Here you can change website language:

Autor Wątek: Zabijanie randomów  (Przeczytany 11224 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Najt

Odp: Zabijanie randomów
« Odpowiedź #15 dnia: 24 Marzec 2022, 17:52:51 »
Nawiązuje tylko do tego co pisał do mnie jakiś czas temu. Wciąż mnie to bawi jak Karma może szybko odpłacać 😂
 

cyni0

Odp: Zabijanie randomów
« Odpowiedź #16 dnia: 24 Marzec 2022, 17:54:00 »
i tak za 9 dni brat Omen zajezdza  8)
 

Mjaa

Odp: Zabijanie randomów
« Odpowiedź #17 dnia: 24 Marzec 2022, 17:56:55 »
Ja się nie wtrącam i gram sobie spokojnie,chciałem zrobić questa na lvl i zostałem zabity i zalurowany przez Krzycha i jego team.. oraz trapowanie pz żeby nie uciec.

24 Mar 2022, 17:28    Zabity na poziomie 710001 przez Lizardox i Ginekolog Wielorybicy [BLESS].



 

KapitanBomba

Odp: Zabijanie randomów
« Odpowiedź #18 dnia: 24 Marzec 2022, 17:58:53 »
Ujebałeś mi Smoczyce kurwiszonie i jeszcze na exori boli mi właziłeś. I się wyjebałeś od lizardoxów pod pz i knight ma deda za ciebie.
 
Osoby które lubią ten post: Krzychu

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zabijanie randomów
« Odpowiedź #19 dnia: 24 Marzec 2022, 17:59:21 »
Ja się nie wtrącam i gram sobie spokojnie,chciałem zrobić questa na lvl i zostałem zabity i zalurowany przez Krzycha i jego team.. oraz trapowanie pz żeby nie uciec.

24 Mar 2022, 17:28    Zabity na poziomie 710001 przez Lizardox i Ginekolog Wielorybicy [BLESS].



Jak to Ty nas lurowales i sobie mw rzuciłem żeby nie pasc i sam się wyjebales a zabiłeś Smoczyca xD


 

Krzychu

Odp: Zabijanie randomów
« Odpowiedź #20 dnia: 24 Marzec 2022, 17:59:30 »
czyli jako random mozesz isc po lizardoxa rzucic walla dookola siebie i uznac to jako zabicie przez gildie
kkkk
 

Aruniko

Odp: Zabijanie randomów
« Odpowiedź #21 dnia: 24 Marzec 2022, 17:59:51 »
Ja się nie wtrącam i gram sobie spokojnie,chciałem zrobić questa na lvl i zostałem zabity i zalurowany przez Krzycha i jego team.. oraz trapowanie pz żeby nie uciec.

24 Mar 2022, 17:28    Zabity na poziomie 710001 przez Lizardox i Ginekolog Wielorybicy [BLESS].



nie zapomnij sie do zdjecia ladnie ustawic zeby komisarz ruvik mogl miec dowody
 
Osoby które lubią ten post: Krzychu

Aruniko

Odp: Zabijanie randomów
« Odpowiedź #22 dnia: 24 Marzec 2022, 18:01:19 »
Dodam tylko ze wasz koniec bezkarnosci no hendow jest bliski essa
 

Mjaa

Odp: Zabijanie randomów
« Odpowiedź #23 dnia: 24 Marzec 2022, 18:06:51 »
Ja się nie będę z wami pierodlił i zniżał do poziomu waszego. Dobrze wiecie że wbiliście i zrobiliście lura , tym zabijając mnie i kilka innych osób.

Specjalnie mnie zabiliście ,a te wasze tłumaczenia że sam sobie nalurowałem i wbijałem pod boli są śmieszne.
Kurwiszona sobie poszukaj w domu.. biłeś mnie pierwszy, krzychu dziecko nalurował lizardoxów a alkoholik blokował pz. Ciekawe jest jak sobie rzucałem MWALLE A NIE MIAŁEM PZ. Brawo FARMAZONIARZE.
 
Osoby które lubią ten post: Simon

Simon

Odp: Zabijanie randomów
« Odpowiedź #24 dnia: 24 Marzec 2022, 18:08:11 »
Ujebałeś mi Smoczyce kurwiszonie i jeszcze na exori boli mi właziłeś. I się wyjebałeś od lizardoxów pod pz i knight ma deda za ciebie.

Chłopie jak byk tam widać że go zabijacie jeszcze jeśli widnieje tam deska od mc waszego to już nie ma żadnych wątpliwości co do tego status randoma dalej zobowiązuje więc @Mrozu powinien was zbanować na  te 7 dni
 

Krzychu

Odp: Zabijanie randomów
« Odpowiedź #25 dnia: 24 Marzec 2022, 18:08:54 »
Ja się nie będę z wami pierodlił i zniżał do poziomu waszego. Dobrze wiecie że wbiliście i zrobiliście lura , tym zabijając mnie i kilka innych osób.

Specjalnie mnie zabiliście ,a te wasze tłumaczenia że sam sobie nalurowałem i wbijałem pod boli są śmieszne.
Kurwiszona sobie poszukaj w domu.. biłeś mnie pierwszy, krzychu dziecko nalurował lizardoxów a alkoholik blokował pz. Ciekawe jest jak sobie rzucałem MWALLE A NIE MIAŁEM PZ. Brawo FARMAZONIARZE.

alkoholik stal tam dluzej i nie bylo go przy kompie przez chwile wiec nie wiem co tam sobie ujebales w malej glowce ale dobra XD
 

Krzychu

Odp: Zabijanie randomów
« Odpowiedź #26 dnia: 24 Marzec 2022, 18:09:41 »
Ujebałeś mi Smoczyce kurwiszonie i jeszcze na exori boli mi właziłeś. I się wyjebałeś od lizardoxów pod pz i knight ma deda za ciebie.

Chłopie jak byk tam widać że go zabijacie jeszcze jeśli widnieje tam deska od mc waszego to już nie ma żadnych wątpliwości co do tego status randoma dalej zobowiązuje więc @Mrozu powinien was zbanować na  te 7 dni

ciebie ten status nie powinien dotyczyc mrozek ci go juz kilka razy zabral, dziwie sie ze teraz tez ci go nie odebral :) pamietaj jeszcze raz cie mozemy odjebac
 

Omen

Odp: Zabijanie randomów
« Odpowiedź #27 dnia: 24 Marzec 2022, 18:10:49 »
Weź kurwo się uspokój za 9 dni 5 reb i full zajazd kurwo masz

ciebie to chyba z orbity wyjebalo
 
Osoby które lubią ten post: cyni0

cyni0

Odp: Zabijanie randomów
« Odpowiedź #28 dnia: 24 Marzec 2022, 18:11:11 »
przeciez mozna lurowac randomow chyba xD
 

Simon

Odp: Zabijanie randomów
« Odpowiedź #29 dnia: 24 Marzec 2022, 18:11:20 »
Nie było go przy kompie i jakiś dziwny zbieg okoliczności że stał na 1 sqm i miał mw przed sobą a Ruvik ma deske od Alkoholip Rp serio to już jest desperackie szukanie wymówek odjebaliście 2 randomów i teraz szukacie na siłę argumentu by się z tego wytłumaczyć