Rexia.PL > Skargi i Pochwały

4 MC USING VPN PK?

<< < (4/6) > >>

Omen:

--- Cytat: NELFISEK w 04 Styczeń 2023, 21:54:28 ---Ach tak ? A ile razy tak biegałem ? Na postaciach był na pallka sparking albo samgold więc co Ty za głupoty wygadujesz ? A ile razy Ciebie za takie coś zbanował nam powiedz

--- Koniec cytatu ---

Ciągle tak biegałeś 12 letni przychlascie, a mnie za co mial zbanowac jak ja nawet vpsa nie mam i nigdy nie miałem.  Karierowicze reksyjscy XD

Alkoholik:
Omen, na rexii przesiedziałes ostatnie 3 lata, 3 tygodnie na innym otsie minęły i piszesz „karierowicze reksyjscy” xDDD

Omen:

--- Cytat: Alkoholik w 05 Styczeń 2023, 09:27:28 ---Omen, na rexii przesiedziałes ostatnie 3 lata, 3 tygodnie na innym otsie minęły i piszesz „karierowicze reksyjscy” xDDD

--- Koniec cytatu ---

To juz wiesz dlaczego zasłużenie jestes top1 farmazonem na otsiku

Alkoholik:
Sory, miesiąc a na walki i tak wchodziłeś ;c

Top1 farmazon należy do ciebie i raczej prędko się to nie zmieni :/

Omen:
Ale po co próbujesz wcisnąć ludziom ten marny kit? Przecież każdy wie kto farmazoni przez całego otsa, a najlepsze jest to, że piszą do mnie ludzie z którymi grales, że masz nie rowno pod kopula i nie warto nawet tracić czasu żeby ci odpisywać się oki mr farmazon. Mogę nie grac i 5 lat, a ty nadal nie będziesz miał podjazdu do szefa za to nadal bedziesz spijal polewe zeby awansować na ST

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej