Here you can change website language:

Autor Wątek: Letnia Aktualizacja  (Przeczytany 2324 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ChceTylkoPostac

Letnia Aktualizacja
« dnia: 06 Czerwiec 2022, 17:34:12 »
Dzień dobry mam parę propozycji odnośnie aktualizacji no więc tak

1.Zrobić questa na Lost Knight Legs oraz Lost Paladin Legs żeby dawały chociaż 1% prota więcej i z 5% HP więcej

2.Dodać więcej expów Puszek/Drakonix/Stone Pterodactyl

3.Proponowałbym żeby moby sie szybciej respiły na expach z tego powodu że nie raz zauważyłem że na niektórych expach jak biegają z 2-3 osoby to praktycznie nie ma mobów

4.Booster zmienić żeby nie dało sie go aktywować na samym sobie bo już miałem akcje że użyłem boostera na boosterze xd

5.Dodać możliwość wchodzenia 3 reb na ptero i serpenty bo szczerze teraz dużo osób rebornuje i odechciewa im sie expić na tych old defiler albo na tych ptero dla gildi bo tam czyszczą co 2h xd

6.Proponowałbym zrobić questa na Lost Paladin Armor byłby to duży plus bo jego cena by spadła plus byłby łatwiejszy do zdobycia co by ułatwiło ludzią co grają RP bo bez tego armor RP ssie

To są moje propozycje może niektóre mogą być bez sensu ale to tylko mój pogląd i ja to tak widzę możecie dodawać propozycje i komentować jak wy to widzicie Strzałka pozdrawiam całą administracje

AAA i jeszcze taka sprawa żeby wywalało tak po 3-4 minutach po staniu przy deposite bo wiele osób tam ustawia afka i nie da sie nawet itemów przerzucić
« Ostatnia zmiana: 06 Czerwiec 2022, 21:38:35 wysłana przez ChceTylkoPostac »
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu, kakmak

Krzychu

Odp: Letnia Aktualizacja
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Czerwiec 2022, 21:25:52 »
Dzień dobry mam parę propozycji odnośnie aktualizacji no więc tak

1.Zrobić questa na Lost Knight Legs oraz Lost Paladin Legs żeby dawały chociaż 1% prota więcej i z 5% HP więcej

2.Dodać więcej expów Puszek/Drakonix/Stone Pterodactyl

3.Proponowałbym żeby moby sie szybciej respiły na expach z tego powodu że nie raz zauważyłem że na niektórych expach jak biegają z 2-3 osoby to praktycznie nie ma mobów

4.Booster zmienić żeby nie dało sie go aktywować na samym sobie bo już miałem akcje że użyłem boostera na boosterze xd

5.Dodać możliwość wchodzenia 3 reb na ptero i serpenty bo szczerze teraz dużo osób rebornuje i odechciewa im sie expić na tych old defiler albo na tych ptero dla gildi bo tam czyszczą co 2h xd

6.Proponowałbym zrobić questa na Lost Paladin Armor byłby to duży plus bo jego cena by spadła plus byłby łatwiejszy do zdobycia co by ułatwiło ludzią co grają RP bo bez tego armor RP ssie

To są moje propozycje może niektóre mogą być bez sensu ale to tylko mój pogląd i ja to tak widzę możecie dodawać propozycje i komentować jak wy to widzicie Strzałka pozdrawiam całą administracje

AAA i jeszcze taka sprawa żeby wywalało tak po 3-4 minutach po staniu przy deposite bo wiele osób tam ustawia afka i nie da sie nawet itemów przerzucić


1 - jak mrozu doda 1% do protekcji to 4 reb ek znowu bedzie nie do zabicia przez 15 charow XD
2 - drakoniow i ptero jest wystarczajaco duzo ale 2 respy puszkow dodatkowe moglyby byc git
5 - ludzie kiedys na 0 rebie expili 12h zeby wbic tyle lvla co nic, na 3 rebornie masz ptero i defliery
6 - to ze nie ma questa na ten item czyni go wyjatkowym w jakims stopniu wiec git xD
 

ChceTylkoPostac

Odp: Letnia Aktualizacja
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Czerwiec 2022, 23:50:47 »
6-może i czyni go wyjątkowym ale ceny za niego są śmieszne kiedyś od 3 do 5kpp a teraz od 9k do 15k pp
1-no wiadomo przecież to ma być ek a nie 1 reb ek 717k z full eq pada od 3-4 typa
 

Mrozu

Odp: Letnia Aktualizacja
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Czerwiec 2022, 15:41:30 »
1. Tak jak napisał Krzychu.
2. Można coś dodać z Puszków, fakt.
3. Na których dokładnie respach?
4. Sprawdze
5. Do przemyślenia
6. Wtedy straciłby swój atut, czyli właśnie to, że nie jest dostępny z questa.
 
Osoby które lubią ten post: kakmak

kakmak

Odp: Letnia Aktualizacja
« Odpowiedź #4 dnia: 13 Czerwiec 2022, 15:43:27 »
1. Tak jak napisał Krzychu.
2. Można coś dodać z Puszków, fakt.
3. Na których dokładnie respach?
4. Sprawdze
5. Do przemyślenia
6. Wtedy straciłby swój atut, czyli właśnie to, że nie jest dostępny z questa.
Mrozu co ty na to zeby te chary co mają aktualnie 0 fishing przy aktualizacji dostały 10?
Teraz jak tworzysz postac do odrazu masz 10 a od 0 do 10 to jest jednak pare dni jak sie nie myle więc byłoby to sprawiedliwe posunięcie i pomocne.
 

Mrozu

Odp: Letnia Aktualizacja
« Odpowiedź #5 dnia: 13 Czerwiec 2022, 15:48:10 »
Już pisałem, że to taki bonus do nowo założonych postaci  :D
 

ChceTylkoPostac

Odp: Letnia Aktualizacja
« Odpowiedź #6 dnia: 13 Czerwiec 2022, 19:43:57 »
1. Tak jak napisał Krzychu.
2. Można coś dodać z Puszków, fakt.
3. Na których dokładnie respach?
4. Sprawdze
5. Do przemyślenia
6. Wtedy straciłby swój atut, czyli właśnie to, że nie jest dostępny z questa.
3. na wielu respach tak jest np achady na sand city
5. ułatwiłbyś skoro i tak jest 4-5 reb (łatwiej by było zrobić 3 reb 600k lvl )
6. pewnie masz racje ale jak zauważyłem to trudne sprawy cały czas mają zethara i mają tych armorów od cholery i nie chcą sprzedawać :P
 

Mrozu

Odp: Letnia Aktualizacja
« Odpowiedź #7 dnia: 13 Czerwiec 2022, 20:05:47 »
3. Potwory like achady docelowo będą usunięte.
5. Hmm
6. Czemu nie chcą? xD
 

ChceTylkoPostac

Odp: Letnia Aktualizacja
« Odpowiedź #8 dnia: 13 Czerwiec 2022, 22:30:28 »
3. Potwory like achady docelowo będą usunięte.
5. Hmm
6. Czemu nie chcą? xD
6. bo cały czas coś expia nowe chary xd
3. szkoda bo achady dobry exp w wielu miejscach
5. no wiesz łatwiej by było wyexpic 3 reb do 600k potem i tak jest pod górkę do 717k
plus naszła mnie myśl żeby nie dodawać już żadnych nowych wroków czy też bp ale żeby zrobić lost reb bp spowrotem na 16% prota tak jak zawsze miał