Inne > Propozycje

EXPOWISKA "ZA DRAGANUSY"

(1/4) > >>

Extreme:
Na expowiskach za zabicie 100 draganusów nie da się expić.
Postać 30k z full eq poda od 2 death draganusów więc jaki jest sens robienia takich expowisk? Zabijanie po jednym potworze nie ma większego sensu, gdyż dostajesz za mało expa a co więcej nie da się zrobić wp takich ,gdzie wychodzi tylko jeden potwór.
Na tym expowisku jest wieża gdzie znajduje się boss psalm który jest nie do zabicia (zabił mnie z ue na dwa hity)
Proszę o zmniejszenie obrażeń zadawanych przez death draganusy i zmniejszenia ich hp.
Proszę również o przenalizowanie hitów psalma tak aby dało się go zabić.
Moim zdaniem takie poświecenie jak zabicie bosa 100 razy który respi się co godzinę powinno zostać nagrodzone dobrymi expowiskami. Mam nadzieje, że jest to tylko błąd związany z niezbalansowaniem potworów.
Chętnie pomogę w testach wraz z moimi przyjaciółmi.
Pozdrawiam serdecznie.

KaKe HeRe:
Wszystko spoko, ale do testów lepiej się nie pchajcie bo będzie gorzej niż z Jerrym robione pod siebie.

Jeśli będą robione jakieś testy, chętnie wraz z moimi najbliższymi przyjaciółmi też weźmiemy w nich udział i udzielimy obiektywnej opinii.  ;)

Extreme:
jak chcesz udzielić obiektywnej opinii na temat expowiska na które prawdopodobnie nigdy nie będziesz miał dostępu a w dodatku masz nie adekwatny lvl i nie posiadasz odpowiedniego eq. Jestem pewien, że administrator sam będzie w stanie stwierdzić czy potwory są odpowiednio zbalansowane, ja chce przeznaczyć do testów tylko swoje postacie aby administrator miał porównanie a co za tym idzie ułatwioną prace.

DOMINACJA REXII:
Właśnie nawet dostępu nie będziecie mieć a poerdolisz jeden z drugim ze chcecie testować zjebby genetyczne

Mrozu:
To jest na trochę większe poziomy, wbij 80k i daj znać.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej