Here you can change website language:

Autor Wątek: KOPALNIA  (Przeczytany 5255 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

GrubasQ

Odp: KOPALNIA
« Odpowiedź #30 dnia: 27 Lipiec 2022, 15:54:45 »
Mogą kopać więcej niz 3 osoby a nie kopie nikt bo nikt PP nie będzie wydawał ;) Chyba ze ty kopiesz nie wiem mało mnie to.

Runy upijajace na markecie, widzę tyle osób się garnie żeby je kupić schodzą jak cieple bułeczki xDDD

Na szczęście nikogo nie pojebalo żeby kupić 100 run upijających za 8k pp, przypomnij sobie za ile Ty mi sprzedales i ile i sam sobie odpowiedz czy nie zawyżyliście cen.

Nie przypominam sobie żebym ci sellnal 100 run upijających za 8k pp, sellenelem ci wtedy 25k run upijających za 75k pp to było, wiec wychodzi 3k za 1000 run.

Masz pamiętnik a takich rzeczy nie zapisujesz?

Run nie ma i nie będzie, bo 95% osób tego servera nie ma kilofa na walenie w kamień a druga części nie będzie wydawała pp na to ;)

Ale powodzenia
« Ostatnia zmiana: 27 Lipiec 2022, 16:01:43 wysłana przez GrubasQ »
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: KOPALNIA
« Odpowiedź #31 dnia: 27 Lipiec 2022, 15:58:44 »
Mogą kopać więcej niz 3 osoby a nie kopie nikt bo nikt PP nie będzie wydawał ;) Chyba ze ty kopiesz nie wiem mało mnie to.

Runy upijajace na markecie, widzę tyle osób się garnie żeby je kupić schodzą jak cieple bułeczki xDDD

Na szczęście nikogo nie pojebalo żeby kupić 100 run upijających za 8k pp, przypomnij sobie za ile Ty mi sprzedales i ile i sam sobie odpowiedz czy nie zawyżyliście cen.

Nie przypominam sobie żebym ci sellnal 100 run upijających za 8k pp, sellenelem ci wtedy 25k run upijających za 75k pp to było, wiec wychodzi 3k za 100 run.

Masz pamiętnik a takich rzeczy nie zapisujesz?

Run nie ma i nie będzie, bo 95% osób tego servera nie ma kilofa na walenie w kamień a druga części nie będzie wydawała pp na to ;)

Ale powodzenia

Przeczytaj tak z 3 razy co napisałem aż zrozumiesz


 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: KOPALNIA
« Odpowiedź #32 dnia: 27 Lipiec 2022, 16:00:17 »
Drugi raz widzę ze masz kłopoty z matematyka jak 25k run za 75k pp to 3k za 100 xD


 

GrubasQ

Odp: KOPALNIA
« Odpowiedź #33 dnia: 27 Lipiec 2022, 16:00:57 »
Fakt, nie doczytałem. Zawyliśmy ceny ? Czego ? Ja run nie sprzedaje od momentu kiedy mam kilofy. Wiec nie wiem po ile stoją, może ty ty tak zawyżasz?
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: KOPALNIA
« Odpowiedź #34 dnia: 27 Lipiec 2022, 16:19:00 »
Fakt, nie doczytałem. Zawyliśmy ceny ? Czego ? Ja run nie sprzedaje od momentu kiedy mam kilofy. Wiec nie wiem po ile stoją, może ty ty tak zawyżasz?

No to podziękuj ludziom którzy z ceny 300 czy tam 400pp za 100 runek (jak od Ciebie kupowałem to była normalna cena), a teraz wystawiają 100 runek za 8k pp, czyli 20 razy drożej. Gdyby ceny runek były normalne to pewnie nie byłaby potrzebna taka zmiana bo kupienie runek do dostępu to byłoby max 10k, a nie tak jak teraz 80k pp


 

GrubasQ

Odp: KOPALNIA
« Odpowiedź #35 dnia: 27 Lipiec 2022, 16:57:18 »
Fakt, nie doczytałem. Zawyliśmy ceny ? Czego ? Ja run nie sprzedaje od momentu kiedy mam kilofy. Wiec nie wiem po ile stoją, może ty ty tak zawyżasz?

No to podziękuj ludziom którzy z ceny 300 czy tam 400pp za 100 runek (jak od Ciebie kupowałem to była normalna cena), a teraz wystawiają 100 runek za 8k pp, czyli 20 razy drożej. Gdyby ceny runek były normalne to pewnie nie byłaby potrzebna taka zmiana bo kupienie runek do dostępu to byłoby max 10k, a nie tak jak teraz 80k pp

Dlatego jeszcze raz ci mowie, bo malo osob ich ma kazdy ma wywalone, zamiast dodac jakiegos daily QUESTA na elite na te runy upijajace naprzyklad 10 na dzien, to mrozu 10 rzeczy na okolo rozpierdoli zeby 1 naprawic. To tak nie dziala i zawsze bedzie syf.
 

Mrozu

Odp: KOPALNIA
« Odpowiedź #36 dnia: 27 Lipiec 2022, 17:08:03 »
A czy Ciebie GrubasQ tu ktoś siłą trzyma, że tak narzekasz na wszystko co robię a i tak postacie zalogowane? Przypominam tylko temat, który masz tu podwieszony. https://mrozuots.pl/index.php?topic=2843.0
 
Osoby które lubią ten post: Alkoholik, Nyga Ricz

GrubasQ

Odp: KOPALNIA
« Odpowiedź #37 dnia: 27 Lipiec 2022, 17:35:05 »
A czy Ciebie GrubasQ tu ktoś siłą trzyma, że tak narzekasz na wszystko co robię a i tak postacie zalogowane? Przypominam tylko temat, który masz tu podwieszony. https://mrozuots.pl/index.php?topic=2843.0

Nie nikt mnie nie trzyma, ale moim zdaniem każdy by się wkurwil jakby ktoś cos kupił żeby mieć lepiej za złotówki a potem było by to popsute i nie używane wręcz do kosza ;) Ty tez.
 

Krzyż

  • Global Moderator
  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 74
  • Polubień: 61
  • Reputacja: 11
  • Gdzie Jest Krzyż!
    • Zobacz profil
Odp: KOPALNIA
« Odpowiedź #38 dnia: 28 Lipiec 2022, 22:58:38 »
Ja tylko tak informacyjnie, sprzedam 1k run za 20ep  8).
Pozdrawiam normalnych graczy.
 
Osoby które lubią ten post: Ressierek

Ressierek

Odp: KOPALNIA
« Odpowiedź #39 dnia: 29 Lipiec 2022, 18:15:57 »
Ja również informacyjnie mam z 17k na sprzedaż za EP