Here you can change website language:

Autor Wątek: Propozycja przywrócenia Supporta do życia.  (Przeczytany 2249 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Verin

Propozycja przywrócenia Supporta do życia.
« dnia: 05 Kwiecień 2023, 18:00:04 »
Wczoraj 04.04 weszła aktualizacja, która zmniejszyła leczenie supporta o 20%, co moim zdaniem jest wielką pomyłką.

Jakie do tej pory support odgrywał role na serwerze?
-Zbieraczka.
-Wsparcie dla knighta na questach.

Moim zdaniem był przydatny, dokładał przyjemny damage, jednocześnie potrafił bloknąć moba na questach z Elite Diabolic Imp, czy Lizardoxami, mógł exetnąć i odratować sytuacje w kryzysowych momentach.

Obecnie do takich rzeczy nie nadaję się już kompletnie, mam zbudowaną skale porównawczą, ponieważ wczoraj wieczorem czyściłem questy na elicie (mam suppa 4 reb, z full eq, z lost gobletem) i do jakiegokolwiek blokowania się już nie nadaje.
Tam gdzie shinobi 3 reb stał bez problemu, ja 4 reb support z full eq, dusiłem się i walczyłem o przeżycie.

Argumentem Mroza jest fakt, że supporta ciężko było zabić, co nie trafia do mnie zupełnie bo co ma pvp, do npvp? Dlatego, że support nie był zbalansowały w pvp został obecnie totalnie zniszczony jako profesja.

Jeśli Mrozu wczoraj sobie nie żartowałeś pisząc na dc, że chcesz aby supportem bardziej opłacało się grać pod manę to jest to bardzo słaba decyzja.
Obecnie sio supporta jest beznadziejnie, rzadko wgl się go używa, obrażeń też nie robi najlepszych, nie może używać ue dla maga od 4 reba, na manie ustoi mniej niż mag, podsumowując to support jest teraz gorszym magiem, a podkreślę że już ms jest uważany za nieprzydatną profesję w kwestii RPG.

Support to w końcu postać Npvp, czyli moim zdaniem powinien być chociaż użyteczny w aspektach RPG.
Robienie z tej profesji drugiego, gorszego maga jest po prostu błędną decyzją i już kompletnie uśmierci tą profesję, przez brak praktycznego zastosowania w grze nikt nie będzie jej używał.


Uważam, że leczenie supporta powinno wrócić do wartości przed update, bo to nie było w żadnym razie problemem tej profesji.
Zmniejszony powinien zostać tylko jego pancerz PVP.

Jeśli Mrozu masz wizje zrobienia z supporta postaci magicznej to powinna dostać coś w zamian za to osłabienie, może większy damage, może sio, które znowu będzie użyteczne, bo obecnie ta profesja nie nadaje się kompletnie do niczego.

Pozdrawiam :D
« Ostatnia zmiana: 05 Kwiecień 2023, 18:03:51 wysłana przez Verin »
 
Osoby które lubią ten post: Hollco

Krzychu

Odp: Propozycja przywrócenia Supporta do życia.
« Odpowiedź #1 dnia: 05 Kwiecień 2023, 18:04:14 »
w zadnym wypadku ta zmiana nie powinna zostac usuneita, te supporty potrzebowaly nerfa ALE NIE TAKIEGO

uwazam ze powinienes troche nad tym posiedzie potestowac, ale ja proponuje 10% mniej niz bylo przed update i powinno byc git
 

remczaak

Odp: Propozycja przywrócenia Supporta do życia.
« Odpowiedź #2 dnia: 05 Kwiecień 2023, 18:06:42 »
10% mniej, ale niech tez da kilka % dmg zeby sie balansowało
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Propozycja przywrócenia Supporta do życia.
« Odpowiedź #3 dnia: 05 Kwiecień 2023, 18:09:46 »
Ja podtrzymuje to co kiedys pisalem, czyli zwiększenie DMG, a sam zaproponowałeś że możesz zwiększyć DMG w graczy a nie w potworki, co nie wpłynęło by znacznie na rozgrywke a jedynie na PVP.

Ewentualnie juz takie skrajne rozwiązanie to zablokowanie możliwości używania lost wanda przez supporty, wtedy z vatus morta można bić i jest troszkę lepiej.


 

Mrozu

Odp: Propozycja przywrócenia Supporta do życia.
« Odpowiedź #4 dnia: 05 Kwiecień 2023, 18:11:40 »
Wczoraj wieczorem zwiększyłem to z 30% do 10%
 
Osoby które lubią ten post: High

ChceTylkoPostac

Odp: Propozycja przywrócenia Supporta do życia.
« Odpowiedź #5 dnia: 08 Kwiecień 2023, 01:48:54 »
cipeczki z eurowizji płaczą bo questów bez supportów to już sie nie da zrobić ojojoj
 

Krzychu

Odp: Propozycja przywrócenia Supporta do życia.
« Odpowiedź #6 dnia: 08 Kwiecień 2023, 01:56:12 »
ziomus ja zrobie wiecej questow magiem niz ty jakimikolwiek charkami jestes takim rozjebanym zlodziejem bez umiejetnosci, zrob cos pozytecznego w zyciu a nie ludzi opierdalasz przez rok na otsie kurwo
 
Osoby które lubią ten post: remczaak

ChceTylkoPostac

Odp: Propozycja przywrócenia Supporta do życia.
« Odpowiedź #7 dnia: 14 Kwiecień 2023, 00:08:40 »
ziomus ja zrobie wiecej questow magiem niz ty jakimikolwiek charkami jestes takim rozjebanym zlodziejem bez umiejetnosci, zrob cos pozytecznego w zyciu a nie ludzi opierdalasz przez rok na otsie kurwo
spytaj alkusa czy mi loda zrobi za 50zl może się skusi pies jebany już raz sie skusił
 
Osoby które lubią ten post: Lays

Hollco

  • Przybysz
  • *
  • Wiadomości: 1
  • Reputacja: 0
    • Zobacz profil
Odp: Propozycja przywrócenia Supporta do życia.
« Odpowiedź #8 dnia: 18 Kwiecień 2023, 20:12:42 »
another solution you can add item in market to change vocation from support to any other vocation ,,,  you made all player left supp or Throw it to collect gold
 

High

Odp: Propozycja przywrócenia Supporta do życia.
« Odpowiedź #9 dnia: 20 Kwiecień 2023, 15:18:18 »
Wczoraj wieczorem zwiększyłem to z 30% do 10%

Testowalem i 4 reb supp ledwo stoii na mage bombie przy 4 impach z full lostem 96% resista, to zal jest mrozu, Te 10% heala co odjeliscie to praktycznie tak jakbys zajebal te 10% resisita i zostawil tyle co sie leczyl to jest przesada ! , te 10% heala robi gigantyczna roznice, juz nie wspomne o innych questach jak ledwo na elicie stoii, jako profesja npvp powinien sie leczyc tyle co inne klasy i moc kozystac z kazdego spella , 10% Wartosci heala jest rowne 10% ressista xaxaxx
« Ostatnia zmiana: 20 Kwiecień 2023, 15:22:31 wysłana przez High »
 

GrubasQ

Odp: Propozycja przywrócenia Supporta do życia.
« Odpowiedź #10 dnia: 20 Kwiecień 2023, 17:23:46 »
Od samego poczatku bylo mowione ze jest to profesja dla osob co chca grac RPG, dlatego tez nie mogly sie bic nawzajem. Po czym paru osoba to przeszkadzalo....
Nastepna sprawa jest taka ze byl fajny uzytek z tych profesji na Questy po czym znowu cos komus nie pasowalo i usunal mas resy do takiego stopnia ze wgl nikt ich nie uzywa...

Nastepna sprawa, znowu cos komus przeszkadzalo bo nie mogli zabic supporta to plakali zeby heala mu zmniejszyc bo sie supporta zabic nie da, gdzie zamyslbym zeby one byly dla rpg a nie dla pk... Wiec nie wiem co ten heal komu przeszkadzal.

Koniec koncow wyszlo ze rozjebany jest support pod kazdym wzgledem teraz procz zbierania nim itemow do niczego innego sie poprostu nie nadaje.

