Here you can change website language:

Autor Wątek: Zbalansowanie NO LOSS  (Przeczytany 6755 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mortris

Zbalansowanie NO LOSS
« dnia: 14 Lipiec 2022, 13:03:50 »
Witam

» Zbalansowanie no loss

Dodam jeszcze że widzę jak inni gracze chcą zbalansowania no loss tak samo jak ja. Proszę @Mrozu zbalansuj No Loss

A tutaj wypowiedź jednego z graczy @BoodyRPG

Na razie nie rozpędzajmy się z dodawaniem pierw niech zbalansuje NO LOSS expy bo w zasadzie robisz dobrego full afka i bez detki mozesz wbic chara od 1 reba do 3 maxa i nawet nie musisz siedzieć przy komputerze toż to jest kurwa gorsze niż status randoma.
Wracasz na spam na expowisko które nie są aż tak chujowe i jedyne co tracisz to jest jebany czas na powrót na expa.
Rozumiem gdyby to było do max 2 reba bo i tak nic dc się nie traci kurwa ale że 4 reby biegają na no LOSS expach to jest już kurwa nieporozumienie, może od razu wpierdolmy każdemu do domku tp na prywatne expo co ty na to @Mrozu?

Niech się każdy gracz na serwerze wypowie o zbalansowaniu No Loss i w odpowiedzi napisze że to trzeba zmienić.
« Ostatnia zmiana: 14 Lipiec 2022, 14:08:21 wysłana przez mortris »
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #1 dnia: 14 Lipiec 2022, 13:27:41 »
Według mnie te no loss wporzo opcja, biorąc pod uwagę cenę blessow czy inne aspekty, randomy maja opcje się wyexpic, przecież to jest jedno expowisko wiec ile osób może tam jednoczesnie expic.

Dla mnie jest śmieszne ze ludzie płaczą ze Mrozu jak dodał noloss zone to wielki płacz się pojawił, a jak pojawiły się hunting areny które są defacto jeszcze gorsze niż noloss zone bo tam nawet zabic nie można to nikt nawet nie pisknal.


 
Osoby które lubią ten post: Krzychu, GxC

mortris

Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #2 dnia: 14 Lipiec 2022, 14:11:17 »
@Alkoholik powoli może @Mrozu  zmienić coś żeby było lepiej i graczy było coraz więcej online na serwerze z którymi można poprowadzić konwersację a nie tylko afk w temple|depo a temple jest bardzo małe.
 

GxC

Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #3 dnia: 14 Lipiec 2022, 14:47:41 »
Wróciłem po x czasu nieobecności, i nie widać dużego ubytku graczy biorąc pod uwagę to że są wakacje/lato, a wręcz jest dużo osób nowych (wiem bo spamuja o bota). No loss, całkiem spoko opcja, szczególnie po zniesieniu statusu, Nikt nie musi płakać że go ciągle ktoś upierdala i nie ma jak się wyexpić. Pozdrawiam.
 

BoodyRPG

Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #4 dnia: 14 Lipiec 2022, 15:05:20 »
AHA CZYLI ZA FREE WBIJASZ SE 4 REBA NIE ZBIERAJAC DC NICZEGO NO ROZUMIEM MOZNA ZROBIC JE DO 2 REBA ALE KURWA 4 REBY BIEGAJACE,
PRZEZ TAKIE COS NIGDY NA TYM OTSIE SIE NIE BEDZIE DZIAŁO NO BO PO CO WALCZYC O EXPA LEPIEJ FULL AFKA WLACZYC SE NA NO LOSS EXPA I TAK NIE STRACISZ XD
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #5 dnia: 14 Lipiec 2022, 15:12:12 »
AHA CZYLI ZA FREE WBIJASZ SE 4 REBA NIE ZBIERAJAC DC NICZEGO NO ROZUMIEM MOZNA ZROBIC JE DO 2 REBA ALE KURWA 4 REBY BIEGAJACE,
PRZEZ TAKIE COS NIGDY NA TYM OTSIE SIE NIE BEDZIE DZIAŁO NO BO PO CO WALCZYC O EXPA LEPIEJ FULL AFKA WLACZYC SE NA NO LOSS EXPA I TAK NIE STRACISZ XD

Wiesz takie było podejście oponentow przez rok niż skończyliśmy grę, po co walczyć na otsie skoro są huntingi, Patryk, taski, bossy, dungeony, rybki i inne gowna, tak naprawdę tutaj możesz wbić 4 reba nie stawiając chara na expa (nie licząc huntingow), wystarczy jedynie ze masz pp wiec według mnie 1 expowisko noloss każdego potworka, gdzie postawi się 10 osób i chuja wbijesz w dodatku możesz tam kogoś ujebac to najmniejszy problem


