Here you can change website language:

Autor Wątek: ~~NPC Dreamer~~  (Przeczytany 4457 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Bakus

~~NPC Dreamer~~
« dnia: 22 Lipiec 2022, 00:55:28 »
Witam z racji, że Npc nie jest już taka tajemnicą a wiele osób nadal ma problem go znaleźć postanowiłem zrobić poradnik.

No więc zaczynamy... "OLA"

Pierwszym warunkiem jest posiadanie 4 Reborna, oraz 550k lvl bo taki limit ma bramka na Lost City


Drugim warunkiem będzie wejście w "Specjalny Stan". Tak jak na ilustracji poniżej.



    O co chodzi? Po prostu musimy się zatruć
Najszybszym rozwiązaniem jest zdjąć cale EQ i rzucic pod siebie Poisoned Bomb. Jednak nie kupimy jej od Npc, musi ją nam wyczarować jakiś Druid

Powinniśmy uzyskać taki efekt na pasku pod ekwipunkiem.

 

               
Dobra, jeśli spełniliśmy powyższe warunki możemy ruszać w drogę ;]
Wchodzimy do Lost City i udajemy sie do NPC Radek


Piszemy  "Hi" następnie  "exp" no i teraz robią się schodki, bo żeby wejść na expowisko u Radka trzeba zapłacić 30 Rc (rexia coin). Ale spokojnie jest to opłata jednorazowa raz na 24h i jeśli ktoś już mu dzisiaj zapłacił to wszyscy mogą wchodzić bez opłaty ;]


Idziemy zgodnie z mapką powyżej aż dojdziemy do górki jak na obrazku poniżej


Wpisujemy "Exani hur Up"


Jesteśmy już na górze, ale musimy wspiąć się jeszcze wyżej, tak samo używając "Exani hur Up"


I oto jest ukryte drzewko. Klikamy prawym przyciskiem myszy i oczom ukazuje nam się sam NPC Dreamer


Npc ma dla nas kilka pytań, ale najpierw trzeba się z nim poprawnie przywitać

Z racji, że cześć odpowiedzi jest już na Discord i nie chcemy ułatwiać innym sprawy zakończę na tym ten poradnik. Będzie to zachęta, żeby dołączyć do naszej grupy na DSC :]




« Ostatnia zmiana: 22 Lipiec 2022, 14:16:09 wysłana przez Bakus »
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu, Vallention, SiR mOST, Omen, Flexy, RandomyBezkarne, Efendi, GxC, Kanye West

Lays

Odp: ~~NPC Dreamer~~
« Odpowiedź #1 dnia: 22 Lipiec 2022, 01:49:33 »
Bravo ty,ale po co???
 

Bakus

Odp: ~~NPC Dreamer~~
« Odpowiedź #2 dnia: 22 Lipiec 2022, 04:02:01 »
Bravo ty,ale po co???

Z racji tego, że ludzie na pw pytają jak tam dojść 👌
 

Mrozu

Odp: ~~NPC Dreamer~~
« Odpowiedź #3 dnia: 22 Lipiec 2022, 08:45:08 »
Ogólnie to wystarczy pod siebie przed drzewem rzucić np. poison fielda  :D
 

Omen

Odp: ~~NPC Dreamer~~
« Odpowiedź #4 dnia: 22 Lipiec 2022, 09:09:38 »
Ogólnie to wystarczy pod siebie przed drzewem rzucić np. poison fielda  :D

Sama bomba nie wystaczy jak masz na sobie fullseta :D
 

Mrozu

Odp: ~~NPC Dreamer~~
« Odpowiedź #5 dnia: 22 Lipiec 2022, 09:31:29 »
No to zdejmujesz na chwilke  :D
 

Bakus

Odp: ~~NPC Dreamer~~
« Odpowiedź #6 dnia: 22 Lipiec 2022, 10:24:15 »
No to zdejmujesz na chwilke  :D

I tu się nie zgodzę bo zdejmowalismy i nie szlo się podpalić, dlatego dopisałem te swampy, chyba @Alkoholik  wtedy ze mną był.
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik

Omen

Odp: ~~NPC Dreamer~~
« Odpowiedź #7 dnia: 22 Lipiec 2022, 11:33:35 »
No to zdejmujesz na chwilke  :D

I tu się nie zgodzę bo zdejmowalismy i nie szlo się podpalić, dlatego dopisałem te swampy, chyba @Alkoholik  wtedy ze mną był.

Sprawdz poprawnie :)
 

Mrozu

Odp: ~~NPC Dreamer~~
« Odpowiedź #8 dnia: 22 Lipiec 2022, 11:34:48 »
To dajcie znać czy sie da ostatecznie, bo usunalem i tak już poison ze swamp slayer xD
 

Bakus

Odp: ~~NPC Dreamer~~
« Odpowiedź #9 dnia: 22 Lipiec 2022, 11:39:49 »
To dajcie znać czy sie da ostatecznie, bo usunalem i tak już poison ze swamp slayer xD

Sprawdzałem i teraz sie da, przez Cb musze teraz edytować
:D
 

Omen

Odp: ~~NPC Dreamer~~
« Odpowiedź #10 dnia: 22 Lipiec 2022, 11:48:31 »
To dajcie znać czy sie da ostatecznie, bo usunalem i tak już poison ze swamp slayer xD

