Here you can change website language:

Autor Wątek: Czar ms 250k  (Przeczytany 3529 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Garudoo

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Czar ms 250k
« dnia: 20 Lipiec 2017, 00:42:10 »
Czar msa od 250k ma bardzo mały zasięg wnioskuje o jego zwiększenie. Czar dla ed/rp i chyba ek(nie mam pewności) ma większy zasięg troszkę jest to krzywdzące dla tej profesji :/

Nie zagłębiałem się w ilość obrażeń ed i ms, są jakieś różnice pomiędzy nimi ? Chodzi mi tutaj o obrażenia z czarów, wiadome na rl ms ma dużo większe obrażenia a tutaj jak jest ? Może ktoś się wypowiedzieć. Ogólnie ms jest najmniej graną profesją, może potrzebuje ona lekkiego buffika :)

Reasumując, chciałbym by czar dla ms dostał zwiększony zasięg oraz otrzymać odpowiedź na te pytania :P czyli o ile procentowo ms bije więcej na tym otsie
« Ostatnia zmiana: 20 Lipiec 2017, 00:48:23 wysłana przez Garudoo »
 

KaKe HeRe

Odp: Czar ms 250k
« Odpowiedź #1 dnia: 20 Lipiec 2017, 10:06:19 »
Czemu nie?
Mrozu niech zwiekszy tez ue MS skoro potrafil zwiekszyc ur ED.
"Czarne chmury nad miastem przykryły blask słońca
Człowiek w człowieku widzi zabawkę-początek końca
Znów czarna owca wyróżnia się ze stada
Sobą pozostać w tych czasach wyzwanie nie lada"
 

Garudoo

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Czar ms 250k
« Odpowiedź #2 dnia: 20 Lipiec 2017, 13:16:45 »
Ms zawsze powinien więcej bić po to się nim gra nie ma parali ani czarów leczących.  Czar ma mniejszy zasięg i do expienia nie nadaję się lepiej używać tego od 150k bo i tak zabijam na hitka :p
Dalej jestem ciekaw jakie obrażenia zrobi ed i ms ? Mój ms 265k wali po 9mln w stwory a edek z podobnym lvl ile ?

Druga sprawa to jest dmg tych czarów od 250k biją ona za dużo. Ja bijąc jakich ed/ms po 250k zabijam ich solo nie są wstanie się wyleczyć(nie sprawdzałem dzisiaj jak mr lekko poprawiona). Lecz jeśli zmniejszymy obrażenia to przydało by się to już zrobić wszystkim profesją.  Jest to trochę smutne że od 250k lepiej jest używać do pk czarów obszarowych niż targetowych :/
 

Sznnycel

  • Dziadyga
  • *
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: -7
    • Zobacz profil
Odp: Czar ms 250k
« Odpowiedź #3 dnia: 20 Lipiec 2017, 15:09:02 »
W sumie, dalbym msowi wiekszy dmg i wiekszy zasieg. ed jest 100x lepszy od ms jakby to przemyslec.
 

Tomas

Odp: Czar ms 250k
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Lipiec 2017, 19:05:24 »
Ta zajebiscie krzywdzące hahah , ed/rp mają wieksze ue o 1 kratke , ale nie na całym obwodzie tylko góra/dół/lewo/prawo , strasznie jest na tym serwie pokrzywdzony ms jeśli chodzi o ue , list do prezydenta i papieża napiszcie żeby to zmienił. Ms zawsze był słaby na tego typu orsh , i to sie nie powinno zmieniać , musi być jakas najgorsza profesja , nie mogą być wszystkie równie , jak nie pasuje nikt nie rozkazuje grać komuś ms'em , jego jedyny atut to combo ue z mage tera , ale jego prawie nikt nie uzywa xd
 

nazern

Odp: Czar ms 250k
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Lipiec 2017, 22:24:51 »
Ale nie płacz Tomas okej ? Oraz ue na 250k ED, EK, RP mają dużo większy zasięg, bo MSa ma chyba na 1 kratke dookoła max na dwie, ja również wnioskuję o zwiększenie obszaru dla MSa, bo teraźniejszy jest żenujący to po pierwsze, a po drugie słyszałem od kogoś, że jego ue na 250k upijało, teraz nie upija, więc niezły MS
 

KaKe HeRe

Odp: Czar ms 250k
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Lipiec 2017, 22:57:48 »
Ue od 250k nigdy nie upijalo robi to spell od 150m
"Czarne chmury nad miastem przykryły blask słońca
Człowiek w człowieku widzi zabawkę-początek końca
Znów czarna owca wyróżnia się ze stada
Sobą pozostać w tych czasach wyzwanie nie lada"
 

Garudoo

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Czar ms 250k
« Odpowiedź #7 dnia: 23 Lipiec 2017, 21:33:04 »
Czyli szans nie ma na jego zwiększenie ? szkoda  :( warto było spróbować  :D
 

Mrozu

Odp: Czar ms 250k
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Lipiec 2017, 23:17:11 »
Czar został powiększony.