:59 »
JA SIE Z WAS SMIEJE BO TO WY MACIE MOKRE PLECY A NIE JA : D MOJ LAST KOMENTARZ Rob z siebie dalej posmiewisko OMEN

no elegancko, pizde utkaj marginesie spoleczy, splakaniec i hipokryta XD kto bedzie mial mokre plecy to sie okaze tylko nicku nie zmieniaj i nie udawaj ze ktos inny gra na postaci, zobaczymy kurwo kogo wtedy bedziesz nazywal choragiewa ;) 1 randoma bez prawa glosu mniej esa