Here you can change website language:

Autor Wątek: Supporty  (Przeczytany 6223 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Supporty
« Odpowiedź #15 dnia: 04 Lipiec 2022, 22:47:20 »
Po co mam z tobą dyskutować jak ty jakiś random z trade przychlast co wbił na otsa jak już nikt na nim nie grał i się pulta, tacy jak ty właśnie mogą zaistnieć jedynie na takich otsach gdzie można sobie postawić bota i wyjść z domu na tydzień pozdrawiam

I pozdrów matke dziwkę powiedz ze wróciłem z wakacji i niedługo się odezwę


 

Har na sell

Odp: Supporty
« Odpowiedź #16 dnia: 04 Lipiec 2022, 23:14:12 »
E kurwo na chuj szczekasz gram na tym otsie ze 3 miechy po przerwie 2 letniej gdzie jeszcze nie grałeś to na chuj sie spuszczasz Cweluniu pozatym każdy z nas pisał na trade ze dołączy do teamu akurat ja nie bo znajomki grali to sie przyłączyłem a tak ogólnie to farmazoniarz z ciebie w chuj jesteś nikim a najwiecej pyskujesz suchoklatesie idź poćwicz cos bo zara sie polamiesz. Czekam dalej na odpowiedz dominatorze forum XDD japierdole jak można być takim niedołężnym przygłupem
 

SiR mOST

Odp: Supporty
« Odpowiedź #17 dnia: 05 Lipiec 2022, 09:43:07 »
Koniec końców, co z tym supportem? @GrubasQ dal najlepszą propozycję, dot. zmiany tej profesji xD
 
Osoby które lubią ten post: Sandal, GrubasQ

SiR mOST

Odp: Supporty
« Odpowiedź #18 dnia: 05 Lipiec 2022, 11:11:25 »
Ja bym dolozyl to co napisalem Mrozowi na discordzie, stworzyc dwa osobne spelle zwiazane z mas resem, bo nerfiac jednego mas resa, znerfil przy okazji edeka ( a to nie na tym mialo polegac ) i zamiast edek stac przy takim stacku, czy w pzcie, mas resowac kilku ekow/rp, musi uzywac exura heal - przez exhaust. Stworzyc dwa mas resy, na zasadzie exura heal/sio, sio jest slabsze, to edek uzywa heal, zostawic jednego mas resa ( takiego przed nerfem i zostawic go wylacznie dla druida ) i stworzyc drugiego mas resa, znerfionego o te 5/10 procent leczenia ( moze byc z inna koncowka nazwy spella ) i moglby uzywac go wylacznie support i przy okazji nie byloby problemu, jak by mial nerfowac cos w przyszlosci - miejmy nadzieje ze nie, dla mnie git pomysl
« Ostatnia zmiana: 05 Lipiec 2022, 11:35:37 wysłana przez SiR mOST »
 
Osoby które lubią ten post: Omen

Wedkarz

Odp: Supporty
« Odpowiedź #19 dnia: 05 Lipiec 2022, 12:22:17 »
Już dawno nie odpisuje Alkoholikowi i Wam radzę to samo. Tylko posty mu nabijacie a jemu próbuje coś dygnąć z wrażenia 😂 Karierowicz z pod depo. Nawet domek sobie kupił aby go nie zajebali po drodze, taką bezkarność sobie wykreował przez lata gry. Jak mu nie wyszło jako player „ chciał „ zabłysnąć w Administracji 😂
 
Osoby które lubią ten post: Sandal, Lays, Har na sell

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Supporty
« Odpowiedź #20 dnia: 05 Lipiec 2022, 12:45:47 »
Już dawno nie odpisuje Alkoholikowi i Wam radzę to samo. Tylko posty mu nabijacie a jemu próbuje coś dygnąć z wrażenia 😂 Karierowicz z pod depo. Nawet domek sobie kupił aby go nie zajebali po drodze, taką bezkarność sobie wykreował przez lata gry. Jak mu nie wyszło jako player „ chciał „ zabłysnąć w Administracji 😂

