Rexia.PL > Pytania i Problemy

Co usunąć z Random Lost Item?

<< < (3/3)

Verin:

--- Cytat: Mrozu w 22 Marzec 2023, 15:08:14 ---Tylko, że wtedy osoby, które nie chcą mieć unikatowej lalki, która jest tylko do domku płakaliby, że czemu takie rzeczy są w boxie skoro żaden z nich pożytek, a niewiadomo czy się sprzeda i za ile  :D

--- Koniec cytatu ---

Zgadza się @Mrozu dlatego napisałem, żeby te itemy pokroju unikatowego golden falconu, czy mastkotki były dodatkiem do czegoś w lost boxie, tak jak wspomniałem o lost bp, że istniał by jakiś % szansy, że wraz z tym przykladowym lost bp jest szansa, że będzie się w nim znajdował golden falcon, lub maskotka i dzięki temu popyt na otwieranie lost boxów na pewno wzrośnie, nawet mając chujowy drop zawsze będzie szansa na coś fajnego, a te miłe dodatki może będą na rynku wysoko cenione? kto wie, to już wolny rynek zadecyduje :D Jak dla mnie same plusy ;)

szympeqq:
Proponuję wywalić lost legs, lost bp, lost sword, lost wand. Zamiast lost knight armor dodać lost mage armor? Lost shield i lost boots bym zostawił, żeby pozostawić też wątpliwość, że jednak poleci coś gorszego.
VC bym nie dodawał bo musiałoby być ich 200? 300? 400?

Ilości upgrade oraz rc, ec itp raczej są okej.

Do przemyślenia jack frost doll, który miałby najniższy % szans? Dream access chyba zbyt rare jeszcze, żeby go tu dodawać.

Verin:
Inspirując się ligą legend i tym jak tam działają openingi skrzynek przyszło mi do głowy, że do tych najtańszych przedmiotów, które zostaną w boxie i powodują, że gracz na openingu jest stratny te 70-80% premium punktów można dodać szanse, że wraz z tym tanim itemem poleci kolejny Lost box, ale tego boxa nie będzie się dało sprzedać, będzie on przypisany do osoby, która otwierała poprzedniego i jedynie co może zrobić to go otworzyć.
Nie wiem jak to od strony technicznej wygląda, czy coś takiego jest bardzo trudne do realizacji, ale moim zdaniem ten pomysł ma potencjał :D

Krzychu:
lost sword,buty,bp(zwykly)legi,knight armor,shield,wand,kusza <- jak na moje calkowicie do wyjebania te itemy, sa warte ulamek wartosci boxa a i tak sie nie sprzedaja xD

Krzychu:

--- Cytat: Mrozu w 22 Marzec 2023, 15:08:14 ---Tylko, że wtedy osoby, które nie chcą mieć unikatowej lalki, która jest tylko do domku płakaliby, że czemu takie rzeczy są w boxie skoro żaden z nich pożytek, a niewiadomo czy się sprzeda i za ile  :D

--- Koniec cytatu ---

ogrodnik by skupywal hurtowo  ;D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej