Here you can change website language:

Autor Wątek: dmg druida  (Przeczytany 4147 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

KaKe HeRe

Odp: dmg druida
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Marzec 2022, 09:32:05 »
Sram na to ilu "mam" MS'ow w Gildii, widziałem ile bije ED, expiłem ED'kiem i też nad tym ubolewam, aczkolwiek jak Mrozu poprawi DMG u ED'a to będzie bił więcej niż Vatus Cego, co będzie bez sensu. Skoro tak jak już mówiliście MS ma robić DMG to dlaczego ten atut chcecie przenieść na ED? Mało ma? Wystarczy że ma paral, który na każdym evo jest spierdolony i nie idzie się ruszać przez parę sekund...
"Czarne chmury nad miastem przykryły blask słońca
Człowiek w człowieku widzi zabawkę-początek końca
Znów czarna owca wyróżnia się ze stada
Sobą pozostać w tych czasach wyzwanie nie lada"
 

ZIFFERO

Odp: dmg druida
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Marzec 2022, 10:19:15 »
Sram na to ilu "mam" MS'ow w Gildii, widziałem ile bije ED, expiłem ED'kiem i też nad tym ubolewam, aczkolwiek jak Mrozu poprawi DMG u ED'a to będzie bił więcej niż Vatus Cego, co będzie bez sensu. Skoro tak jak już mówiliście MS ma robić DMG to dlaczego ten atut chcecie przenieść na ED? Mało ma? Wystarczy że ma paral, który na każdym evo jest spierdolony i nie idzie się ruszać przez parę sekund...

a ty wiesz co zrobi Mrozu? daj mu poprawic besar frigo i zobaczymy jak bedzie wygladac sytuacja, na ten moment druidem sie nie da nigdzie expic, a msem wszedzie walisz pegiole nawet z VATUS CEGO. A jesli uwazacie inaczej to nie umiecie robic wptkow. I nie placz juz ziomek o tego parala, bo macie takie op spelle na msie, ze nawet bez rak robicie z tego pozytek

 

KaKe HeRe

Odp: dmg druida
« Odpowiedź #17 dnia: 24 Marzec 2022, 11:46:46 »
Podejrzewam co zrobi.

Mi nie chodzi o expiole tylko o DMG sam w sobie, wyjebane mam kto ile expa robi. Dlaczego Besar Frigo ma być lepsze od Vatus Cego (co pewnie będzie miało miejsce) skoro te dwa spelle są od tego samego lvl?

Nie wiem co się stało z tym OTS'em (tak samo jak z rexia) ale na przestrzeni paru lat ale wieje chujem jeśli chodzi o balans postaci.
"Czarne chmury nad miastem przykryły blask słońca
Człowiek w człowieku widzi zabawkę-początek końca
Znów czarna owca wyróżnia się ze stada
Sobą pozostać w tych czasach wyzwanie nie lada"
 

ZIFFERO

Odp: dmg druida
« Odpowiedź #18 dnia: 24 Marzec 2022, 12:01:56 »
Podejrzewam co zrobi.

Mi nie chodzi o expiole tylko o DMG sam w sobie, wyjebane mam kto ile expa robi. Dlaczego Besar Frigo ma być lepsze od Vatus Cego (co pewnie będzie miało miejsce) skoro te dwa spelle są od tego samego lvl?

Nie wiem co się stało z tym OTS'em (tak samo jak z rexia) ale na przestrzeni paru lat ale wieje chujem jeśli chodzi o balans postaci.

masz wyjebane bo stoisz 24/7 na trainach, wiec sie nie dziwie. Odbijam pileczke w takim razie po co Ci dmg z ueka skoro masz wyjebane w expa? Snejkujecie na uekach, czy o co chodzi? Masz dwa zajebiste spelle do expa, druid ma jeden chujowy. Z mojej strony zamykam temat i czekamy na aktualizacje.
 

Extreme

Odp: dmg druida
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Marzec 2022, 12:59:46 »
Podejrzewam co zrobi.

Mi nie chodzi o expiole tylko o DMG sam w sobie, wyjebane mam kto ile expa robi. Dlaczego Besar Frigo ma być lepsze od Vatus Cego (co pewnie będzie miało miejsce) skoro te dwa spelle są od tego samego lvl?

Nie wiem co się stało z tym OTS'em (tak samo jak z rexia) ale na przestrzeni paru lat ale wieje chujem jeśli chodzi o balans postaci.

Co ty wgl piszesz, MS ma dwa lepsze spelle do expa, z jednego zabija prawie na hita kazdego potwora z drugiego i tak wali więcej niz ed.

