Rexia.PL > Propozycje

Propozycje do wiosennej aktualizacji

<< < (2/2)

mortris:
chyba nie tylko moje propozycje lecz wasze co napisaliście w tym temacie są ciekawe do wprowadzenia na serwer w wiosennej aktualizacji

remczaak:
Dodajcie w końcu jakiegos moba bądź loota do moba, z którego leci red piece of cloth. Przecież same fury to jakaś pomyłka + te 1000 sztuk na losta to w ogóle obłęd.1 spot, który jest wiecznie obstawiony a i tak jest ich tam tylko kilka. Brak tego na rynku a jak juz to 200pp za 100szt  :-X

mortris:
przyznacie gracze że chyba moje propozycje coś by zmieniły i ja się staram żeby dużo więcej grało osób oraz nie afczyło a po za tym każdy narzeka a nie da propozycji jakiś innych fajnych żeby coś tutaj zmienić na tym serwerze i żeby graczy nowych przybyło, ożył serwer tyko gracz napisał pod tematem że zajeżdża metinem. Ale jakby @Mrozu sensownie by zrobił te propozycje moje co podałem i je wprowadził do wiosennej aktualizacji to mi się wydaje że lepiej się by grało i więcej do roboty by było.

Powiększenie i przerobienie temple i depo tak jak ktoś w innym temacie napisał żeby to było w wiosennej aktualizacji wprowadzone zostało bo to jest na + bo teraz to za małe jest temple oraz depo.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej