Here you can change website language:

Autor Wątek: Propozycje Do Letniej Aktualizacji  (Przeczytany 8820 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Octavia

Odp: Propozycje Do Letniej Aktualizacji
« Odpowiedź #30 dnia: 04 Czerwiec 2023, 12:50:19 »
Mrozu jeżeli zmieniasz zasady to powinieneś dodać na stronie jakiś wpis na ten temat i dokładnie opisać co jak działa a nie ty ustalasz z 5 osobami że nie ma np statusu randoma na dc a reszta na otsie o tym nie wie bo nie każdy czyta dc ;). Jak coś zmieniasz to daj opis żeby każdy wiedział a nie że kurwa że wiedzą tylko ludzi z jednej lub drugiej gildii. Mi tak rsa wjebali bo nawet nie wiedziałem że ten status zniknał xdd. I tak często robisz że zmieniasz zasady, ale tylko ludzie z dc wiedza i tylko ci którzy aktualnie go czytają, bo wyobraź sobie że niektórzy wchodzą na tego dc raz na x czasu i nie chce im się scrolować 1000 wiadomości :p. Generalnie ja nw co by się twraz musiało stać żeby rexia trochę odżyła
 
Osoby które lubią ten post: Krzychu, Verin

Sandal

Odp: Propozycje Do Letniej Aktualizacji
« Odpowiedź #31 dnia: 04 Czerwiec 2023, 14:50:28 »
Płacz o status RANDOMA xddd teraz o status płaczą a jakiś czas temu dla randomow rsy wbijali xdd
 
Osoby które lubią ten post: Omen

Octavia

Odp: Propozycje Do Letniej Aktualizacji
« Odpowiedź #32 dnia: 04 Czerwiec 2023, 15:30:30 »
Tylko ci którzy są w gildiach nie rozumieją że random na tym otsie nie ma życia bez statusu taka prawda, za statusu randoma grało w chuj więcej osób
 

Najt

Odp: Propozycje Do Letniej Aktualizacji
« Odpowiedź #33 dnia: 04 Czerwiec 2023, 15:32:31 »
Tylko, że jak Ty tak zachwalasz tego randoma to przytoczę Ci sytuację z życia wzięta. Podczas statusu Random mógł Ci bezkarnie srać do buzi , a Ty nawet nie mogłeś go zabić
 
Osoby które lubią ten post: vitamins

Octavia

Odp: Propozycje Do Letniej Aktualizacji
« Odpowiedź #34 dnia: 04 Czerwiec 2023, 15:48:55 »
A teraz nie ma życia, bo gildie gnojom każdego :D
 

Octavia

Odp: Propozycje Do Letniej Aktualizacji
« Odpowiedź #35 dnia: 04 Czerwiec 2023, 15:53:59 »
Nie ważne czy random wam matki wyzywa czy nie i tak jest zabijany x razy dziennie, Serwer stoi zbyt długo i taka prawda że jak random sobie wejdzie pograć to za tydzień wyjdzie z otsa bo go napierdalają a jest taka przepaść w postaciach, itemach i rebornach że i tak nie jest w stanie nic Wam zrobić :p
 
 

GxC

Odp: Propozycje Do Letniej Aktualizacji
« Odpowiedź #36 dnia: 04 Czerwiec 2023, 16:06:05 »
Nie ważne czy random wam matki wyzywa czy nie i tak jest zabijany x razy dziennie, Serwer stoi zbyt długo i taka prawda że jak random sobie wejdzie pograć to za tydzień wyjdzie z otsa bo go napierdalają a jest taka przepaść w postaciach, itemach i rebornach że i tak nie jest w stanie nic Wam zrobić :p
ogólnie jeżeli ktoś z statusem Cię zwyzywał/ zabił/ przeszkadzał to jak wysłałeś "białko" na niego do Mroza to albo ściągał z typa status albo dawał warna ( ostrzeżenie że next time ściąga status )
 

Verin

Odp: Propozycje Do Letniej Aktualizacji
« Odpowiedź #37 dnia: 04 Czerwiec 2023, 16:09:03 »
To nie jest prawda, że random mógł srać do mordy bo miał taki status, jeśli jakkolwiek Ci podpadł, chociażby Cie zwyzywał, czy z premedytacją utrudniał Ci expa i miałeś na do dowód screen/nagranie to mogłeś go napierdalać.
Ja swego czasu miałem kose z Japsonkiem (gość, który lubić robić sportowe czystki expowisk) i jako, że wszedłem z nim w konwersacje i go zwyzywałem miał przyzwolenie od Mroza na bezkarne bicie mojej osoby :D

A czy bycie bycie random jest takie przejebane?
Byłem randomem i w guildii dominującej na otsie, teraz jestem gnojony i największy spokój miałem będąc randomem, uwierz mi, że wtedy ma się najspokojniejsze życie na otsie.
 

Najt

Odp: Propozycje Do Letniej Aktualizacji
« Odpowiedź #38 dnia: 04 Czerwiec 2023, 16:09:49 »
Jak dla mnie cały ten status nie trzymał się kupy za dużo w nim łuk było najpierw Mrozu pielęgnował Randomow następnie jednak bez gildii to nie ots i dalej nie wiadomo na czym ten ots stoi 
 

Octavia

Odp: Propozycje Do Letniej Aktualizacji
« Odpowiedź #39 dnia: 04 Czerwiec 2023, 16:16:13 »
@Najt czemu quest makerzy np przestali grać ?. Pomagali Wam questy robić a jak wszedł 6 reb to zaczeliście ich gnoić a chłopom się nie chciało pilnować bota
 

Verin

Odp: Propozycje Do Letniej Aktualizacji
« Odpowiedź #40 dnia: 04 Czerwiec 2023, 16:17:00 »
Moim zdaniem to nie jest problem tego, że status randoma to ogólnie był zły koncept, tylko wina braku sprecyzowanego regulaminu.
Cały czas coś się zmienia w wyniku dyskusji na dc, a Mrozu nigdzie tego nie ogłasza.
Ja połowy rzeczy to dowiedziałem się na otsie od graczy, chociażby właśnie o statusie randoma.

Na otsie powinien być sprecyzowany regulamin, co wolno konkretnej grupie graczy, a co nie, powinny być sprecyzowane kary: ban na 24h, 3 dni, tydzien, 2 tyg i OSTATCZNOŚĆ to zabranie postaci, a nie tak jak to wygląda obecnie, że wszystko zależy od nastroju właściciela i nikt nic nie wie, bo mam wrażenie, że sam Mrozu nie raz już się gubi w tym co zostało ustalone, ale też się nie dziwie, skoro zmiany są poczęte często przez losowe dyskusje na dc, a potem nigdzie to nie jest oficjalne ogłaszane.
 

Ribery

Odp: Propozycje Do Letniej Aktualizacji
« Odpowiedź #41 dnia: 04 Czerwiec 2023, 16:23:44 »
Płacz o status RANDOMA xddd teraz o status płaczą a jakiś czas temu dla randomow rsy wbijali xdd

Uwierz mi że byliśmy w szoku jak Mrozu pozwolił malinki wbijać, po tym jak jakiś typ zaczął wbijać rsy na serwie wyszła gówno burza że random może wbijać rsy a gildie nie. Z tego co pamiętam walczyliśmy o to żeby malinki mogli wszyscy wbijać albo nikt, Mroźny stwierdził że zaszaleje i każdemu pozwolił.

Nie ważne czy random wam matki wyzywa czy nie i tak jest zabijany x razy dziennie, Serwer stoi zbyt długo i taka prawda że jak random sobie wejdzie pograć to za tydzień wyjdzie z otsa bo go napierdalają a jest taka przepaść w postaciach, itemach i rebornach że i tak nie jest w stanie nic Wam zrobić :p
 
Ja wbiłem na rexie po 9 letniej przerwie tibijskiej, rexia jest łatwym otsem i po pół roku grania już nie odstawałem jakoś bardzo od topki i uwierz mi że łatwego życia nie miałem bo nie jestem graczem który próbuje mieć dobre relacje ze wszystkimi ;). Na otsie masz expy no loss i to powinno wystarczyć do wyexpienia się.
 

Octavia

Odp: Propozycje Do Letniej Aktualizacji
« Odpowiedź #42 dnia: 04 Czerwiec 2023, 16:29:26 »
Tak tylko na tych no losach to robisz 5 razy mniej expa niż na normalnym respie. A te hh no loss to już wgle żenada. Teraz to nawet nie ma Ci kto qiesta na loście wybić więc o czym my tu gadamy xd
 

GxC

Odp: Propozycje Do Letniej Aktualizacji
« Odpowiedź #43 dnia: 04 Czerwiec 2023, 16:48:43 »
Tak tylko na tych no losach to robisz 5 razy mniej expa niż na normalnym respie. A te hh no loss to już wgle żenada. Teraz to nawet nie ma Ci kto qiesta na loście wybić więc o czym my tu gadamy xd
zawsze możesz chary kupić podpiąć wagon i czyścić
 

Octavia

Odp: Propozycje Do Letniej Aktualizacji
« Odpowiedź #44 dnia: 04 Czerwiec 2023, 16:58:27 »
Jak zaczne no lossy gnoić to reszta randomów nie będzie miała gdzie expić. Rozwiązanie dla mnie spoko ale dla reszty którzy już życia nie mają to takie chujowe, na no lossach powinno być npvp