Ale kim Ty kurwo jesteś jakimś jebanym randomem który przez cała swoją karierę na otsie dekoruje domki ujebany w depo a masz czelność mówić o kimś innym, jak ja tu po darashii latałem z ludźmi to Ty mini staminy robiłeś żeby mieć ppki na kolejny zjebany remont domku bo się kolesiowi simsy z tibia pojebaly, a jak żaden team tutaj nie gra a od nas zostało 5 osób, wyszedłeś z nory na jedna walkę i wypisujesz jakieś wypociny na forum tak jak ta reszta przygłupów co war zone na oczy nie widziała

https://youtu.be/Eu8_J_MInY0 - szukaj moich kolorków masz tu filmik z 20-30 walk i na każdej byłem a to i tak 10% tego co wogole było 2 lata temu


Pooglądaj sobie może się czegoś nauczysz, a Ty czym kurwo się pochwalić możesz? Zdjęciami posiadłości na forum na która i tak każdy kładzie chuja


A co do tematu to widzicie psy szczekacie najwiecej a chuja działacie, trzy tematy robiliście, kilka miesięcy płaczu i bez skutku, ja dwa dni popisałem i support poprawiony, a wiecie dlaczego? Bo jesteście jebanymi błaznami z 60 iq którzy nie maja żadnych sensownych argumentów tylko pisanie o tym ze ktoś z depo nie wychodzi, albo wyzywanie, otrząśnijcie się ludzie przeciez tutaj od roku żaden poważny team nie gra, a jak grał to dobijaliscie 600k lvle na wędce, a się prujecie do ludzi co 3 rebornami się bili przez kilka miesięcy dzień w dzień kiedy Wy nawet jeszcze nie graliście na tym otsie.

Rozumiem jakby Omen czy Sandał czy ktoś z oldow coś pisał, ale jakiś kurwa wedkarz z pizdy, genetix, xoordis, trawa, tropeheus czy inni nieudacznicy to śmiech na sali. Daliście zarobić ładne pieniądze ludzia z sztywno kupując od nich wszystko co się dało jak już nikt nie grał i z tego jesteście znani poza rexia
« Ostatnia zmiana: 05 Lipiec 2022, 12:47:18 wysłana przez Alkoholik »


 

Omen

Odp: Supporty
« Odpowiedź #21 dnia: 05 Lipiec 2022, 12:49:10 »
Ja bym dolozyl to co napisalem Mrozowi na discordzie, stworzyc dwa osobne spelle zwiazane z mas resem, bo nerfiac jednego mas resa, znerfil przy okazji edeka ( a to nie na tym mialo polegac ) i zamiast edek stac przy takim stacku, czy w pzcie, mas resowac kilku ekow/rp, musi uzywac exura heal - przez exhaust. Stworzyc dwa mas resy, na zasadzie exura heal/sio, sio jest slabsze, to edek uzywa heal, zostawic jednego mas resa ( takiego przed nerfem i zostawic go wylacznie dla druida ) i stworzyc drugiego mas resa, znerfionego o te 5/10 procent leczenia ( moze byc z inna koncowka nazwy spella ) i moglby uzywac go wylacznie support i przy okazji nie byloby problemu, jak by mial nerfowac cos w przyszlosci - miejmy nadzieje ze nie, dla mnie git pomysl

Zmniejszył cd o 50% i heala z resa o 15%.
Cd musisz jeszcze zmniejszyć bo nie zapominaj ze wykurwiony cyc albo bestia wala 5 spelli na raz i nawet z takim resem żadna postac nie ustoi.
Kiedys sie robiło dosyc przyjemnie te questy z supportami, teraz się nawet nie chce z depo ruszyć.

Poparcie dla mosta - 2 różne spelle na resa powinny być. Ed resik standardowy i support cd resa zwiekszony o dany % i jakies 5-10% mniej heala bo nerfiac suppa nerfisz ponownie ed, a z tego co pamiętam miały być buffy na postacie magiczne a jedyny buff do tej pory to zmniejszenie % dmg co reborn xD
 
Osoby które lubią ten post: SiR mOST, Alkoholik

BoodyRPG

Odp: Supporty
« Odpowiedź #22 dnia: 05 Lipiec 2022, 13:05:06 »
O ALBO ZROB ODDZIELNEGO MAS RESA NA EXPOWISKA NO LOSS ZEBY PRZYPADKIEM KTOS TAM NIE PADL I ZEBY NIE STRACIL 30 SEKUND EXPA SKORO ZADBALES ZEBY LVLA NIE TRACILI I BLESSÓW TO NIECH TEŻ BOT NIE TRACI CZASU Z POWROTEM NA EXPA XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
 