 

BoodyRPG

Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #6 dnia: 14 Lipiec 2022, 15:13:48 »
Chuja wbijesz?
Doswiadczenie zdobyte na no loss drakonixach przez 4 reb palka EL blantare:
2022-07-13   22h 35m   +9223
2022-07-12   24h 0m   +14820
A zabicie co da? Że wróci sobie za 5 minut i Ci się zaśmieje w twarz?
« Ostatnia zmiana: 14 Lipiec 2022, 15:19:19 wysłana przez BoodyRPG »
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Lipiec 2022, 15:26:11 »
Chuja wbijesz?
Doswiadczenie zdobyte na no loss drakonixach przez 4 reb palka EL blantare:
2022-07-13   22h 35m   +9223
2022-07-12   24h 0m   +14820
A zabicie co da? Że wróci sobie za 5 minut i Ci się zaśmieje w twarz?

A co było jak sandał albo inni na double expach sobie popierdalali na huntingu, oddawali Patryka z bookiem, bossa z dollem i tez nie mogłeś im nic zrobić, nawet zabic, a ilość lvli wbitych byłaby przy obecnym expie taka sama, tylko ze różnica taka ze wtedy nie mogliśmy nic zrobić nawet zabic, a zydow na castle wychodzi 15 osób, a żeby na noloss expie stanąć w 3 i przypilnować to nie ma chętnych. Niech teraz czuja to co my czuliśmy przez większość swojej gry i to przez co większość ludzi przestała grać.


 

Nyga Ricz

Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #8 dnia: 14 Lipiec 2022, 15:33:20 »
Chuja wbijesz?
Doswiadczenie zdobyte na no loss drakonixach przez 4 reb palka EL blantare:
2022-07-13   22h 35m   +9223
2022-07-12   24h 0m   +14820
A zabicie co da? Że wróci sobie za 5 minut i Ci się zaśmieje w twarz?

O proszę! I to jest dobra informacja!
Wracam na serwa expić RP. Przy okazji wydam coś na jakiś fajny retro outfit, albo mounta, żeby mój 4 reb RP fajnie wyglądał na questach.
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik, Krzychu

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #9 dnia: 14 Lipiec 2022, 15:35:11 »
Kiedyś jak się grało to się expilo na achadach sand city, albo elite i oponenci latali sobie postaciami 399k tracąc 2 dc za blessa , nie było żadnych bramek lvlowych, huntingow i żeby expic to trzeba było o tego expa walczyć, a teraz porobione są jakieś bramki lvlowe, huntingi, patryki i inne gowna i prawda jest taka ze nie trzeba walczyć żeby się wyexpic, co zabiło według mnie pvp na otsie o czym mówiłem od początku, ale różnica jest taka ze jak my musieliśmy bezradnie patrzyć na to jak oponenci siedzą ujebani w pz expiac sobie na huntingu, oddawajac Patryka i inne gowna, dungeony to nikt z tego powodu nie płakał, teraz role się odwróciły i jest oburzenie żeby noloss expy usunąć xD
« Ostatnia zmiana: 14 Lipiec 2022, 15:37:14 wysłana przez Alkoholik »


 

xoordis

Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #10 dnia: 14 Lipiec 2022, 15:44:47 »
Kiedyś jak się grało to się expilo na achadach sand city, albo elite i oponenci latali sobie postaciami 399k tracąc 2 dc za blessa , nie było żadnych bramek lvlowych, huntingow i żeby expic to trzeba było o tego expa walczyć, a teraz porobione są jakieś bramki lvlowe, huntingi, patryki i inne gowna i prawda jest taka ze nie trzeba walczyć żeby się wyexpic, co zabiło według mnie pvp na otsie o czym mówiłem od początku, ale różnica jest taka ze jak my musieliśmy bezradnie patrzyć na to jak oponenci siedzą ujebani w pz expiac sobie na huntingu, oddawajac Patryka i inne gowna, dungeony to nikt z tego powodu nie płakał, teraz role się odwróciły i jest oburzenie żeby noloss expy usunąć xD