Sprawdzałem i teraz sie da, przez Cb musze teraz edytować
:D

Zawsze się dało, najwidoczniej nie zdjąłeś wystarczającej ilości itkow i nadal % odp byl za duzy =)
 

Bakus

Odp: ~~NPC Dreamer~~
« Odpowiedź #11 dnia: 22 Lipiec 2022, 11:49:06 »
Dobra edytowałem. Pozdrawiam
 

SiR mOST

Odp: ~~NPC Dreamer~~
« Odpowiedź #12 dnia: 02 Grudzień 2022, 12:40:38 »
z racji, ze juz ten npc dreamer nie jest tajemnica, jak i dostep, to, wrzucam tutaj odpowiedzi:
Przywitanie z NPC: Ola
1 pytanie: Moze podasz mi dokladna date pierwszego startu pod nazwa Rexia.PL (8.6)? wzor: 01.01.2022
- 14.06.2013
2 pytanie: Dobrze, to teraz cos ciezszego, co GOD Mrozu uwielbial jesc za dzieciaka grajac w Tibie?
- Maczugi
3 pytanie: Jestes lepszy niz myslalem, kto najdluzej trzymal topke na Rexii?
- Exor Komandos
4 pytanie: Woo, nawet to wiedziales :o, a jaki mial nick pierwszy GM na MagicalOTS?
- Kenek
5 pytanie: Zaskakujesz mnie, a ile linijek kodu ma nasz silnik? Odpowiedz podaj w tysiacach np. 6
- 82
6 pytanie: Ahaa, to jaka herbate lubi GOD C?
- Czarna cejlonska
7 pytanie: Koncowe pytanie, pod jakim nickiem Mrozu grywal na otsach?
- Zeus
8 pytanie: No dobra, teraz ostatnie, ulubiony ots na ktorym mrozu bil sie najwiecej swego czasu, podaj nazwe tego otsa, bez domeny np. rexia
- Hellice
9 pytanie: Haha, zartowalem.. Jaki nick odebral jako pierwszy nagrode od NPC [DAILY] Patryk?
- Pszczola Zabojca
10 pytanie: Ciekawe, czy wiesz ile fontan (ktore maja wyglad addonnowych) razem jest na serwerze?
- 81
11 pytanie: No dobra, a ile jest Bestii respionych?
- 909
12 pytanie: Ostatnie pytanie, obiecuje! Jak wiesz ile bestii to powiedz ile lizardoxow :D
- 736


Itemy potrzebne do zrobienia Dream Accessu:
Dreamer: Wygrales, przynies mi jeszcze: 100 Exp Coin, 100 Bestiary Mask, 200 Cyc Eye, 1000 Run Upijajacych, 100 Event Stick, 100 Rexia Coin, 10 Full Mp Powder, 1 Jack Frost Doll, 1 Lost Random Item, 1 Dream Book, a potem napisz bubel
 
Osoby które lubią ten post: Mrozu

Krejzi Pallek

Odp: ~~NPC Dreamer~~
« Odpowiedź #13 dnia: 02 Grudzień 2022, 12:44:43 »
z racji, ze juz ten npc dreamer nie jest tajemnica, jak i dostep, to, wrzucam tutaj odpowiedzi:
Przywitanie z NPC: Ola
1 pytanie: Moze podasz mi dokladna date pierwszego startu pod nazwa Rexia.PL (8.6)? wzor: 01.01.2022
- 14.06.2013
2 pytanie: Dobrze, to teraz cos ciezszego, co GOD Mrozu uwielbial jesc za dzieciaka grajac w Tibie?
- Maczugi
3 pytanie: Jestes lepszy niz myslalem, kto najdluzej trzymal topke na Rexii?
- Exor Komandos
4 pytanie: Woo, nawet to wiedziales :o, a jaki mial nick pierwszy GM na MagicalOTS?
- Kenek
5 pytanie: Zaskakujesz mnie, a ile linijek kodu ma nasz silnik? Odpowiedz podaj w tysiacach np. 6
- 82
6 pytanie: Ahaa, to jaka herbate lubi GOD C?
- Czarna cejlonska
7 pytanie: Koncowe pytanie, pod jakim nickiem Mrozu grywal na otsach?
- Zeus
8 pytanie: No dobra, teraz ostatnie, ulubiony ots na ktorym mrozu bil sie najwiecej swego czasu, podaj nazwe tego otsa, bez domeny np. rexia
- Hellice
9 pytanie: Haha, zartowalem.. Jaki nick odebral jako pierwszy nagrode od NPC [DAILY] Patryk?
- Pszczola Zabojca
10 pytanie: Ciekawe, czy wiesz ile fontan (ktore maja wyglad addonnowych) razem jest na serwerze?
- 81
11 pytanie: No dobra, a ile jest Bestii respionych?
- 909
12 pytanie: Ostatnie pytanie, obiecuje! Jak wiesz ile bestii to powiedz ile lizardoxow :D
- 736


Itemy potrzebne do zrobienia Dream Accessu:
Dreamer: Wygrales, przynies mi jeszcze: 100 Exp Coin, 100 Bestiary Mask, 200 Cyc Eye, 1000 Run Upijajacych, 100 Event Stick, 100 Rexia Coin, 10 Full Mp Powder, 1 Jack Frost Doll, 1 Lost Random Item, 1 Dream Book, a potem napisz bubel

Ale pytania o Cie chuj 😆