Rexia.PL > Propozycje

Propozycje wiosennej aktualizacji 2023 okiem świeżaka

<< < (2/5) > >>

Omen:

--- Cytat: Cachmaker w 12 Luty 2023, 00:51:30 ---daily akurat zostawic, pomoga to powyzej 700k lvl , wydajesz pare pkt u patryka czy jakis prosty task u kuby i wpada ladnnych pare lvl

a omen ssie chuja dla sandala gdy harfa go rucha w dupe

--- Koniec cytatu ---

pomyliles mnie z twoja matka randomie

harfa to git

cyniogitejro:
przeciez juz od dawna wiadomym jest ze mrozu nie chce zeby byly gildie na tym serwerze, to do 6 pdpkt @Verin

a co do reszty to wiadome chyba jest dla kazdego ze tibia to nie jest normalny mmorpg w ktorym masz questy od 1lvla i masz pokazane aktywnosci ktore mozesz wykonac itd ciag misji fabularnych i jakies side questy - dlatego nie bedziesz prowadzony za raczke i sam musisz odkryc co sie dzieje na otsie

taski byly kiedys dobre a obecnie sa tylko do achi byly wprowadzone dawno temu i moze przydalby sie rework

a jako moja propozycje proponuje wyjebac bugfindera z achi - obecnie niemozliwy do zrobienia praktycznie achi i z kazdym dniem bugow coraz mniej

i zmniejszenie liczb wiadomosci do marszalka 2x albo 4x

Verin:
Masz rację, tibia to nie gra gdzie fabuła Cie prowadzi od 1 lv, ale to jest kolejny problem na Rexii, który zauwazyłem i opisałem w wiadomości wyżej, że za poszczególne eventy/aktywności nagrody są słabe i nie zachęcające do ich robienia.
Jeśli coś ma fajne nagrody i jest opłacalne to oczywiste, że każdy to będzie robił dla zarobku, itemów, czy expa.
A na otsie często te nagrody są nijakie, albo zrobione pod high level graczy po kilkua rebornach, bo nagroda rzędu 300-800lv może satysfakcjonować gracza po 3-5 rebach, ale dla mnie to jest dosłownie nic, bo ja w takim samym czasie, albo i szybciej zdobędę to na expie.
Uważam, że ots w jakiś sposób musi delikatnie zaznajamiać nowych z kontentem jaki oferuje, bo skoro takie dungeon już jest zrobiony to czemu ma się marnować i być zapomniany? Trochę to bezsensu.
Zamienić zadania daily u Kuby z temple z "zabij z mobow za x expa", na takiego, którego opisywałem w poście to chyba nie był by jakiś kosmiczny problem, a już gra by zmusiła nowych graczy, żeby korzystali z atrakcji jakie oferuje ots i poznali go trochę :D

Alkoholik:

--- Cytat: Omen w 12 Luty 2023, 03:36:44 ---
--- Cytat: Cachmaker w 12 Luty 2023, 00:51:30 ---daily akurat zostawic, pomoga to powyzej 700k lvl , wydajesz pare pkt u patryka czy jakis prosty task u kuby i wpada ladnnych pare lvl

a omen ssie chuja dla sandala gdy harfa go rucha w dupe

--- Koniec cytatu ---

pomyliles mnie z twoja matka randomie

harfa to git

--- Koniec cytatu ---

harfa to git a braciszek sandal pisal ze mu dupe obrabiales, taki wlasnie jestes farmazon i falszywy pies



pozdrawaiam wyjasniony po raz 357 z argumentami a ty dalej pisz farmazon bez argumentow <3

Co do propozycji to fajne, dodałyby "świeżosci" ale pewnie czasochłonne zmiany.

Krzychu:
alko a te 357 razy to liczyles? co jesli 356? albo 358?
 :(

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej