Rexia.PL > Pytania i Problemy

Co usunąć z Random Lost Item?

<< < (2/3) > >>

Omen:

--- Cytat: Mrozu w 21 Marzec 2023, 13:03:41 ---Tu macie na screenie co z niego może wylecieć, a jeżeli chodzi o zakresy itemów stackujących się to wyglądają tak:
rexia coin - od 100 do 200.
exp coin od 70 do 100.
upgrade +25 od 20 do 25.
booster od 20 do 30.
upgrade +30 od 15 do 20.


Proszę o info co byście wywalili (tylko nie przesadzajcie), a w itemach co się stackują jak byście zmienili zakres ile czego może wylecieć?
Można też coś dodać np vampire coiny, tylko w jakim zakresie?

--- Koniec cytatu ---

Na tym screenie co wstawiles nie widac upki +30 ani boostera wiec jak to jest

Verin:
Moim zdaniem do wywalenie w pierwszej kolejności są lost legi, lost shield, lost bootsy.

Może z lost ring'a i lost skull'a zrobić zestaw? To znaczy, żeby te itemy wypadało razem jako pakiet, dalej ich wartość nie dochodzi nawet do połowy wartości lost boxa, ale zawsze było by to takie combo, które od razu jest użyteczne, praktyczne do gry.

Świetnym pomysłem jest dodanie do boxa outfitów, mountów.

Wiadomo, że w boxie nie może być samych drogich rzeczy bo ich otwieranie nie miało by sensu, a wszystkie przedmioty straciły by na wartości, ale może do tych skrajne tanich rzeczy dodać coś unikatowego, co w praktycznie nic nie daje, ale jest jakąś tam wizualną zabawką.
Np. Dodać jakiś % szans, że jeśli dropnie graczowi  Lost BP z boxa to może znajdować się w nim golden falcon, ale nie będzie złoty, tylko na przykład... fioletowy?
Niby taka pierdoła, a myślę że nie jedna osoba by chciała do domku taki unikat.
Albo dodanie jakiś customowych maskotek, które można zdobyć tylko z boxa, też uważam, że jest zajebistym pomysłem, który zachęcił by graczy do otwierania boxów, szczególnie kolekcjonerów.

mortris:
Dobrze napisał @Verin  o takiego czegoś dodaniu:

Np. Dodać jakiś % szans, że jeśli dropnie graczowi  Lost BP z boxa to może znajdować się w nim golden falcon, ale nie będzie złoty, tylko na przykład... fioletowy?
Niby taka pierdoła, a myślę że nie jedna osoba by chciała do domku taki unikat.
Albo dodanie jakiś customowych maskotek, które można zdobyć tylko z boxa, też uważam, że jest zajebistym pomysłem, który zachęcił by graczy do otwierania boxów, szczególnie kolekcjonerów.

Fajne pomysły dał i muszą być wprowadzone przez @Mrozu

Mrozu:
Tylko, że wtedy osoby, które nie chcą mieć unikatowej lalki, która jest tylko do domku płakaliby, że czemu takie rzeczy są w boxie skoro żaden z nich pożytek, a niewiadomo czy się sprzeda i za ile  :D

mortris:
@Mrozu to wymyśl coś żeby te maskotki miały też inne zastosowanie niż tylko ozdoba i dodać to do wiosennej aktualizacji

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

There was an error while thanking
Lubiee...
Idź do wersji pełnej