Rexia.PL > Pytania i Problemy

Niechęć nowych graczy

(1/3) > >>

ChceTylkoPostac:
Ogólnie to mam pytanie czy nadmierne pekowanie jednego randoma na mckach nie zniechęci go do gry?
MC Kurewski ERJEDEN cały czas pekuje sobie tego typa a znam go i wiem ze to random co gra od niedawna
Plus to nie pierwsza jego ofiara przemocy tibijskiej

Omen:
Z alkoholikiem bys sie dogadal konfituro

Omen Xd Here:
A może to jego brat.HMM

Najt:
Notatki juz piszesz? Zapisz sobie datę zajścia kto kiedy jak po co i gdzie i będziesz wpierdalac sie w rozmowę z swoimi pseudo dowodami jak Twoj mentor Alkoholik

psyho:
Witam pisze random na mc Xd To prawda ze jestem nowy i Jakieś Kut***  ciągle mnie napierdalali na expie jak full afka miałem ustawionego,  akurat mi to nie przeszkadza, że jakieś tam dwa niedorozwoje zacieszające michę bo zabijają full afka bota. Jedynie co mnie wkurwiało to ze dostawałem bana za rokkowanie postaci.  Oczywiście innym nowym graczom może to przeszkadzać tak samo już wiele razy widziałem ze nowy gracz pyta się cos po angielsku to inni go wprowadzają w błąd albo się z niego nabijają czy to w grze czy na dc.  Dla mnie niema problemu ze ktoś mi full afka bota zabija jeżeli to mu ego podwyższy czy przedłuży kuśke to ja mogę tylko dopingować taka osobę i gratulować jej :) ( wypowiadam się za siebie nie za innych graczy który takie nooby meczą)   Ustawiłem delay na 5 min w temple teraz juz bana nie dostane CHŁOPAKI ZAPRASZAM DZIS DO 00:00 BEDE BIEGAC MOZECIE SOBIE EGO PODBIC :)

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej