Here you can change website language:

Autor Wątek: Wakacje Genetixa  (Przeczytany 1959 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Wakacje Genetixa
« dnia: 07 Lipiec 2022, 21:30:48 »
GENETIX @Najt jak tam wakacje miałeś w niedziele 3 lipca wyjechać na tydzień, ale chyba nie wypaliły wakacje z zmyśloną panienką

Taka jest różnica między nami, wy wyzywacie kogos od faramazonow nie majac na to zadnych argumentow, a ja za kazdym razem Was miażdżę argumentami, ale czego sie spodziewać po ludziach z 60iq, chyba że masz jakieś sensowne argumenty to śmiało wklejaj tutaj jeżeli używasz na mnie takich słów, ale sam jesteś największym farmazonem i rozjebusem wiec pewnie zadnych sensownych argumentow nie znajdziesz

zreszta co sie spodziewac po kurwie bez honoru co rozjebal sie na ziomka z teamu bo ten mu do zartow dupe zwyzywal, albo grozil ze pojdzie na psy jak jego imie i nazwisko napisali bo rodo XD





 

Najt

Odp: Wakacje Genetixa
« Odpowiedź #1 dnia: 07 Lipiec 2022, 21:36:59 »
To w końcu mam tá dupe czy jej nie mam bo tutaj już masz pierwszy farmazon. Dziwi mnie to, że taki przygłup jak Ty martwi się o moje życie. Wakacje zrobię sobie kiedy będę tego potrzebować jak nie potrzebuje teraz. Ale dziękuję, że się o mnie martwisz. Top 1 farmazon Alkoholik jeszcze chcesz coś ciekawego się dowiedzieć na mój temat? Zacznij od tego jak piszesz, że jestem kelnerem tutaj masz jeden z farmazonów który sobie ujebales w swojej malutkiej główce
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Wakacje Genetixa
« Odpowiedź #2 dnia: 07 Lipiec 2022, 21:41:19 »
To w końcu mam tá dupe czy jej nie mam bo tutaj już masz pierwszy farmazon. Dziwi mnie to, że taki przygłup jak Ty martwi się o moje życie. Wakacje zrobię sobie kiedy będę tego potrzebować jak nie potrzebuje teraz. Ale dziękuję, że się o mnie martwisz. Top 1 farmazon Alkoholik jeszcze chcesz coś ciekawego się dowiedzieć na mój temat? Zacznij od tego jak piszesz, że jestem kelnerem tutaj masz jeden z farmazonów który sobie ujebales w swojej malutkiej główce

Jak grałeś z nami to mówiłeś ze dorabiasz jako barman czy tam kelner, widzisz zero sensownych argumentów masz a ja udowodniłem jednym ssem kto tu jest największym farmazonem


 

Najt

Odp: Wakacje Genetixa
« Odpowiedź #3 dnia: 07 Lipiec 2022, 21:43:26 »
Nic takiego nie mówiłem hahahah Gostek tutaj masz drugi farmazon, ale oświecę Ciebie nie mówiłem nikomu gdzie pracuje jak pracuje po co pracuje, itp itd. Niestety Ty tutaj udowadniasz kto jest top 1 farmazonem na rexii.
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Wakacje Genetixa
« Odpowiedź #4 dnia: 07 Lipiec 2022, 21:55:34 »
Ale sie pogrążasz kolego hahahahahah co ty kurwa farmzonie najwiekszy myslales ze z trawa piszesz czy co



ESSA PODJAŚNIONY TOP 1 FARMAZON

właśnie pokazałeś czyje słowa są wiecej warte i kto jest najwiekszym farmazonem


 

Najt

Odp: Wakacje Genetixa
« Odpowiedź #5 dnia: 07 Lipiec 2022, 22:27:20 »
Ziomek XD ani razu nie wspomniałem o kelnerze w waszym zaszczanym towarzystwie osób wzajemnej adoracji oraz osób z porażeniem mózgowym oprócz kilku osób. A jeżeli nie rozumiesz co oznacza słowo ironia to Sloneczko odeślę Ciebie na Google tam dość szybko znajdziesz definicje która będzie Ci potrzebna w danym momencie. Dyskusje z tym Panem kończę na tym, że Odklejony Alkoholik jest top 1 farmazonem nawet mrozu Ciebie podjasnia w niektórych posrach, ale Ty dalej żyjesz w swoim wyimaginowanym oraz utopijnym świecie

