Here you can change website language:

Autor Wątek: Special event  (Przeczytany 7333 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Wedkarz

Odp: Special event
« Odpowiedź #15 dnia: 06 Kwiecień 2022, 10:59:04 »
Do tego T4 to był finisz wpierdolu. Przypomnij sobie całe 20 minut przed jak leżałeś ryjem w piasku na tej pustynii. Wracałeś i to samo było przez x razy. Nawiązujesz swoje ego do finiszu co było wisienką na torcie zajechania Szwedów. A co to kogo obchodzi że było nas pare osób więcej. Zróbcie sobie rekrutacje kolejną złodziejska może pójdą jakieś snoby naiwne do Was 😂
Powiedz jeszcze że to Wy wygraliście to zabije Cię śmiechem nieudaczniku😎

10:58 Your request has been closed.
« Ostatnia zmiana: 06 Kwiecień 2022, 11:00:56 wysłana przez Wedkarz »
 

Incognitooo

Odp: Special event
« Odpowiedź #16 dnia: 06 Kwiecień 2022, 11:01:36 »
Do tego T4 to był finisz wpierdolu. Przypomnij sobie całe 20 minut przed jak leżałeś ryjem w piasku na tej pustynii. Wracałeś i to samo było przez x razy. Nawiązujesz swoje ego do finiszu co było wisienką na torcie zajechania Szwedów. A co to kogo obchodzi że było nas pare osób więcej. Zróbcie sobie rekrutacje kolejną złodziejska może pójdą jakieś snoby naiwne do Was 😂
Powiedz jeszcze że to Wy wybraliście to zabije Cię śmiechem nieudaczniku😎

10:58 Your request has been closed.


"co kogo to obchodzi ze bylo nas paru wiecej" XDDDDD gostek taki pretekst ze jak by nas bylo kilku wiecej, to wy byscie nawet na te castle nie wyszli a co dopiero na t4 bo zawsze byl pretekst "was jest wiecej" jedno zdanie sprzecza drugiemu, siema
 

SiR mOST

Odp: Special event
« Odpowiedź #17 dnia: 06 Kwiecień 2022, 11:08:02 »
Spina o pixele, w 2022 roku😅
 
Osoby które lubią ten post: Nyga Ricz, GxC

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Special event
« Odpowiedź #18 dnia: 06 Kwiecień 2022, 11:13:08 »
No ale to samo zrobili by Ci na wave chyba co nie? Po to są spelle obszarowe na walkach.

No tylko ze 4 chary bijące wave to jak 1 char bijący UE xD albo i lepiej.

A co do waleczki to na pustynie dostalismy, bo ciężko walczyć 24 na 16 z przewaga 8 osób na open, ale na t4 gdzie liczą się umiejętności i zgranie dostaliście ciężki wpierdol i chary co popadały weszły jak leszcze na plecy i zaczęły UE spamować i wtedy uznaliśmy ze nie walczymy bo nie ma sensu taka walka, ale tak niech będzie dostaliśmy wszędzie wpierdol.

Następnym razem war moda zaakceptujecie to może skończycie farmazony pierdolic


 
Osoby które lubią ten post: Simon

Mrozu

Odp: Special event
« Odpowiedź #19 dnia: 06 Kwiecień 2022, 11:23:40 »
Akurat imo zarówno na open jak i close liczą się mocno umiejętności.
 
Osoby które lubią ten post: Najt

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Special event
« Odpowiedź #20 dnia: 06 Kwiecień 2022, 11:27:47 »
Akurat imo zarówno na open jak i close liczą się mocno umiejętności.

Jak mniej więcej są równe liczby i postacie to na open tak, ale jak jest przewaga powiedzmy 8 osób przy 16 osobach to ciężko taka przewagę nadrobić umiejętnościami xD

@Mrozu udostepnij jakieś dłuższe logi ostatnich zgonów od 21 do powiedzmy 23 to chętnie podlicze deski żeby koledzy się nie pruli
« Ostatnia zmiana: 06 Kwiecień 2022, 11:36:16 wysłana przez Alkoholik »


 

Najt

Odp: Special event
« Odpowiedź #21 dnia: 06 Kwiecień 2022, 11:33:17 »
Alkus załóż kolejny temat dotyczący warów. A Szwed tak czy siak was podsumował po walce "cały czas na mucie muzyka na full i robię swoje bo nie mogę ich słuchać". Co do 24 do 16 ile razy było że pół dnia spuszczaliście się nad tym że nie wychodziliśmy i bezkarne coś było. W tym przypadku Castle
 

cyni0

Odp: Special event
« Odpowiedź #22 dnia: 06 Kwiecień 2022, 11:50:35 »
niezly farmazon od genetixa xD

na closie na koniec dostaliście w pizde do 0 a potem ustaliscie druidami w pz i paladynami przy pz staliscie na plecach i zaczeliscie spamowac ue tak samo zreszta cały czas jak przebijalismy waszego defa tam gora lewo na tym t4

ciezko walczyc 16vs20-25 nas bylo raz 20 na castle to wyjebaliscie się 26:1 i buda

tym wędkarzem sie upierdol, chuja pokazales chuja mozesz wniesc tu do dyskusji random bedzie randomem
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik, Krzychu, Nyga Ricz

Najt

Odp: Special event
« Odpowiedź #23 dnia: 06 Kwiecień 2022, 11:56:07 »
Mi to tam lotto jak było na tamtym Castle bo mnie nawet nie było. Pozatym było jak było UE waliły 2 może 3 paladyny. Poza tym był jeden druid w pz ziffera druid także nie wiem co Ty pierdolisz. Cynio zadam Ci lepiej pytanie masz na blessy tym perkzem czy Ci zaoferować jakieś dc na blessa
 

cyni0

Odp: Special event
« Odpowiedź #24 dnia: 06 Kwiecień 2022, 12:07:23 »
byl sandal psychol i trzy metry albo ktorys jeszcze w pz, 2 czy 3 ue robia roznice bo paladynom spada hp i nie moga potowac bo się lecza, a magowie musza potowac samych siebie, wiem, ze to za dużo mechanik jak na jeden post wiec zostawimy juz ten temat

mozesz zaoferowac, perkzowi sie przyda, wychodzimy bez blessow i my wyjebane walczymy mimo olbrzymiej przewagi jak na tego otsa tak samo jak na specialu 16v24 XD

mam nagranie jak sie wyprzesz ze byl tam 1 druid i 2 palkow na plecach to wracam do domu i jesteś podjasniany
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Special event
« Odpowiedź #25 dnia: 06 Kwiecień 2022, 12:09:23 »
Mi to tam lotto jak było na tamtym Castle bo mnie nawet nie było. Pozatym było jak było UE waliły 2 może 3 paladyny. Poza tym był jeden druid w pz ziffera druid także nie wiem co Ty pierdolisz. Cynio zadam Ci lepiej pytanie masz na blessy tym perkzem czy Ci zaoferować jakieś dc na blessa

3 druidów było skończ Ty już największy farmazonie rexi jakieś głupoty wypisywać, bo przy tobie trzebabyloby z camem latać i kanał na YouTube prowadzić żeby obalać twoje wymysły

Najpierw stał sir zifferowsky bo padł, później padł ashtaway i trzy metry nad niebem i wszyscy tam stali xD


 

Najt

Odp: Special event
« Odpowiedź #26 dnia: 06 Kwiecień 2022, 12:40:50 »
Jak już przytaczasz nicki to chociaż przytocz je poprawnie jak coś. Sam dobrze wiem ilu było druidów jak wychodziłem z sandałem na tamtą stronę i stało jedno sio bo na 3 siochach byś nie zabił tego palka farmazonie. Także proszę Ciebie Ty skończ pierdolic farmazony bo gdyby tak policzyć każdy Twoj napisany wypowiedziany farmazon to można by już napisać dość gruba książkę. Akurat jeżeli o to chodzi to Ty akurat nie powinieneś się wypowiadać na te tematy bo wszystko co piszesz to jeden wielki farmazon.
 

ZIFFERO

Odp: Special event
« Odpowiedź #27 dnia: 06 Kwiecień 2022, 12:42:03 »
w pz stalem tylko ja, bo gadalem przez telefon i sie zmutowalem, ale nie wiem po co ta klotnia ziomeczki, mrozu juz to zablokowal tak czy siak
 
Osoby które lubią ten post: Najt

WIDIAN

Odp: Special event
« Odpowiedź #28 dnia: 06 Kwiecień 2022, 12:42:59 »
W sumie lata mi ten OTS, a wbiłem se wczoraj 4 fun, ale piszac, że wygraliście jakieś close to nieźle ktoś musi być najebany xD chyba, że wygranie uznajemy sytuację, gdzie ustawia się 15 paladynów z 4 rebami, a 4 druidów sioha od góry, że nie da się ich bić więcej niż 4 osoby.

W sumie castle też wygraliście - ta sama sytuacja, nie da się nikogo zabić, a druidzi w pz lub schowani.

Ja pierdole xD chłopy spamują co to nie robią i kim nie są, a kariera skończyła się na 2 rebie rexi
Prawda jest taka, że nie macie ludzi, dostaliście w pizde i tyle a będę chciał to na next walkę wezmę jeszcze 10 osób, bo na razie był tylko ziffer
« Ostatnia zmiana: 06 Kwiecień 2022, 12:46:39 wysłana przez WIDIAN »
 
Osoby które lubią ten post: Wedkarz, Najt, Zalno12, ZIFFERO

Zalno12

Odp: Special event
« Odpowiedź #29 dnia: 06 Kwiecień 2022, 12:45:11 »
DWA BUŁKI KIEBASA
 
Osoby które lubią ten post: Najt