 "DMG MSa powinno być większe" i niech jest tak jak teraz ale tylko z SD, (ms bije o 10k więcej niż ed)

Pierdolicie coś o silnym paralu. MS ma spell na bombe upijającą w którą jak się wejdziesz to możesz jedynie zapierdalać w kółko przez 5sec.

I jak już rozmawiamy o aktualizacji to dodaj jakieś potwory nowe lub lepsze expowiska  bo po 20k bardziej opłaca się zrobić taski i stać w depo niż expić na respie z możliwością wywrócenia się od przerwania Internetu :(
« Ostatnia zmiana: 24 Marzec 2022, 13:07:41 wysłana przez Extreme »
 

Mrozu

Odp: dmg druida
« Odpowiedź #20 dnia: 24 Marzec 2022, 13:31:17 »
Są potwory przecież tylko nie korzystacie z nich np. angry wyrm, punish, potwory za dragonausy. Przecież nie może lecieć level tak samo jak wczesniej bo to by nie było sensu, zaraz i tak będą 30k, a minely dwa tygodnie od startu.

 

ZIFFERO

Odp: dmg druida
« Odpowiedź #21 dnia: 24 Marzec 2022, 13:40:04 »
Są potwory przecież tylko nie korzystacie z nich np. angry wyrm, punish, potwory za dragonausy. Przecież nie może lecieć level tak samo jak wczesniej bo to by nie było sensu, zaraz i tak będą 30k, a minely dwa tygodnie od startu.

Druidem wszedzie mamy 20lvl/h nie ma znaczenia, czy massivy, quary, czy wyrmy - przez slabe besar frigo za wolno wszystko wybijamy, natomiast msem wszedzie masz 30-40lvl/h. Wydaje mi sie, ze podalem wczesniej odpowiednie argumenty w przeciwienstwie do enemy, wiec czekam na aktualizacje :)

Pozdrawiam i zycze milego dnia Mrozu gicie
 

Mrozu

Odp: dmg druida
« Odpowiedź #22 dnia: 24 Marzec 2022, 13:44:36 »
Mi chodzi o to, że jak to możliwe, że na wyrmach macie tyle na godzine msem, jak ja sprawdzałem to szło więcej, kiedy tam ostatnio próbowaliście bota postawić 20k+ lvlem?
 

ZIFFERO

Odp: dmg druida
« Odpowiedź #23 dnia: 24 Marzec 2022, 14:00:06 »
Mi chodzi o to, że jak to możliwe, że na wyrmach macie tyle na godzine msem, jak ja sprawdzałem to szło więcej, kiedy tam ostatnio próbowaliście bota postawić 20k+ lvlem?


Wczoraj, dwa msy ode mnie lataly na wyrmach, jeden 26k mial 30lvl/h bo slabe wptki i blokowal sie na mostku, a drugi na lepszych dociagal do 38/h
 

Extreme

Odp: dmg druida
« Odpowiedź #24 dnia: 24 Marzec 2022, 14:28:45 »
Chce zaznaczyć, że mówimy o jednym poważnym expowisku angry wyrmów na całym serwerze, gdzie ustawiając porządne wp potworów po jednym kółku nie ma.

 

Mrozu

Odp: dmg druida
« Odpowiedź #25 dnia: 24 Marzec 2022, 17:55:51 »
@Extreme
Na których wyrmach niby się nie nadąża respić?
 

Extreme

Odp: dmg druida
« Odpowiedź #26 dnia: 24 Marzec 2022, 18:28:07 »
castle - 2sqm przejscia mało potwórów do wyjebania
1od lewej górne facc - 2sqm przejscia mało potworów do wyjebania
2od lewej górne facc - 2sqm przejscia mało potwórów do wyjebania
1od lewej dolne facc - 3 sqm przejscie potwrów nie ma tragedii ale nadal ciężko lurować po 8
2 od lewej dolne facc- dużo potwrów ale mała mapa robisz 2-3 standy po 8 i sie nie respii

co więcej expowiska są ogólno dostępne oprócz castle łatwo wbiją ci rsa lub będą się podkładać noob harami więc jakieś super expienie odpada
 

ZIFFERO

Odp: dmg druida
« Odpowiedź #27 dnia: 25 Marzec 2022, 18:41:48 »
Mrozu, wytlumaczysz mi w jaki sposob polepszyles ueka druida? XD polepszyles useless kecil tera, ktore dalej jest chujowsze niz besar frigo xDD?
 
Osoby które lubią ten post: Extreme