Z pozdrowieniami Twoj ulubiony gracz

PS nie myśl o mnie wtedy kiedy jesteś w toalecie mój drogi Alkoholiku😂
 
Osoby które lubią ten post: Har na sell

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Wakacje Genetixa
« Odpowiedź #6 dnia: 07 Lipiec 2022, 22:46:35 »
Mądre pisanie nie czyni Cię mądrzejszym, takimi zagrywkami to możesz swoich kolegów z teamu zakręcić nie mnie, prawda jest taka że brakuje Ci argumentów, a ja na każdy Twój farmazon mam dowód, a Ty tylko pierdolisz że ktoś jest farmazonem a sam nie możesz tego w żaden sposób udowodnić, ale cieszę się że Cię w jednym temacie dwa razy zakręciłem udowadniając kto tu tutaj jest większym farmazonem, pozdrawiam cieplutko farmazoniarzu największy

Przecież Ci kurwa imbecylu wstawiłem jak ktoś Ci pisze ze jesteś kelnerem na co Ty odpowiadasz ze już nie kelner, wiec uważasz ze ludzie sobie to wymyślili ? xD
« Ostatnia zmiana: 07 Lipiec 2022, 22:55:44 wysłana przez Alkoholik »


 

Krzychu

Odp: Wakacje Genetixa
« Odpowiedź #7 dnia: 07 Lipiec 2022, 23:04:19 »
ej alkoholik czemu mi kazales napisac ze juz nie kelner? ? ? ? ??
 

Najt

Odp: Wakacje Genetixa
« Odpowiedź #8 dnia: 07 Lipiec 2022, 23:10:07 »
Nie wiesz co to oznacza ironia? Ziomek ja od początku gry z wami mialem kompletnie w was wyjebane codzienne wyzywanie siebie nawzajem czy to nazywasz teamem?. Myślisz, że dla totalnego randoma z neta bym powiedział większość szczegółów z mojego życia? Tak samo jak piszesz o mnie,  to chociaż miej prawdziwe informacje wraz z kontekstem Skarbie bo wyjdzie tak samo jak moje tzw 2.10 na "fakturkę" bo farmazoniarz Alkoholik tylko wstawia to co mu pasuje. SKARBIE obudź się z tego letargu i zastanów się nad swoim marnym żywotem. Wyzywasz się z ludźmi na jakimś forum które i tak nic nie wnosi do Twojego życia, ale dalej brniesz w to by podbudować swoje ego w prawdziwym życiu. Jak widzisz ja nie potrzebuje tzw podbudowania swojego ego. A teraz definitywnie panie Farmazon kończę tą jakże interesująca rozprawę na mój temat

PS Alkoholik zajmij się czymś pożytecznym i odstaw już to forum bo Ci w głowie totalnie pomieszało i myślisz, że pozjadałeś wszystkie rozumy, a tak naprawdę każdy Ciebie oblewa ciepłym moczem bo oprócz kilku chwil smiechu na twarzach ludzi nie masz nic sensownego do zaoferowania

Pozdrawiam cieplutko
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Wakacje Genetixa
« Odpowiedź #9 dnia: 07 Lipiec 2022, 23:22:16 »
Niezła linia obrony, sprzedales pp za 2.10 bo Ci brakowało do „fakturki”, pisałeś ze już nie pracujesz jako kelner i wakacje z kobita od niedzieli to wszystko była ironia, Ty to masz łeb, z taka głowa i żartami mógłbyś baśnie pisać, Andersen miałby przy Tobie na noc.

Wiesz co jest najlepsze? Ze nawet swoje farmazony które udowodniłem Ci czarno na białym ssami i dowodami, próbujesz się wybronić kolejnymi farmazonami, ehh smutne masz życie kolego, współczuje ze żyjesz cały czas w kłamstwie, ale każdy kto ma odrobine rozumu, zobaczac ssy i to co piszesz, zrozumie jaki jesteś zjebany,zakłamany i fałszywy.


 

Najt

Odp: Wakacje Genetixa
« Odpowiedź #10 dnia: 08 Lipiec 2022, 09:29:28 »
Smutne to Ty masz życie interesując się moim życiem 😂. Każdy kto ma rozum i myśli cokolwiek nie wpierdala się w czyjeś życie tak jak Twoja długa szyjka Alkoholiku. Twoj wielki mnos jak u mrowkojada zwęszy wszystko byleby Alkoholik miał jakiegoś nowego newsa do opowiedzenia na forum rexianskim 😂😂😂.. Śmieszy mnie każda Twoja wypowiedź. Wydajesz się być elokwentnym, ale jesteś po prostu zwykłym klaunem
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Wakacje Genetixa
« Odpowiedź #11 dnia: 08 Lipiec 2022, 10:30:30 »
A Ty wydawales się farmazonem i udowodniłem wystarczająco ze nim jesteś :D

Nie rób z siebie wielkiego zasadowca na forum i Tibii, bo przy każdej możliwej okazji się rozpierdalasz nawet na swoich

Tak przy okazji jak jakieś itemasy potrzebujesz to powiedz a nie randomom o 3 w nocy rsy wbijać musisz żeby się odkuć na otsie

Ja się dziwie ze ktokolwiek chce z Tobą grać czy na tsie siedziec, jak Mrozu by Ci powiedział ze Cię nie zbanuje albo prześle Ci 100zl jak zajebiesz z dupy cały team to bez skrupułów bys to zrobił i do tego takie farmazony walisz na każdym kroku, jesteś najgorszym możliwym typem człowieka nie dość ze walisz w chuja to jeszcze sprzedajesz
« Ostatnia zmiana: 08 Lipiec 2022, 10:45:37 wysłana przez Alkoholik »


 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Wakacje Genetixa
« Odpowiedź #12 dnia: 08 Lipiec 2022, 15:13:10 »
Btw. jakim trzeba byc idiota żeby napisać komuś tak o z dupy ze wyjeżdża się z dupa na wakacje w niedziele, a później pisać nie mieszaj się w moje życie XDD

Jesteś jebniety czy jebniety? Wszyscy się już z Ciebie śmieją nawet ludzie z którymi grasz


 

Omen Xd Here

Odp: Wakacje Genetixa
« Odpowiedź #13 dnia: 08 Lipiec 2022, 16:38:46 »
Btw. jakim trzeba byc idiota żeby napisać komuś tak o z dupy ze wyjeżdża się z dupa na wakacje w niedziele, a później pisać nie mieszaj się w moje życie XDD

Jesteś jebniety czy jebniety? Wszyscy się już z Ciebie śmieją nawet ludzie z którymi grasz


Wyślij kolejne zdjęcie z wakacji i nie pierdol już głupot bo twoje życie opiera się na tym forum nawet na kiblu myślisz o forum spisz myślisz o forum nawet w trumnie będziesz myślał czego jeszcze nie napisałem na forum  jak by ci tu Mrozek dał bana to by ci tylko pozostało linę zajebać na palmie
 
Osoby które lubią ten post: Howdy, KapitanBomba

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Wakacje Genetixa
« Odpowiedź #14 dnia: 08 Lipiec 2022, 17:40:19 »
Btw. jakim trzeba byc idiota żeby napisać komuś tak o z dupy ze wyjeżdża się z dupa na wakacje w niedziele, a później pisać nie mieszaj się w moje życie XDD

Jesteś jebniety czy jebniety? Wszyscy się już z Ciebie śmieją nawet ludzie z którymi grasz


Wyślij kolejne zdjęcie z wakacji i nie pierdol już głupot bo twoje życie opiera się na tym forum nawet na kiblu myślisz o forum spisz myślisz o forum nawet w trumnie będziesz myślał czego jeszcze nie napisałem na forum  jak by ci tu Mrozek dał bana to by ci tylko pozostało linę zajebać na palmie

A teraz jeszcze raz tylko z użyciem przecinków bo piszesz jakbyś miał niedojebanie mózgowe, co w sumie całkiem możliwe, jak tak patrzę na Wasz team to zastanawiam się czy na wejście dostajecie test na iq i każdy kto ma poniżej 80 to się nadaje? Bo co jeden to głupszy

Btw. nie ma to jak grać z typami na których się cisnelo

Nie pamiętasz już jak plakales do mroza ze Cię zabijamy? :D
« Ostatnia zmiana: 08 Lipiec 2022, 17:43:09 wysłana przez Alkoholik »