Here you can change website language:

Autor Wątek: Gildia dlaczego ja  (Przeczytany 6460 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pentar

Gildia dlaczego ja
« dnia: 22 Marzec 2022, 08:16:51 »
Siemka zostałem zabity na postaci Mohudi Fox przez wyżej wspomnianą gildie (random obowiązuje, jeszcze update nie było), liczę na sprawiedliwość.

Zabity na poziomie 706183 przez Saluto Blantare, a elite dog, Umtex, Razoll, FARMAZONIARZ OMEN, EL BLANTARE i Sierzant Mlody [BLESS].

Widzę że Panowie wpadli na pomysł podłożenia się Aruniko "Zabity na poziomie 589939 przez Mohudi Fox, a elite dog, a elite dog oraz elite warlock.", nieźle, ewidentnie widać, że specjalnie podłożony noob char, biegam tam od tygodnia i zbieram dc  :)
« Ostatnia zmiana: 22 Marzec 2022, 08:30:02 wysłana przez Pentar »
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Gildia dlaczego ja
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Marzec 2022, 08:46:50 »
Kill za kill do zamknięcia


 

Aruniko

Odp: Gildia dlaczego ja
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Marzec 2022, 08:51:59 »
pozwolisz ze zacytuje ci kilka klasykow:

"Sie poprzewracało od dobrobytu, skończy się status randoma to dopiero zobaczycie. Kto to widział serwer pvp gdzie ktoś Cie nie może zabić, ale już się zbliża odsiew nohandów."

"Pisałem, że oko za oko. Zabiliście to mieli prawo Was zabić."

"A postawienie bota z biciem targeta takie ciężkie?"

elo splakancu , do zamkniecia
 

Pentar

Odp: Gildia dlaczego ja
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Marzec 2022, 08:57:16 »
Pozwólcie moi mili że odświeżę zabicia przez waszą gildię, które jeszcze nie zostały rozliczone przez @Mrozu a na 100% powinna być za to kara.

Doktorek: Zabity na poziomie 699539 przez NELFISEK, KRZYCHU DOMINATOR oraz Puszek [BLESS].

Pentar MS: Zabity na poziomie 684203 przez NELFISEK, KRZYCHU DOMINATOR oraz Puszek [BLESS].

Szukam Cie: Zabity na poziomie 674456 przez KRZYCHU DOMINATOR, Kanye West, NELFISEK oraz Puszek [BLESS].
 
Osoby które lubią ten post: Koxterier

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Gildia dlaczego ja
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Marzec 2022, 09:10:42 »
Wszystkie te zabicia wynikły z nieporozumienia w temacie „veni vidi vici”, Mrozu napisał w temacie o tytule „veni vidi vici” „zgadzam się na zajechani ich”, wiec zrozumieliśmy ze chodzi o gildie, ale po sprostowaniu tego już żadnego killa nie było. Dodatkowo wystarczy wejść na „Erydia POT” i zabiłeś nelfisa. Fajnie byłoby jakbyś daty i godziny wstawiał a nie manipulował killami.


Może pochwał się dlaczego nie zgłaszasz killow którzy zrobili na Tobie nasi oponenci? Np.

17 Mar 2022, 21:35   Zabity na poziomie 704280 przez Szarfa, Omen, GODMEN, Eveline i SAYED [BLESS].

Może dlatego ze macie sojusz?

@Mrozu zakoncz już tej kabaret i usuń im już status bo to są kurwa jakieś jaja ze robią razem questy, zabijają randomow, a przy okazji próbują pobanowac nam chary i nadal 40 osobowa gildia ma status randoma



« Ostatnia zmiana: 22 Marzec 2022, 09:18:14 wysłana przez Alkoholik »


 

Kiara

Odp: Gildia dlaczego ja
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Marzec 2022, 09:29:29 »
Wszystkie te zabicia wynikły z nieporozumienia w temacie „veni vidi vici”, Mrozu napisał w temacie o tytule „veni vidi vici” „zgadzam się na zajechani ich”, wiec zrozumieliśmy ze chodzi o gildie, ale po sprostowaniu tego już żadnego killa nie było. Dodatkowo wystarczy wejść na „Erydia POT” i zabiłeś nelfisa. Fajnie byłoby jakbyś daty i godziny wstawiał a nie manipulował killami.


@Mrozu zakoncz już tej kabaret i usuń im już status bo to są kurwa jakieś jaja ze robią razem questy, zabijają randomow, a przy okazji próbują pobanowac nam chary i nadal 40 osobowa gildia ma status randoma

nieporozumienie powiadasz... czekaj kiedy mrozu to sprostował, przypomnij mi.... bo chyba tego samego dnia co powstal post, a wy dalej zabijacie nam ludzi :
Kiarson : 19 Mar 2022, 22:45   Zabity na poziomie 641850 przez Cyc i KRZYCHU DOMINATOR.
Adrian Nowak Zalno : 21 Mar 2022, 22:13   Zabity na poziomie 614020 przez Cyc i KRZYCHU DOMINATOR [BLESS].
Mahudi fox : 22 Mar 2022, 00:49   Zabity na poziomie 706183 przez Saluto Blantare, a elite dog, Umtex, Razoll, FARMAZONIARZ OMEN, EL BLANTARE i Sierzant Mlody [BLESS].
o nelfisie nie wspominam bo to osobny temat, chlop ma na kazdym z nas chociaz jednego killa

a Krzysiu to sobie ostatnio wgl na za dużo pozwala :)
 

Pentar

Odp: Gildia dlaczego ja
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Marzec 2022, 09:42:26 »
Wszystkie te zabicia wynikły z nieporozumienia w temacie „veni vidi vici”, Mrozu napisał w temacie o tytule „veni vidi vici” „zgadzam się na zajechani ich”, wiec zrozumieliśmy ze chodzi o gildie, ale po sprostowaniu tego już żadnego killa nie było. Dodatkowo wystarczy wejść na „Erydia POT” i zabiłeś nelfisa. Fajnie byłoby jakbyś daty i godziny wstawiał a nie manipulował killami.


Może pochwał się dlaczego nie zgłaszasz killow którzy zrobili na Tobie nasi oponenci? Np.

17 Mar 2022, 21:35   Zabity na poziomie 704280 przez Szarfa, Omen, GODMEN, Eveline i SAYED [BLESS].

Może dlatego ze macie sojusz?

@Mrozu zakoncz już tej kabaret i usuń im już status bo to są kurwa jakieś jaja ze robią razem questy, zabijają randomow, a przy okazji próbują pobanowac nam chary i nadal 40 osobowa gildia ma status randoma

Nie wspominam o zabiciu Erydia Pot, bo ten temat nie dotyczy Trudnych Spraw i oni zrozumieli swój błąd i przestali nas zabijać, a wy ? tak jak Kiara wspomniał chociażby wczoraj. Niczym nie manipuluję, Mrozu ma logi i może sobie do wszystkiego dojść + ma temat VENI VIDI VICI.

Mówisz że robimy razem questy z preclami, a czy to zabronione ? zawsze się zdarzało tak, że robiąc questy podłączali się do nas szwedy jak i precle, a my na to wpływu nie mamy, bo przecież was nie zabijemy. Mówisz 40osobowa gildia ? jak chcesz mogę dodać więcej mcków to będziesz mógł mówić 100osobowa gildia  :)
 
Osoby które lubią ten post: Wedkarz

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Gildia dlaczego ja
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Marzec 2022, 09:43:24 »
Chłop rzucał bombę żeby go randomy nie pushowaly to i kille widać, jak miałby was solo pozabijać xD

Z Adrianem wyjaśnione nie ma żadnego żalu bo nie jest splakancem jak wy, Mohudi Fox kill za kill, jedynie ty zostałeś splakany, ale Mrozu chyba mie banuje za was bo oponenci tez nie dostali banow.

Jak wy płaczecie bo ktoś was raz zabije, to już sobie wyobrażam co będzie na 5 rebornie XD


 

Omen

Odp: Gildia dlaczego ja
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Marzec 2022, 09:44:24 »
Chłop rzucał bombę żeby go randomy nie pushowaly to i kille widać, jak miałby was solo pozabijać xD

Z Adrianem wyjaśnione nie ma żadnego żalu bo nie jest splakancem jak wy, Mohudi Fox kill za kill, jedynie ty zostałeś splakany, ale Mrozu chyba mie banuje za was bo oponenci tez nie dostali banow.

Jak wy płaczecie bo ktoś was raz zabije, to już sobie wyobrażam co będzie na 5 rebornie XD

chyba zegnamy krzysia na tydzien w takim razie, nawet jak rzucal bombe to ma ze padl od krzysia takze esa
WZYWAM SZERYFA @Mrozu
 

Omen

Odp: Gildia dlaczego ja
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Marzec 2022, 09:48:51 »
Wszystkie te zabicia wynikły z nieporozumienia w temacie „veni vidi vici”, Mrozu napisał w temacie o tytule „veni vidi vici” „zgadzam się na zajechani ich”, wiec zrozumieliśmy ze chodzi o gildie, ale po sprostowaniu tego już żadnego killa nie było. Dodatkowo wystarczy wejść na „Erydia POT” i zabiłeś nelfisa. Fajnie byłoby jakbyś daty i godziny wstawiał a nie manipulował killami.


Może pochwał się dlaczego nie zgłaszasz killow którzy zrobili na Tobie nasi oponenci? Np.

17 Mar 2022, 21:35   Zabity na poziomie 704280 przez Szarfa, Omen, GODMEN, Eveline i SAYED [BLESS].

Może dlatego ze macie sojusz?

@Mrozu zakoncz już tej kabaret i usuń im już status bo to są kurwa jakieś jaja ze robią razem questy, zabijają randomow, a przy okazji próbują pobanowac nam chary i nadal 40 osobowa gildia ma status randoma

bo my naprostowaliscie sytuacje bezposrednio, a skoro ofiara nie ma z tym problemu to chyba nie ma problemu w ogole?

w takim razie @Kiara dogadales sie z krzychem ze wszystko ok ta?
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Gildia dlaczego ja
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Marzec 2022, 09:51:20 »
Uno momento.

Adrian Nowak - https://mrozuots.pl/index.php?topic=3691.0.   (Zgoda na zabijanie)

Kiarson - kill za kill

Zabił gracza SpierdalajBoCieJebne z poziomem 427572. (Uzasadnione)

To kto tam jeszcze został zabity przez Krzysia ?


 

Omen

Odp: Gildia dlaczego ja
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Marzec 2022, 09:58:20 »
ta bez kitu frag za frag na kiarsonie, myslalem ze tu o Kiare chodzi
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

Kiara

Odp: Gildia dlaczego ja
« Odpowiedź #12 dnia: 22 Marzec 2022, 10:14:38 »
Niech będzie że frag za frag, fajnie że wasz 4reb pallek pada od 1reb eka 😂😂😂
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Gildia dlaczego ja
« Odpowiedź #13 dnia: 22 Marzec 2022, 10:20:26 »
Niech będzie że frag za frag, fajnie że wasz 4reb pallek pada od 1reb eka 😂😂😂

Taki ots  :'(


Chciałeś z pentarem wyjść na kozaków co pobanowali oponentow z randomow ale wyszliście na obsranych splakancow tylko


 

Szukam Cie

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Gildia dlaczego ja
« Odpowiedź #14 dnia: 22 Marzec 2022, 10:39:07 »
Niech będzie że frag za frag, fajnie że wasz 4reb pallek pada od 1reb eka 😂😂😂

Taki ots  :'(


Chciałeś z pentarem wyjść na kozaków co pobanowali oponentow z randomow ale wyszliście na obsranych splakancow tylko

Szukam Cie: Zabity na poziomie 674456 przez KRZYCHU DOMINATOR, Kanye West, NELFISEK oraz Puszek [BLESS].


Jeszcze tylko wytłumacz tego Deda jak mozesz