Here you can change website language:

Autor Wątek: Supporty  (Przeczytany 6614 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Mrozu

Odp: Supporty
« Odpowiedź #45 dnia: 07 Lipiec 2022, 11:45:06 »
Dobra, dobra, ustawiłem jak było właśnie.
 
Osoby które lubią ten post: GrubasQ, SiR mOST, Omen, Alkoholik

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Supporty
« Odpowiedź #46 dnia: 07 Lipiec 2022, 11:54:09 »
Dobra, dobra, ustawiłem jak było właśnie.

Ty to jednak kochany jesteś


 
Osoby które lubią ten post: SiR mOST

SiR mOST

Odp: Supporty
« Odpowiedź #47 dnia: 07 Lipiec 2022, 12:39:43 »
Da sie pogubic czy warto expic/kupowac supporty, bo za chwile znowu sie okaze ze za mocny i bedzie nerfiony xd
 

GrubasQ

Odp: Supporty
« Odpowiedź #48 dnia: 07 Lipiec 2022, 12:40:22 »
Tak grubasie jebany jesteś cwelem w tą grę płaczesz na forum tak o te suporty śmiać się chce naucz się myśleć w tą grę a nie  płacz o mas resy i 100 desek na jednego questa jebas grubasa niech zdechnie na fotelu z przezarcia i dalej płacze o mas Resa bo na pustym otsie nie ma jak questa zrobic

Dobrze ze moja osoba was tak denerwuje ;)

Pisze to co chce, mam takie prawo, a jak tobie cos nie pasuje wyjdź zamknij drzwi lub wystaw ten kanciasty łeb za okno trochę się opal czy cos, zajmij się sobą a nie cały czas patrzycie na kogoś ;)
Wiem ze macie chujowe życie, rodzice alkoholicy, gdzie właśnie są takie wyklutki patologiczne i się dowartościowują na forum ;)
 
Osoby które lubią ten post: Szukam Cie

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Supporty
« Odpowiedź #49 dnia: 07 Lipiec 2022, 12:41:02 »
Tak grubasie jebany jesteś cwelem w tą grę płaczesz na forum tak o te suporty śmiać się chce naucz się myśleć w tą grę a nie  płacz o mas resy i 100 desek na jednego questa jebas grubasa niech zdechnie na fotelu z przezarcia i dalej płacze o mas Resa bo na pustym otsie nie ma jak questa zrobic

Dobrze ze moja osoba was tak denerwuje ;)

Pisze to co chce, mam takie prawo, a jak tobie cos nie pasuje wyjdź zamknij drzwi lub wystaw ten kanciasty łeb za okno trochę się opal czy cos, zajmij się sobą a nie cały czas patrzycie na kogoś ;)
Wiem ze macie chujowe życie, rodzice alkoholicy, gdzie właśnie są takie wyklutki patologiczne i się dowartościowują na forum ;)

Ej ale odemnie się odczep


 

SiR mOST

Odp: Supporty
« Odpowiedź #50 dnia: 07 Lipiec 2022, 13:46:31 »
@Mrozu to moze jeszcze przywrocic mozliwosc uzywania krzakow, na supporcie? :)
 

Taki ktos

Odp: Supporty
« Odpowiedź #51 dnia: 07 Lipiec 2022, 21:03:57 »
Tak grubasie siedź przed ekranem spocony i dalej pisz posty na na pustym otsie i płacz enty raz że Mrożek coś spierdolił i pisz te swoje bzdury do kogoś kogo nawet nie znasz i nie wiesz jaki nick na gierce ma , i że chujowo żyje . Każdy już z tego otsa wyszedł więc tobie proponuje to samo tu już nawet respirator nie pomoze .