Here you can change website language:

Autor Wątek: DEBUGI NA ZAMKU  (Przeczytany 2702 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Twoj Stary

DEBUGI NA ZAMKU
« dnia: 26 Maj 2020, 22:30:39 »
Mrozu zrobisz cos z tymi debugami czy dalej mają ludzie padać?
 

Mrozu

Odp: DEBUGI NA ZAMKU
« Odpowiedź #1 dnia: 26 Maj 2020, 22:40:05 »
Tu chodzi o ilość osób na stacku, na każdym otsie pod 8.6 jak wejdziesz w tyle osób na stacka to dostaniesz debuga, mogę jedynie dodać tam więcej schodow, a nie pojedyncze.
 

Amelinowy

Odp: DEBUGI NA ZAMKU
« Odpowiedź #2 dnia: 27 Maj 2020, 08:47:41 »
Mrozu to polecam też jakoś tą mapkę gdzie Machinex jest przerobić. Dodaj z 2 spoty schodów jak na Stone Boss. Bo tam też ten stak to masakra
 

Reksio

Odp: DEBUGI NA ZAMKU
« Odpowiedź #3 dnia: 27 Maj 2020, 13:28:07 »
będzie nowa jak będzie update
 

Earante

Odp: DEBUGI NA ZAMKU
« Odpowiedź #4 dnia: 28 Maj 2020, 23:33:41 »
Tu chodzi o ilość osób na stacku, na każdym otsie pod 8.6 jak wejdziesz w tyle osób na stacka to dostaniesz debuga, mogę jedynie dodać tam więcej schodow, a nie pojedyncze.


Moje Uszanowanie Mrozu.


Jest to poważniejszy problem niż myślisz. Wedle Ciebie, dodanie szerszych schodów pomoże? - nie pomoże. tak czy siak, jak były tak będą debugi.

W czasie cofki i natarcia 30 osób musi stanąć na tych schodach, przełamią m walle masz 50-60 osób na Twoich poszerzonych schodach - więc widzisz, że nic to nie da.

^ - Liczę 30 osób w teamie, ten dzień więcej, jutro mniej - bez znaczenia - Wspólnie to masówa.

Ilekroć jestem na zamku, mam debugi. Dziś, jedynie dwa..

Nigdy nie było tak, żeby nie było debugów - Dlaczego? Zamek ma same schody.

Piszesz, jest problem na tym cliencie Tibi - W porządku, jest problem. Jak go rozwiązać?

Robisz zamek jednopoziomowy.  Widzisz w Tym problem? ja go nie widzę.
Skończą się debugi - Zdecydowanie od razu walka stanie się ciekawsza.

I Masz problem główny o którym Wszyscy mówią z głowy.


Pozdrawiam Serdecznie.
 
Osoby które lubią ten post: Simon

Anonimowy

Odp: DEBUGI NA ZAMKU
« Odpowiedź #5 dnia: 28 Maj 2020, 23:41:04 »
Może to przez ograniczoną liczbę przedmiotów na kratce  ;)

Dziwne, że na innych otsach (8.6) co gra po 1k osób+ nikogo nie debuguje.. Tak samo trainery, pierwszy raz się z tym spotykam. Śmieszne jest to, że char ma miejsce żeby się zalogować obok, a jednak dostaje debuga..

Można zalogować 200 mcków, poustawiać się w temple i każda zalogowana osoba dostaje debuga ^^
Taki life hack co zrobić żeby skończyła się edycja.
 
Osoby które lubią ten post: Samgold

Earante

Odp: DEBUGI NA ZAMKU
« Odpowiedź #6 dnia: 28 Maj 2020, 23:50:03 »
Może to przez ograniczoną liczbę przedmiotów na kratce  ;)

Dziwne, że na innych otsach (8.6) co gra po 1k osób+ nikogo nie debuguje.. Tak samo trainery, pierwszy raz się z tym spotykam. Śmieszne jest to, że char ma miejsce żeby się zalogować obok, a jednak dostaje debuga..

Można zalogować 200 mcków, poustawiać się w temple i każda zalogowana osoba dostaje debuga ^^
Taki life hack co zrobić żeby skończyła się edycja.



Debugi to poważny problem, nie jedynie na zamku - to fakt.

Ale to temat głównie zamku. Dodanie kolejnych schodów nie pomoże, jedynie pogorszy battle in castle.

Tu w tym konkretnym przypadku pomoże jedynie zrobienie Zamku jednopoziomowego - Na Środku King i jechana.

I Sztywno i Fronty mają z tym problem. Nie warto problemu rozszerzać dodając kolejne schody, bo będzie jeszcze większa chujnia niż jest teraz.

Jednopoziomowy zamek to najlepsze wyjście na daną chwilę oraz najłatwiejsze.
 

Mrozu

Odp: DEBUGI NA ZAMKU
« Odpowiedź #7 dnia: 29 Maj 2020, 00:25:01 »
@Anonimowy
Na każdym otsie tak jest, hexana gathery na schodach, czy vestia i schody przy tronie na zamku (kto grał ten wie), winą są schody, a w temple są debugi, bo dostajesz podwójny teleport z trainerów (trainy temple + w temple na srodku tez jest teleport), inaczej nie masz debuga w temple.
 

Anonimowy

Odp: DEBUGI NA ZAMKU
« Odpowiedź #8 dnia: 29 Maj 2020, 21:05:07 »
Ustawie na 1 kratce 10 postaci i osoba, która się na niej akurat wylogowała będzie dostawała debugi bez końca  ;)