Nie usunac tylko zbalansowac jak juz, a po drugie jak mowisz, ze role sie odwrocily to ja sobie nie przypominam, zeby wtedy byly expy no loss, wiec znowu jak cos na wasza korzysc ma byc to pod zadnym pozorem tego nie zmieniac. Analogiczna sytuacja z supportami gdy wy ich nie mieliscie to placz na forum, ze usunac mas resy itp, tydzien temu plakales, ze supporty teraz sa nie przydatne xD, kolejny przyklad z nowymi ptero jak byliscie juz bez podjazdu to placz do mrozka, ze jak to mozna sobie tak na 4 rebach na ptero bezkarnie expic bo cos traciliscie hehe
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #11 dnia: 14 Lipiec 2022, 15:54:17 »
Kiedyś jak się grało to się expilo na achadach sand city, albo elite i oponenci latali sobie postaciami 399k tracąc 2 dc za blessa , nie było żadnych bramek lvlowych, huntingow i żeby expic to trzeba było o tego expa walczyć, a teraz porobione są jakieś bramki lvlowe, huntingi, patryki i inne gowna i prawda jest taka ze nie trzeba walczyć żeby się wyexpic, co zabiło według mnie pvp na otsie o czym mówiłem od początku, ale różnica jest taka ze jak my musieliśmy bezradnie patrzyć na to jak oponenci siedzą ujebani w pz expiac sobie na huntingu, oddawajac Patryka i inne gowna, dungeony to nikt z tego powodu nie płakał, teraz role się odwróciły i jest oburzenie żeby noloss expy usunąć xD

Nie usunac tylko zbalansowac jak juz, a po drugie jak mowisz, ze role sie odwrocily to ja sobie nie przypominam, zeby wtedy byly expy no loss, wiec znowu jak cos na wasza korzysc ma byc to pod zadnym pozorem tego nie zmieniac. Analogiczna sytuacja z supportami gdy wy ich nie mieliscie to placz na forum, ze usunac mas resy itp, tydzien temu plakales, ze supporty teraz sa nie przydatne xD, kolejny przyklad z nowymi ptero jak byliscie juz bez podjazdu to placz do mrozka, ze jak to mozna sobie tak na 4 rebach na ptero bezkarnie expic bo cos traciliscie hehe

A no fakt tu Ci muszę przyznać racje ze płakaliśmy o ptero o czym zapomniałem bo chcieliśmy żeby wróciły normalne walki o expo jak kiedyś, ale nikt nie przemyślał sprawy ze i tak są headhuntery z bramka. A co do supportów to nie kojarzę żeby ktoś od nas płakał żeby mas res został usunięty, tylko żeby UE na 4 reba było usunięte bo 4 reb support składał solo 1 reb supporty na msa UE, a drakonixa zabijał na 2 UE,bo ma innego dmg boosta niż ms czego Mrozu chyba nie przemyślał.

Ale to nie zmienia faktu ze wszystko z tego co wypisałeś do dzisiaj nic nie jest zastosowane xD


 

Krzychu

Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #12 dnia: 14 Lipiec 2022, 23:50:41 »
Kiedyś jak się grało to się expilo na achadach sand city, albo elite i oponenci latali sobie postaciami 399k tracąc 2 dc za blessa , nie było żadnych bramek lvlowych, huntingow i żeby expic to trzeba było o tego expa walczyć, a teraz porobione są jakieś bramki lvlowe, huntingi, patryki i inne gowna i prawda jest taka ze nie trzeba walczyć żeby się wyexpic, co zabiło według mnie pvp na otsie o czym mówiłem od początku, ale różnica jest taka ze jak my musieliśmy bezradnie patrzyć na to jak oponenci siedzą ujebani w pz expiac sobie na huntingu, oddawajac Patryka i inne gowna, dungeony to nikt z tego powodu nie płakał, teraz role się odwróciły i jest oburzenie żeby noloss expy usunąć xD

Nie usunac tylko zbalansowac jak juz, a po drugie jak mowisz, ze role sie odwrocily to ja sobie nie przypominam, zeby wtedy byly expy no loss, wiec znowu jak cos na wasza korzysc ma byc to pod zadnym pozorem tego nie zmieniac. Analogiczna sytuacja z supportami gdy wy ich nie mieliscie to placz na forum, ze usunac mas resy itp, tydzien temu plakales, ze supporty teraz sa nie przydatne xD, kolejny przyklad z nowymi ptero jak byliscie juz bez podjazdu to placz do mrozka, ze jak to mozna sobie tak na 4 rebach na ptero bezkarnie expic bo cos traciliscie hehe

wiesz jaka jest roznica miedzy tymi no loss a huntingami? taka ze huntingami mrozkowi sponsorujecie obiadki XD
na huntingach mysle ze nawet wiecej sie wbije niz na tych no loss expach patrzac na to ile tam typa lata
 

Krzychu

Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #13 dnia: 15 Lipiec 2022, 00:34:18 »
boli was kurwy ze se expie bezkarnie co
 

Krzychu

Odp: Zbalansowanie NO LOSS
« Odpowiedź #14 dnia: 15 Lipiec 2022, 00:53:44 »
apropo no loss.. moze panowie zawitają ?  ;D