Osoby które lubią ten post: SiR mOST, Alkoholik

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Supporty
« Odpowiedź #23 dnia: 05 Lipiec 2022, 13:06:13 »
O ALBO ZROB ODDZIELNEGO MAS RESA NA EXPOWISKA NO LOSS ZEBY PRZYPADKIEM KTOS TAM NIE PADL I ZEBY NIE STRACIL 30 SEKUND EXPA SKORO ZADBALES ZEBY LVLA NIE TRACILI I BLESSÓW TO NIECH TEŻ BOT NIE TRACI CZASU Z POWROTEM NA EXPA XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Pomysł był taki żeby na questach zrobić noloss zone


 
Osoby które lubią ten post: BoodyRPG

BoodyRPG

Odp: Supporty
« Odpowiedź #24 dnia: 05 Lipiec 2022, 13:07:51 »
O ALBO ZROB ODDZIELNEGO MAS RESA NA EXPOWISKA NO LOSS ZEBY PRZYPADKIEM KTOS TAM NIE PADL I ZEBY NIE STRACIL 30 SEKUND EXPA SKORO ZADBALES ZEBY LVLA NIE TRACILI I BLESSÓW TO NIECH TEŻ BOT NIE TRACI CZASU Z POWROTEM NA EXPA XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Pomysł był taki żeby na questach zrobić noloss zone


TA I KOMENDE ZA 5 ELITE PUNKTOW ZE WRACASZ DO MIEJSCA NA QUESCIE NA KTORYM PADLES. XD
A NO I SKORO MOWA O MAS RESACH TO WPROWADZ MAS RES PREMIUM ZA 50 EP
« Ostatnia zmiana: 05 Lipiec 2022, 13:10:41 wysłana przez BoodyRPG »
 
Osoby które lubią ten post: Simon, SiR mOST, Alkoholik

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Supporty
« Odpowiedź #25 dnia: 05 Lipiec 2022, 13:14:32 »
O ALBO ZROB ODDZIELNEGO MAS RESA NA EXPOWISKA NO LOSS ZEBY PRZYPADKIEM KTOS TAM NIE PADL I ZEBY NIE STRACIL 30 SEKUND EXPA SKORO ZADBALES ZEBY LVLA NIE TRACILI I BLESSÓW TO NIECH TEŻ BOT NIE TRACI CZASU Z POWROTEM NA EXPA XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Pomysł był taki żeby na questach zrobić noloss zone


TA I KOMENDE ZA 5 ELITE PUNKTOW ZE WRACASZ DO MIEJSCA NA QUESCIE NA KTORYM PADLES. XD
A NO I SKORO MOWA O MAS RESACH TO WPROWADZ MAS RES PREMIUM ZA 50 EP

O kurwa @Mrozu mas res premium z SMS shopa to byłby hit, druga chata na Mazurach z ep byłaby postawiona jak nic
« Ostatnia zmiana: 05 Lipiec 2022, 13:16:41 wysłana przez Alkoholik »


 
Osoby które lubią ten post: Simon

SiR mOST

Odp: Supporty
« Odpowiedź #26 dnia: 05 Lipiec 2022, 13:17:55 »
Boody bogiem jestes XD
 
Osoby które lubią ten post: Simon, Alkoholik

Simon

Odp: Supporty
« Odpowiedź #27 dnia: 05 Lipiec 2022, 14:17:19 »
Hmm ja proponuję możliwość kupna dmg za ep xD
Dodaj item który da boosta 20% dmg np. Na czas określony by ludzie go stale kupowali  ;D
 

SiR mOST

Odp: Supporty
« Odpowiedź #28 dnia: 05 Lipiec 2022, 15:28:05 »
Temat mas resa zostal obmowiony - jeszcze do zrealizowania, najlepiej tak jak to napisalem, przynajmiej nie beda nerfione dwie profesje.
To jeszcze bym obmowil, temat mobow, bardziej to ilosc ich hp, bo bije je sie w ciul dlugo xD
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Supporty
« Odpowiedź #29 dnia: 05 Lipiec 2022, 16:12:20 »
Temat mas resa zostal obmowiony - jeszcze do zrealizowania, najlepiej tak jak to napisalem, przynajmiej nie beda nerfione dwie profesje.
To jeszcze bym obmowil, temat mobow, bardziej to ilosc ich hp, bo bije je sie w ciul dlugo xD


To we nowy temat załóż bo ten już przeruchany jak matka tego har na sell
« Ostatnia zmiana: 05 Lipiec 2022, 16:14:42 wysłana przez Alkoholik »