Dalem Mrozowi propozycje na jego temat typu zeby wlaczyl mas resy jakie byly, ale zeby tylko 6 reb mogl z nich korzystac, wtedy troche by go to uratowalo... A druga sprawa ze wtedy oplacaloby sie wbijac tym suppem 6 reba wlasnie po to.... Bo teraz to do niczego on nawet szkoda na nim reba wbijac.

A ostatnia propozycja wyjebac te supporty i dac mozliwosc wybrania profesji.... wtedy byloby najsprawiedliwiej dla kazdego.
 
Osoby które lubią ten post: High

High

Odp: Propozycja przywrócenia Supporta do życia.
« Odpowiedź #11 dnia: 20 Kwiecień 2023, 20:49:13 »
Od samego poczatku bylo mowione ze jest to profesja dla osob co chca grac RPG, dlatego tez nie mogly sie bic nawzajem. Po czym paru osoba to przeszkadzalo....
Nastepna sprawa jest taka ze byl fajny uzytek z tych profesji na Questy po czym znowu cos komus nie pasowalo i usunal mas resy do takiego stopnia ze wgl nikt ich nie uzywa...

Nastepna sprawa, znowu cos komus przeszkadzalo bo nie mogli zabic supporta to plakali zeby heala mu zmniejszyc bo sie supporta zabic nie da, gdzie zamyslbym zeby one byly dla rpg a nie dla pk... Wiec nie wiem co ten heal komu przeszkadzal.

Koniec koncow wyszlo ze rozjebany jest support pod kazdym wzgledem teraz procz zbierania nim itemow do niczego innego sie poprostu nie nadaje.

Dalem Mrozowi propozycje na jego temat typu zeby wlaczyl mas resy jakie byly, ale zeby tylko 6 reb mogl z nich korzystac, wtedy troche by go to uratowalo... A druga sprawa ze wtedy oplacaloby sie wbijac tym suppem 6 reba wlasnie po to.... Bo teraz to do niczego on nawet szkoda na nim reba wbijac.

A ostatnia propozycja wyjebac te supporty i dac mozliwosc wybrania profesji.... wtedy byloby najsprawiedliwiej dla kazdego.

Popieram całkowicie,  to jest porazka aktualnie. Mrozu przywróć stare leczenie bo jest tragedia, ta postac sie nie nadaje na questy wcale aktualnie, ma o 400k wiecej heala niz mag co to ma byc wgle, Spellem ek ktory ma cooldown chyba 700ms , czyli  na sekunde nagle sie leczy o prawie MILION MNIEJ DO CHUJA PANA . to jakos 3% na 1 heala, czyli ogolnie leczy sie o 5% swojego aktualnego hp mniej niz przed odjeciem , to ogromny debuff a nie delikatne oslabienie!!!!!!!!!, postac RPG KTORA NIE MOZNA NAWET GRAC RPG BO NA ELITE QUESTACH na 4 REBIE Z full EQ sobie nie radzi, aktualnie pp wywalone w bloto  na postacie ktore ludzie na questy robili bo jest TRASH , takie moje zdanie, zjebaliscie klase. 

WNIOSKUJE JAK WYZEJ ^

* Uważam, że leczenie supporta powinno wrócić do wartości przed update, bo to nie było w żadnym razie problemem tej profesji, aktualnie to jest najwiekszy problem ten Profsji !
Zmniejszony powinien zostać tylko jego pancerz PVP


Support powinien byc czolowa postacia Gry RPG bez ktorej przejscie questow pozostalymi charami bedzie duzooo ciezsze z uwagi ze to NPVP  !
« Ostatnia zmiana: 20 Kwiecień 2023, 21:02:46 wysłana przez High »
 
Osoby które lubią ten post: Cachmaker

Omen

Odp: Propozycja przywrócenia Supporta do życia.
« Odpowiedź #12 dnia: 22 Kwiecień 2023, 03:05:38 »
Wszystko bylo cacy jak resjer mial Fantazje, a jak sie juz jej pozbyl to zaczal sie placz o supporty i pucowanie galy jak to ma alkoholik w zwyczaju. Wypierdol te supporty i tak sie do niczego nie nadaja
 

High

Odp: Propozycja przywrócenia Supporta do życia.
« Odpowiedź #13 dnia: 01 Maj 2023, 15:44:55 »
MROZU NAPRAW SUPPORTA KURWA MAC