Here you can change website language:

Autor Wątek: Propozycje  (Przeczytany 662 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Propozycje
« dnia: 12 Luty 2024, 20:31:42 »
Cześć Mrozu wrzucam Ci tu kilka propozycji które pisałem na discordzie ale gdzieś zniknęły i pewnie o nich nawet nie widziałeś:

- naprawienie magii (z magi na 5 poziomie bije się całe 5k więcej niż na 1 poziomie a zużyte 30 kusz)

- itemy typu mini staminy staminery itp skoro maja limit czasowy to może znieść limit użyć na 5-6 rebornie

- odblokowanie mobow taskowych na huntingu bez ograniczeń lvlowych (taski typu serpenty, tortoise) bo kupując 6 czy w przyszłości 7 reba bez achi nie zrobisz full achi, albo wyjebac z taskow te moby z bramek lvlowych i zastąpić czymś innym

- podkręcić jakoś ten system z soul postaci bo narazie są słabe profity i nikt z tego nie korzysta

- guild bonus to samo co wyżej podkręcić np boosta dmg do 5% (jakieś ciasteczka które lecą z mobow dają 10% a quest na którego trzeba zrobić dostęp zapłacić i zrobić questa daje 1 czy tam 2%)

- zrobić coś z ultrasami bo task na Brown poce jest co 2 dni a leci tam 300-400 szmatek dziennie (ja proponuje blokadę wejścia dla supportów tak jak było kiedyś skoro nie da się ich zabic i bramka lvlowa od 200k)

Chyba na tyle jak coś mi się przypomni to będę aktualizował


 
Osoby które lubią ten post: Flexy

vitamins

Odp: Propozycje
« Odpowiedź #1 dnia: 12 Luty 2024, 20:33:58 »
co do ultrasow, co ci da zablokowanie wejscia dla supportow jak ludzie beda stawiac tam 150k chary
 

Ribery

Odp: Propozycje
« Odpowiedź #2 dnia: 12 Luty 2024, 20:37:16 »
Niech kolega przeczyta co Alkoholik dalej napisał,Pozdrawiam
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Propozycje
« Odpowiedź #3 dnia: 13 Luty 2024, 19:42:36 »
A dodałbym jeszcze:

- zmniejszenie intensywności eventow (5 razy w tygodniu to za dużo) na 2 razy w tygodniu (raz special raz castle)


 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Propozycje
« Odpowiedź #4 dnia: 20 Luty 2024, 18:38:51 »
Halo jest tu jakiś owner?


 

Omen

Odp: Propozycje
« Odpowiedź #5 dnia: 20 Luty 2024, 18:39:17 »
ta, pytaj co chcesz wiedziec
 

Sandal

Odp: Propozycje
« Odpowiedź #6 dnia: 20 Luty 2024, 18:39:41 »
Cześć Mrozu wrzucam Ci tu kilka propozycji które pisałem na discordzie ale gdzieś zniknęły i pewnie o nich nawet nie widziałeś:

- naprawienie magii (z magi na 5 poziomie bije się całe 5k więcej niż na 1 poziomie a zużyte 30 kusz)

- itemy typu mini staminy staminery itp skoro maja limit czasowy to może znieść limit użyć na 5-6 rebornie

- odblokowanie mobow taskowych na huntingu bez ograniczeń lvlowych (taski typu serpenty, tortoise) bo kupując 6 czy w przyszłości 7 reba bez achi nie zrobisz full achi, albo wyjebac z taskow te moby z bramek lvlowych i zastąpić czymś innym

- podkręcić jakoś ten system z soul postaci bo narazie są słabe profity i nikt z tego nie korzysta

- guild bonus to samo co wyżej podkręcić np boosta dmg do 5% (jakieś ciasteczka które lecą z mobow dają 10% a quest na którego trzeba zrobić dostęp zapłacić i zrobić questa daje 1 czy tam 2%)

- zrobić coś z ultrasami bo task na Brown poce jest co 2 dni a leci tam 300-400 szmatek dziennie (ja proponuje blokadę wejścia dla supportów tak jak było kiedyś skoro nie da się ich zabic i bramka lvlowa od 200k)

Chyba na tyle jak coś mi się przypomni to będę aktualizował


O jezu ale pomysły ....

ALKO NA TUTORA WIDAĆ ŻE SIĘ STARA CHŁOPAK W 100%
 

Alkoholik

  • Zasłużony
  • Mistrz Pióra
  • *
  • Wiadomości: 1873
  • Polubień: 701
  • Reputacja: -158
    • Zobacz profil
Odp: Propozycje
« Odpowiedź #7 dnia: 20 Luty 2024, 18:51:23 »
Dzięki dzięki ale nie skorzystam może ty spróbujesz wkoncu swoich sił


 

Sandal

Odp: Propozycje
« Odpowiedź #8 dnia: 20 Luty 2024, 19:07:28 »
Dzięki dzięki ale nie skorzystam może ty spróbujesz wkoncu swoich sił

nie dzięki